Autor Wątek: Pudełka  (Przeczytany 4251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DoomHammer

Pudełka
« dnia: Czerwiec 10, 2003, 08:10:02 pm »
Hej!

Mam takie pytanie: czy moglibyście mi dokładnie opisać zawartość zestawów pudełkowych do Mordheim, tzn. jakie figurki sie w nich znajduja?

Offline LastVegas

Pudełka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2003, 10:21:47 pm »
Stary ale teraz dowaliles ;) hehe. Masz tam 8 najmnikow, 10 skavenow, z najemnikow mozesz zrobic praktycznie dolowlna bande ( nie wiem czy mozna marienburczykow bo to "strojnisie" ;)) najemnikow, w zestawie znajduje sie rowniez kilka budynkow, kosci, calowki i countery do gry, czyli wszystko co jest potrzebne na dobry poczatek i oczywiscie podrecznik :P + prospekt o hobby Genialnego Wytfurcy.

A tak na marginesie to polecam oficjalna strone Games Workshop po tego typu pytania.
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline DoomHammer

Pudełka
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2003, 03:12:40 pm »
Hmm...  Z tym, że chodziło mi też o pozostałe pudełka (tzn. te z Warbandami). Czy są to jakieś konkretne modele, czy wszystki są takie same, itp. Co się znajduje w podstawce to akurat wiem :)

Offline LastVegas

Pudełka
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2003, 07:36:25 pm »
A to w takim razie wybacz pomylke ;), ja nie udziele ci precyzyjnej odpowiedzi bo jeszcze nie kupilem zadnej pudelkowanej bandy, ale nie wiem co rozumiesz przez "takie same" modele, bo jesli chodzi ci o wyglad to na 100% sie roznia od siebie, przynajmniej tak sugeruje zdjecie na pudelkach  :P
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline Nilgar

Pudełka
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2003, 12:02:22 pm »
Skaveństwo jest chyba to samo co w podstawce, ale uszu sobie uciąć nie dam...

Offline nahar

Pudełka
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2003, 04:44:54 pm »
strona GW
sklep online (nie opisy)
zawiera wszystkie figurki (prawie)
zfotografowane
POLECAM
paweł

Offline skolo

Pudełka
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2003, 10:35:09 pm »
poszukaj na necie - tam wszystko jest.
off topic - czy ktos z was ma moze, lub wie jak zdobyc plastikowe czesci do domkow mordheim. Mam kurna, pewnie wy tez, skan Blood on The Street i przydaly by mi sie te umocowania scian, kilka okienek i dach ;)

Offline warmer

Pudełka
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2003, 10:29:46 am »
zrob z drewna np.balsa lub listewki do zdobycia w modelarskich.aha podeslalbyś ten skan.PLZz
iva la Vifon na sucho ^^

Offline Dracon2

Pudełka
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2003, 11:05:32 am »
kup sobie blood on the streets  :lol:

Offline nahar

Pudełka
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 15, 2003, 09:34:48 am »
Zrob domki ze zwyklej tektury (pudel) i ponalepiaj skany.
paweł

Offline warmer

Pudełka
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 15, 2003, 09:59:21 am »
mam kasy. :D
Za dużo na WH poszlo to jak prześlesz ?
iva la Vifon na sucho ^^

Offline Nilgar

Pudełka
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 16, 2003, 08:57:44 am »
W przypływie animuszu po jakiejś wygranej bitwie skleciłem zrujnowaną wieżę z jakiegoś takiego zestawu, ale wycinanie okien to kurde jest przesada (a jak się nie wytnie to potem problemy co pacjent w oknie widzi i kto z publiczności widzi pacjenta) - dlatego Blood on the Street sobie kupię, ale dopiero jak poczuję, że na stole jest nie dość gęsto, bo jak na razie to przeciwnik ma i tak zanadto miejsc do chowania się (przed elfimi łukami  :wink:

Offline Cwany

Pudełka
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2003, 09:06:16 am »
ja sam robie makiety do wfb jest to meczace i ciezkie (zalezy jak wysoko celujesz) proponuje posciagac z netu makiety do skladania

Offline Nilgar

Pudełka
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2003, 09:37:27 am »
Też bym wolał sam robić makiety, ale priorytetem są, jak na razie, w miarę dobrze pomalowane figurki  :P

Offline NemoOne

Pudełka
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 20, 2003, 11:06:56 am »
Skąd sciagne skany budynkow?? Z jakiej strony??
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"