trawa

Autor Wątek: Beasts of Chaos  (Przeczytany 8553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SzAjBuS

Beasts of Chaos
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 14, 2002, 11:53:54 am »
Bo ja wychodze z zalozenia ze strategia musi ponosic pewne ryzyko... owszem fajnie by bylo wiedziec wszystko od A do Z.  Ale to wlasnie ryzyko ktore podejmujesz powoduje ze przeciwnik zaczyna sie bac. Stajesz sie nie obliczalny.
Czesto stawiam na jedna karte : )
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Piotr Mazurowski

Beasts of Chaos
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 18, 2002, 11:11:00 am »
Cytat: "SzAjBuS"
Ja narazie widze to tak, ze futrzaki wraz chaos warriorami sa nie do pokonania. Zasadzka na tylach wroga angarzuje "ciezki sprzet" piechota i kawaleria uderza bez problemu. Ehh ciekawe jak to bedzie


Mogę tylko potwierdzić. Miałem ostatnio nieprzyjemność zagrania z Beastmenami na nowych zasadach i tak to niestety wyglądało - główna część armii nie atakowała, tylko uchylała się od walki (w skirmishu nie jest to trudne), a potem w drugiej rundzie za plecami pojawiły mi się trzy oddziały, w tym dwa z herosami i zaczęło się zamiatanie. I Herkules dupa, kiedy wrogów kupa, zwłaszcza jak wrogowie otaczają nasze oddziały.
Grałem DoW, gdyby ktoś pytał.

Po mnie ten koleś z Beastmenami grał z Bretonnią. Też ich wyciął w pień,. prawie bez strat własnych.

Jedyna pozytywna rzecz wynikająca z pojawienia się nowych Beastmenów to to, że na turniejach powinny teraz zniknąć armie Imperium i Elfów składające się tylko z artylerii/bolt throwerów/magów/kuszników/handgunnerów/łuczników.

Offline Finfarin

Beasts of Chaos
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 18, 2002, 01:46:10 pm »
Piotr Mazurkowski npaisał:
Jedyna pozytywna rzecz wynikająca z pojawienia się nowych Beastmenów to to, że na turniejach powinny teraz zniknąć armie Imperium i Elfów składające się tylko z artylerii/bolt throwerów/magów/kuszników/handgunnerów/łuczników.

Co kto lubi. Armie defensywne takie denerwujące nie są.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Piotr Mazurowski

Beasts of Chaos
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 18, 2002, 01:57:19 pm »
Dla tych, którzy nimi grają, pewnie nie.

BTW jak chcesz kogoś zacytować, to wciśnij "cytuj", bo przy przepisywaniu rózne rzeczy się mogą zdarzyć. "npaisał" jest do przełknięcia, ale błędy w nazwisku wkurzają.

Cytat: "Finfarin"
Piotr Mazurkowski npaisał:
Co kto lubi. Armie defensywne takie denerwujące nie są.