Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Beasts of Chaos

(1/4) > >>

Finfarin:
Jak głoszą plotki nadciągają w Wd 274 Beasts of Chaos i chciałbym się spytać czy nie wydaje się wam, że ich przybycie zmieni trochę równowagę gry. Mówię tu o zasadzie Ambush. Jeśli byśmy tworzyli samą armię bestów, byłoby to jeszcze w porządku, ale z tego co słyszałem na portencie i innych forum umiejętność tą mają wszystkie oddziały beastów, które przcież mogą wejść do armii chaosu jako speciale. Wyobrażacie sie co b było? Dotychczas jedną z głównych wad chaos knightów był ich wysoki koszt, co narażało ich na cięzki ostrzał, w konsekwencji prowadzący do tego, że oddział po prostu schodził. Należało nieźle manewrować by dojść nim od walki ale jak doszli... A teraz? Rycerze będą mogli spokojnie iść środkiem stoł bo wszystkie jednostki strzelające przeciwnika zostały wyrżnięte przez tych cholernych zwierzoludzi!

SzAjBuS:
Narazie nie gdybajmy i nie panikujmy... czas pokaze jak to bedzie... bo nie chce mi sie wierzyc by to bylo tak ladnie jak pisza.

jasmin:
Mamy juz nowego WD na rynku i pierwsze zmiany w armii beastmenow. Co tu duzo mowic - ta armia w 100% zmieniala swe oblicze. Po pierwsze: wszystkie beasteny na piechote maja 5 movement. Jest nowy general - minotaur. Bohaterowie i niektorzy bossowie oddzialow moga miec znaki chaosu. Podstawowy oddzial sklada sie z mieszanki gorow i ungorow, ktore mogo wyjsc z zasadzki i maja zasade walki w stadzie (ruch i strzelanie do nich jak skirmish )zas walka z bonusami za szeregi) Troopsy skladaja sie teraz ze stada gorow i ungorow, psow, rydwanow!!!(niestety 4 T i 4W) i beasgorow. Do specjali trafily zas: Minotaury, Trole i Ogry. W rarach zas wielka niespodzianka: gigant goblinski i uwaga - nowy stwor dreke - chyba smok bez skrzydel. Takze sa tu Dragoogry. wazna uwaga: w armii tylko gigant oraz drake ma T=>5 co stawia dragtoogry z T4 i kosztem 70 pkt pod znakiem zapytania (maja charakterystyke jak minotaury, zas cene o niebo wyzsza!!!). Ogolnie zatem: zasada zasadzki i walki w stadzie spowoduje, ze armie beda mialy na plecach spore stado taniej piechoty (w zasadzie bohatera tez tam mozna wsadzic - ma ta zasade) a od przodu czais sie w lesie bedzie drake i gigant- obie jednostki z terrorem. Zabawne.
W sumie jest duzo wieksza plynnosc armi obecnie takze dzieki mozliwosci wstawienia jednostek z hord chaosu. Mam dziwne wrazenie, ze powstala armia: miedzy mlotem a kowadlem ale chce to jeszcze w jakiejsc praktyce przetestowac

Gue'vesa'El Holton:
Smok przy draku wysiada... Drake ma 4+save'a, +opcjonalnie heave armour i shield (1+save, 6 ran.. wow) Poza tym dwuraka może dostać i jest niewrażliwy na pioruny (Skaveni, chowajcie się :>) Jak ja uwielbiam chaos! a poza tym dragon ogry są szybsze i lepiej opancerzone niż minotaury i bloodgreeda nie mają i też są immune to lightning..

Dracon2:
Dragon Ogre Drake to jest moim zdaniem Gigant skrzyżowany ze smokiem. :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej