trawa

Autor Wątek: "Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON  (Przeczytany 32795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapitan_Hak

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 11, 2007, 08:26:18 pm »
Cytuj
SiD za Bramą Krakowską


Na Złotej :)?

Offline Kapitan_Hak

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 12, 2007, 02:39:11 pm »
Pytanie do chłopaków z Lublina...

Orientujecie się, jak wygląda kwestia PKSów do Wawy z dworca na Ruskiej? Chodzi konkretnie o nasz powrót po turnieju, bo o ile udało mi się zarezerwować Big Busa ;) na sobotę, by do Was przyjechać, to na drogę powrotną nie ma już miejsc.

Wiecie coś może o częstotliwości odjazdów PKSów do Wawy w niedzielę wieczorem (od powiedzmy 17 - chyba już po turnieju będzie), cenach, możliwości rezerwacji itp.?

Offline Wojtek_Krz

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 12, 2007, 03:34:42 pm »
Takie cos Bols znalazłem:

pks

Jesli nie big star to może Contbus? 607669080

A jak i nie Contbus to zostaje szalony PKP :D

Offline Motorek

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 12, 2007, 05:29:33 pm »
PKS-em w życiu do Warszawy nie jeździłem i nie mam zielonego pojęcia czy jeżdżą do Wawy. Tylko i wyłącznie bus i pociąg, generalnie wolę pociągiem wygodniej można zapalić i wypić browarka;)
Na poważnie poza Big Starem z Ruskiej jeżdżą Contbus, Mizura i Panorama. Contbus 25zł, Mizura 20 albo 25 nie pamiętam, Panoramą nie jeździłem mają chyba tylko 2 kursy dziennie. Najwygodniejszy i najszybszy jest Contbus.
Co do pociągów 21,42zł studencki, w niedziele macie mniej więcej co godzinę, ja pamiętam 18:20 następny 19:08 wcześniejsze nie wiem bo przeważnie jeździłem tym po 18.
Bolsik wszystko jest w googlach wystarczy odpowiednie hasło wklepać, nie pamiętam już adresu stronki, ale na niej były wszystkie możliwe połączenia Lublin-Warszawa, razem z cenami, telefonami przewoźników etc.

Offline Dwalthrim

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 12, 2007, 06:04:34 pm »
Cytat: "Motorek"

Bolsik wszystko jest w googlach wystarczy odpowiednie hasło wklepać, nie pamiętam już adresu stronki, ale na niej były wszystkie możliwe połączenia Lublin-Warszawa, razem z cenami, telefonami przewoźników etc.


Np. tu: http://busy.info.pl/index.php?_m_cmd=find_leave_times&city_from=lublin&city_to=warszawa&city_from_id=19503&city_to_id=40243

albo tu: http://www.rozklady.com.pl/main.php?page=tabl_3&

 ;)  :p  :D
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Kapitan_Hak

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 12, 2007, 08:09:46 pm »
Wiem, że wszystko jest w goglach, ale wolałem to od Was usłyszeć, bo trasę Lublin-Warszawa pokonaliście już zapewne wiele razy i możecie coś konkretnego polecić.

W każdym razie dzięki za odzew - linki okazały się b.przydatne - widzę, że wybór środków lokomocji jest bardzo duży i żadnych problemów z powrotem być nie powinno.

Offline Skavenblight

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 13, 2007, 05:48:44 pm »
O, Michał przyjeżdża ze swoimi czereś... eeee... skavenami! :D
Z DT już jadą 3 osoby, może ktoś jeszcze się zreflektuje...

Cieszy mnie niezmiernie wyjazd, choć w tygodniu po Lublinie mam 4 kolosy, w tym 2 w poniedziałek :lol: takie mam szczęście :D
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 13, 2007, 08:08:00 pm »
O właśnie o 1 link z postu Stasia mi chodziło;)
Natalia nie znasz na uczelni hasła "Panda" ;)
Trailer mordheimowy: http://rapidshare.com/files/69452684/Mordheim-_Krasnoludzki_Szaniec-_Falkon_2007_by_Dudi.wmv.html

Nie jest super ale mi się podoba zawsze coś;) tydzień się o niego prosiłem;p

Offline Skavenblight

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 13, 2007, 08:38:49 pm »
Cytuj
by Dudi

O k... :shock:

Nie mogę ściągnąć przez cholerne limity :(
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 13, 2007, 08:41:07 pm »
Są kolejne zgłoszenia, proszę je uzupełnić do piątku wieczora, chodzi mi o bycie fer dla graczy, którzy podali ratingi i bandy. I zacznijcie się zgłaszać na meila a nie przez gg i Pw na gildii.

Offline Dwalthrim

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 13, 2007, 09:04:29 pm »
Cytat: "Motorek"
Trailer mordheimowy: http://rapidshare.com/files/69452684/Mordheim-_Krasnoludzki_Szaniec-_Falkon_2007_by_Dudi.wmv.html

Nie jest super ale mi się podoba zawsze coś;) tydzień się o niego prosiłem;p


Na początku gdzie pojawiają się krasnoludy przewija się pośród kilku brodaczy moje alter ego forumowe ;)  :D
Konkret, konkret panie Motor! bardzo fajne zajawko-zapro 8)
Big up & pozdro.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Skavenblight

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 13, 2007, 10:48:33 pm »
Kurczę blade, weźcie to wrzućcie na youtuba bo nie mam cierpliwości do tego rapidshare'a  :evil:  :evil:  :evil:
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline JanBezKsywy

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 13, 2007, 10:50:46 pm »
Do kiedy Motor mam się zadeklarować? Jest nadzieja, że będę, ale nie wiem czy dotrę w niedzielę na rano z domu na Falkon.
Pozdrawiam

Offline Motorek

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 14, 2007, 05:25:57 am »
@Dwalthrim dzięki;)
@Skavenblight wrzucę na photobucket jak wrócę z pracy.
@JanBezKsywy do piątku wieczorem

Zgłaszajcie się na meila, wczoraj Jezus zgłosił mi się na klatce schodowej to już jest szczyt  :shock:  ;)
Update listy zgłoszonych wieczorem.

Offline Wojtek_Krz

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 14, 2007, 06:54:48 am »
Hoho jestem na filmie ^^

Już wrzuciłem szczegóły.

@Bols: Szykuj się na starcie ze mną  w pierwszej bitwie :D

 

anything