Autor Wątek: Animatrix  (Przeczytany 6231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

Animatrix
« dnia: Czerwiec 10, 2003, 12:36:50 am »
Kto już widział? Przed chwilą skończyłem oglądać - jeden odcinek lepszy od drugiego! Nawet jeśli scenariuszem nie powalają niektóre, to różnorodnością rysunku i wykonaniem oszałamiają!

Największe wrażenie zrobiła na mnie historia o detektywie (kino noir!), dziewczynie szukającej kota (piękna muzyka i klimat podobny do Akiry) i o robotach przekabacanych na stronę ludzi (absolutnie psychodeliczne kolory i design wirtualnej rzeczywistości).

Dobry przykład, co utalentowani ludzie mogą zrobić ze świetnym pomysłem, jakim jest Matrix i jego uniwersum.

"Animatrix" jest tak dobry, jak "M: Reloaded" jest zły :D

Anonymous

  • Gość
Animatrix
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2003, 12:46:05 am »
no to ja mam zupelnie odwrotne odczucia, taka sobie przecietnosc.
mozna tylko obejrzec pierwsza historyjke, zeby zobaczyc rozpoczecie "odwiertu na Zion", a ostatnia, zeby wiedziec kim jest ten dzieciak z dwojki, co traktuje Neo jak idola

Offline Rhobaak

Animatrix
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2003, 12:51:20 am »
Tak, ja oglądałem Animatrix przed Reloaded i oczywiście podobał mi się dużo bardziej. Moim zdaniem najlepsze epizody to "Beyond" i "Program". Graficznie wymiata też "Final Flight of the Osiris", ciekawa kreska w "Kid's Story". "Matriculated" też bardzo dobre... Zgadzam się, że w tym przypadku potencjał świata Matrixa został dużo lepiej wykorzystany.
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline Maximius

Animatrix
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2003, 07:33:26 pm »
Na początku chciałbym się przywitać : WITam Wszystkich , osobiście zgadzam sie bez wzglednie z przedmówcą
I My musimy lecieć choć tak bardzo bolą skrzydła a przed Nami ciemność i zmęczenie
bo inaczej nawet pełzać nie pozwolą a nasza mowa zmieni się w milczenie........."

Offline Kormak

Animatrix
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2003, 09:29:44 pm »
Witaj Maximiusie na forum!

Wiecie może, czy nie planują puszczać całości Animatrixa w naszych kinach?

Offline Rhobaak

Animatrix
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2003, 10:33:36 pm »
Cytat: "Kormak"
Wiecie może, czy nie planują puszczać całości Animatrixa w naszych kinach?

Chyba docelowo 'Animatrix' był przeznaczony do wydania na DVD. A nawet, jeśli byłby wyświetlany w kinach w USA, to w Polsce nie ma na to szans. Widziałeś kiedyś w polskim kinie anime, którego 'targetem' (według dystrybutorów) nie byłyby dzieci? (Ech, 'GitS' na dużym ekranie... Pomarzyć sobie można...)
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline Maximius

Animatrix
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2003, 09:11:48 am »
A może będą robić maratony po wyjściu ostatniej cześci ????
chętnie bym na coś takiego poszedł matrixy przeplatane animatrixami
a Wy ??
I My musimy lecieć choć tak bardzo bolą skrzydła a przed Nami ciemność i zmęczenie
bo inaczej nawet pełzać nie pozwolą a nasza mowa zmieni się w milczenie........."

Offline wiśnia

Animatrix
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2003, 08:14:24 pm »
chetnie bym poszedl. szczegolni obejrzec animatrixy i matrixa na duzym ekranie. na anime mialem nawet bilet ale isc nie moglem :cry: a czesc pierwsza obejrzalem tylko dlatego ze kiedys nudzilem sie w chacie, a kumpel jakis czas wczesniej "pozyczyl' mi kasete. a teraz zaluje ze nie odkrylem Matrixa wczesniej
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline rockatansky

Animatrix
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2003, 03:17:26 pm »
...w kinie pojawi(ła) się jedynie Ostatni lot Ozyrysa (bodajże przed Oszukać przeznaczenie 2)... co do samego Animatrixa, to całkiem dobrze się ogląda... :D
s I turn to sand you took me by the hand
and  declared that love prevails over all...

Offline wiśnia

Animatrix
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2003, 10:21:31 pm »
Cytat: "rockatansky"
...w kinie pojawi(ła) się jedynie Ostatni lot Ozyrysa


ale byly tez seanse specjalne np moj kumpel wygral dwa darmowe bilety na wszystkie Animatrixy w Kinepolis (niestety mial kare i nie mogl pojsc)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Pokpoko

Animatrix
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 23, 2003, 10:40:09 pm »
ja tam oglądałem tylko darmowe odcinki z sieci,i Lot Ozyrysa w TVN...i z tego moge powiedziec że Second Rennesaince rządzi...super klimat i tłumoczy historie Mtrixu....a tak wogóle to animatrix kosztuje 99zł...za 4 filmiki których nie mam z sieci...chyba sie nie skusze...

Offline wiśnia

Animatrix
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2003, 07:32:01 am »
99? chyba na ze na DVD, bo na VHS tylko ok 40.  jedna rzecz mnie zadziwila jak patrzylem na opakowania. jak zwykle podaja tam czas trwania filmu i na VHS'ie jest on o kilka minut dluzszy :!:  :o
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline adiego

Animatrix
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 25, 2003, 12:46:44 am »
Z tym czasem, to zapewne pomylka... A na DVD "Animatrix" kosztuje nawet 74 zeta (Sellgros), a napewno ponizej 90 w dobrych, popularnych sklepach;-)

Swoja droga - recka DVD pod adresem: http://www.gildia.pl/film/filmy/animatrix/dvd
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Spajder

Animatrix
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 25, 2003, 07:49:18 pm »
Miałem okazję obejrzeć, w sumie przyznam, że było to całkiem niezłe. Historia detektywa za scenariusz i OLO za grafikę. Reszta na dość równym poziomie średnim. Ciekawe, jak można kombinować na podstawie jednego filmu.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Udo Twardke

Animatrix
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 10, 2003, 03:33:09 am »
Mnie osobiście Animatriks na kolana nie rzucił, pierwszy epizod jest niezły, przemawia za tym kasa i doświadczenie panów i pań z final fanntasy, drugi i trzeci może być w stylu the wall Pink Floidów i starych prac kolesi od Heavy Metal ( kilka nazwisk zresztą sie zgadza :) ) Jednak te własnie epizody " drugi renesans" wprowadzają najwięcej zamieszania i niescisłości, jezeli matrix jest sumą wspomnien pierwszych uwiezionych w nim ludzi to czemu mamy w nim XX wiek, jak to sie ma do histori opowiedzianej w renesansach...  Natomiast epizody z samurajami, czarnoskórym biegaczem i przekabacaniem robota sa moim zdaniem wstretne i drętwe i to pod względem kreski jak i fabuły...
ódl sie do Jasnego Sigmara bym nie znalazł w tobie niczego co pragnąłbyś Ukryć