Autor Wątek: "Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON  (Przeczytany 33550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mad Hamster

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:40:24 am »
Cytat: "Slayer_Lublin"
oj dobra już skończcie z najazdami na stacha... jaki jest taki jest, każdy sie już wypowiedział i starczy... Jak ktoś coś do niego jeszcze coś ma to niech mu to powie a nie wypowiada sie na forum, gdzie i tak on w życiu nie zajrzy...


eeee,tam. grajac ze mna duzo nie walowal bo po pierwszej turze podziekowalem staszkowi. bez napinek skonczylismy po 5 min remisem.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Kapitan_Hak

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 27, 2008, 08:30:35 pm »
Szanowni Organizatorzy Turnieju Mordheim na Falkonie!

Dłuższy czas zastanawiałem się, czy poruszać tę sprawę na forum, w formie listu otwartego, ale niestety moje liczne e-maile, privy, smsy i próby telefonowania do jednego z Was, ponawiane przez bardzo długi czas po dniu turnieju, pozostawały albo bez odpowiedzi, albo - w najlepszym wypadku - były zbywane odpowiedziami, że "wkrótce", że "sprawa w toku" itp.

Chodzi mianowicie o kwestię nagród (ponoć sponsorowanych przez jeden z lubelskich sklepów), które - jak wyraźnie stwierdziliście na turnieju - zostaną przesłane pocztą. W tym momencie nie chodzi mi już o żadne nagrody - nie po to piszę tego posta - ale o odpowiedzialność za własne słowa i poczynione obietnice oraz Wasze późniejsze działania (a raczej ich brak).

Gdybyście na turnieju nie wspomnieli o nagrodach, albo chociaż - już w późniejszym czasie, kiedy usiłowałem się z Wami skontaktować - napisali mi po prostu, że nagród nie będzie - nie miałbym do Was absolutnie żadnych pretensji; byłbym wręcz wdzięczny za przysłowiowe wyłożenie kawy na ławę i jednoznaczny sygnał, że mogę sobie dać ze sprawą spokój. Naprawdę moglibyście liczyć na pełne zrozumienie z mojej strony.

Niestety tak się nie stało i wychodzi na to, że przez tych kilka miesięcy zupełnie niepotrzebnie "przypominałem o sobie", a sprawa była ciągle odwlekana, aż do momentu, kiedy nie otrzymywałem więcej odpowiedzi na moje wiadomości (i znowuż: czy nie można było po prostu napisać, że nagród jednak nie będzie i tyle? nie oczekiwałem wiele: wystarczyłaby jedna wiadomość).

Jeszcze raz podkreślę, że nie chodzi mi o nagrody, ale o zasadę, że jeżeli coś już się zadeklaruje, to warto chociaż, jeżeli ma to nie wypalić, uczciwie o tym poinformować. Odwlekanie sprawy, a na koniec olewanie - to po prostu nie jest w porządku i nie tego się po Was spodziewałem.

Za trzy tygodnie kolejny turniej - zanim spotkamy się na nim jako dobrzy znajomi, miło by mi jednak było usłyszeć chociaż słówko wyjaśnienia w tej całej - mało sympatycznej - sprawie,

Pozdrawiam,

Kapitan Hak

Offline Motorek

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 27, 2008, 09:02:48 pm »
Szczerze mówiąc myślałem, że sprawa jest już dawno temu załatwiona, kwestią nagród się nie zajmowałem i byłem tylko pośrednikiem w smach i priwach między Tobą a Gonzem i Ludwikiem.
Faktycznie źle to wyszło z naszej strony, mam nadzieję, że na Dragonie chłopaki wyjaśnią sprawę, bo chyba nie tylko Ty czekasz na nagrody.
Pozdro

Offline Mad Hamster

Odp: "Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 10, 2008, 10:19:34 pm »
ja tez czekam, podobno jakas figurka z reapera ma byc, sponsor mial sie skontaktowac mailowo ale jeszcze tego nie zrobil :(
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!