trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.  (Przeczytany 140024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2007, 06:55:29 pm »
ej Beeereee ale proszę, wrzuć te pracki, pokaż nooo, nie bądź cham, Ty masz je na zawsze noooo :(
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hang Man

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 23, 2007, 06:56:53 pm »
Aaaa to wszystko sie zgadza, jak tylko ze mna, to możesz nie wrzucać, bo za mangami nie przepadam. Mam nadzieję, ze rozwiązałem twój dylemat.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2007, 06:57:37 pm »
Cytat: "Bere"
To ja mówiłem o was ?  :shock: Dobre sobie  :lol:
No nie, Bere, ja naprawdę jestem pełen dobrej woli i nie podchodzę do ciebie jak Coen albo Shino, ale to przecież jest UBERBZDURA! Naprawdę, zamurowało mnie jak to przeczytałem. Piszesz tutaj o ujawnianiu swoich bazgrołów, żeby pokazać je swojemu psu?

Łał, Hang, ładny avek. Czyżbym stworzył nową forumową modę?

Offline Hang Man

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 23, 2007, 07:00:50 pm »
Ano, gud ajdija.

Czasami masz tak zaje***ste pomysły, że zastanawiam się, czy nie jestem twoim ojcem.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 23, 2007, 07:09:50 pm »
Cytat: "steelie"
Cytat: "Bere"
To ja mówiłem o was ?  :shock: Dobre sobie  :lol:
No nie, Bere, ja naprawdę jestem pełen dobrej woli i nie podchodzę do ciebie jak Coen albo Shino, ale to przecież jest UBERBZDURA! Naprawdę, zamurowało mnie jak to przeczytałem. Piszesz tutaj o ujawnianiu swoich bazgrołów, żeby pokazać je swojemu psu?


Może jak poprawisz okulary to zauważysz że cytowałem Silent Angel, ie. nie rozmawiałem ani z Tobą ani z Hangiem ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 23, 2007, 07:21:38 pm »
Omg, to jest forum. Jak tylko z Angel rozmawiasz to pisz do niej na PW.

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 23, 2007, 07:22:12 pm »
Ziew.

Fajny samochód widzialem dzisiaj z niunkeim, FMA wylakierowany i napis NFS XD

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 23, 2007, 07:26:02 pm »
To po co piszesz na forum zamiast użyć PW?

Cytuj
Czasami masz tak zaje***ste pomysły, że zastanawiam się, czy nie jestem twoim ojcem.
Wyprowadzę cię z błędu, jako istota istniejąca od zawsze i na zawsze nie posiadam ojca. „Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami. Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami”
Z drugiej strony jak pogrzebię trochę w pamięci to rzeczywiście może istnieć między nami pokrewieństwo ojciec - syn, tyle że role są odwrócone w stosunku do tego, co zasugerowałeś.

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 23, 2007, 07:26:56 pm »
Pożyczyłem od kumpla Game Boya i Pokemon Red. Przeszedłem 80%. Pszy szperaniu w necie dowiedziałem się, że dzięki błędom w kodzie na początku (tj w 2h gry) można mieć Mew. Zacząłem od nowa, i go mam, ahahahahahhaha mam Mew, jest megaa, mam pokemona o którym Nintendo oficjalnie się wypowiadało, że nie ma go w żadnej z gier ehauhauheauauhha!



niszcz komunizm - MILIARD procent nienawiści!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 23, 2007, 07:30:06 pm »
:* - Krówko. Na reakcje twoje i Ijona liczyłem najbardziej.

Offline Hang Man

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 23, 2007, 07:32:19 pm »
Cytat: "Bere"


"Jakiś-pan-z-offtopu-którego-nie-znam-i-nie-wiem-po-cholerę-on-do-mnie- pisze[shota???]"]


 :cry:

<odbiera statuetkę>

Dziękuje wszystkim, to naprawdę wielki zaszczyt dla mnie, kompletnie się tego nie spodziewałem, że bedę indentyfikowany z tak zacna grupa uzytkowiników, jak OT.

Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić Ś.P. Śmigła, Peppera, wielkich nieobecnych: Papiesza, Saladyna Josefa Knechta i Dziexa, oraz tych, którzy trwaja z nami do dziś, kultywując dalej świecka tradycje offtopowego spamu, jak choćby Stormcrow, Lunn czy też Clayman.

Jeszcze raz dziękuję, i obiecuję iż nie zmarnuję kredytu zaufania, jakim zostałem obdażony, otrzymując tę nagrodę.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 23, 2007, 07:35:58 pm »
Kurde, chciałem Cię zwyzywać na xfire ale boisz się wejść!


 Podczas pisania posta zadzwonił telefon


 "Ej, słuchaj Krova, jest taka sprawa, jesteśmy z Żukiem przy garażach, znaleźliśmy mnóstwo gazet i teraz chcemy ułożyć z nich na ziemi ogromnego penisa, ale one są powiązane sznurkami to chodź z kosą i nam pomóż, co?"


 Będę za 20 min :P
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 23, 2007, 07:36:29 pm »
Oj chyba mam jakieś puste pole w pamięci... dałbym głowę że to była 7 a nie 10 edycja...

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 23, 2007, 07:53:47 pm »
Cytat: "Krova"
Kurde, chciałem Cię zwyzywać na xfire ale boisz się wejść!

Bo ja się teoretycznie uczę do fizyki i nie mam czasu na rozmowy. Jakby mi się na 2 dni neo zepsuło to moje oceny niewątpliwie by się polepszyły.

Offline obik

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 23, 2007, 08:09:16 pm »
aleście wymyślili z tymi komunistami że  :lol:  :lol:  :badgrin:  :badgrin:
a co do prac to widziałem ziomka co Monalize rysował w paincie  :shock:

 

anything