Autor Wątek: Projekt "Riese"/Kompleks Riese  (Przeczytany 4475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pytonss

Projekt "Riese"/Kompleks Riese
« dnia: Październik 29, 2007, 10:39:54 am »
Bardzo intryguje mnie powyższy temat, więc postanowiłem założyć taki topic,
proszę w nim pisać tylko i wyłącznie zgodnie z podniesioną tematyką. Interesują mnie, Wasze spostrzeżenia, ale przede wszystkim wiedza w temacie, dosłownie Wszystko w temacie(strony www, linki do for nt., etc).

PS. W weekend odwiedziłem Zamek Książ, zafundowałem sobie profesjonalną pomoc przewodnika i wiecie co:
- opowiedział mi, że kiedyś pewien anglik, który rzekomo był obserwatorem w Jałcie, poinformował go, że tajemnice kryjące się pod w kompleksach  "Riese" będą mogły być ujawnione 75 lat po Jałcie, czyli w 2020 roku, pytanie, które sobie zadaję dlaczego?
Ów przewodnik również wiele mówił o strażnikach całego kompleksu, ma być ich 324, jednego niedawno zdemaskowano, co wykazała sekcja zwłok, mianowicie, na lewym przed ramieniu miał wszyty "jakiś" ichniejszy ZNAK, strażnicy Ci pilnują dostępu do tajemnic, które niewątpliwie kompleks kryje.

Kolejny rozmówca(anglik), mówił, że wiele informacji nt. Riese kryje się w Londynie, w Muzeum Sikorskiego i rzeczywiście coś na rzeczy być musi, ponieważ gdy tylko próbujesz zapytać kustosza o Riese, oni odwracają się na pięcie i w ten sposób ucinają temat.


Kolejne me spostrzeżenia i zdjęcia w momencie rozwoju topic-u.
ytonss