trawa

Autor Wątek: Star Wars Galaxies  (Przeczytany 2132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Star Wars Galaxies
« dnia: Listopad 06, 2007, 02:49:09 pm »
Przed kilkoma dniami gra, której serwerami zarządza SOE wzbogaciła się o kolejny siódmy juz Chapter. Nowy rozdział wprowadził sporo nowości, głównie związanych z kolekcjami. Wzorem innych developerów, również SOE umożliwiło kolekcjonowanie różnych przedmiotów, które loootujemy w grze.

Zaczęła się więc masowa eksterminacja stworów i npc-ów. Wszystkich ogarnęła gorączka kolekcjonowania holokronów, gadżetów dekoracyjnych itp. Dla "zawodowców" pojawiły się dwie nowe instancje nazwane Heroic. I uwierzcie to już nie przelewki :-)

Czy ktoś z Was gra w SWG? Macie jakieś przemyślenia w sprawie Chapter 7 albo samej gry? Może ktoś chce spróbować swoich sił w tej grze??



Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Star Wars Galaxies
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2007, 03:14:11 pm »
No ja Girwanie mam od dłuższego czasu ochotę. Od czego zacząć? W jaki sposób wykupić abonament itd. itp.

Offline Girwan

Star Wars Galaxies
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2007, 03:23:48 pm »
Na początek ściągnij triala :-)

http://starwarsgalaxies.station.sony.com/

potem płacisz abonament - niestety nie kart prepaid itp. Ja opłacam abonament ekartą z mbanku - najbezpiecznejszy sposób chyba - płacisz tylko do takiej kwoty ile masz środków na karcie. Sam ładujesz i decydujesz ile tam będzie środków pienięznych

Jak już ściągniesz triala to tworzysz postać (serwer Eclipse), rób questy na stacji przystankowej a potem wal do ME (Mos Eisly) A potem to już poleci :-)

Po trialu jak sie zdecydujesz to albo kupisz sobie płytkę (miesiąc gry za friko) albo poporostu uruchomisz subskrypcje. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat SWG, opisałem tam jakie pakiety tej gry wyszły - z jakimi dodatkami i gadżetami. Warto zwrócić uwagę na to, bo niektóre to fajne rzeczy są.



 

anything