trawa

Autor Wątek: Ecchicon  (Przeczytany 11292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Włodek

Ecchicon
« dnia: Listopad 18, 2007, 10:25:25 pm »
Tematu nigdzie poruszonego nie widziałem i sam się zdziwiłem. Dawno mnie nie było, więc może poprostu ja nie jestem na bierząco i przegapiłem gdzieś. Najwyżej moderator usunie jak gdzieś to już jest, jak nie to może kogoś doinformuje, kto jest nieoświecony.

http://www.ecchicon.glt.pl/

No well... są rzeczy ważne (Jak dokupienie armii do warhammera 40k przed Dróżynowymi mistrzostwami Polski) i są rzeczy ważniejsze (Jak Ecchicon), wybór jest oczywisty.


Offline Hamtaro666

Ecchicon
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2007, 10:31:11 pm »
Był już ten link - nie pamietam gdzie, ale na 100% był

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Ecchicon
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2007, 10:34:19 pm »
W  "Dziale powikłań". Ale tematu jako takiego tylko dotyczącego ecchiconu jeszcze nie było, chociaż przewijał się on ostatnio między wierszami w innym temacie ;)

Offline tamago

Ecchicon
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2007, 12:36:14 pm »
ECCHICON!!!!!!!!!!!!!!!!
boli mnie gardło od ciągłego krzyczenia "EcchiCon"...
uhh w dziale powikłań są  co najmniej 4 strony o ecchiConie i innych słodkich zboczeniach  :D

Offline Hang Man

Ecchicon
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2007, 02:11:18 pm »
Włodek, osobiście wyrwę ci serce i pozrę je, wpatrując się w twoje gasnące oczy, jeżeli Monolit nie będzie mieć wymiatajacego Wytch Cultu na DMP, ze sprawnym Archonem za plecami.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Włodek

Ecchicon
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2007, 03:28:39 pm »
Cicho być Marynato, Archon jst sprawny i gotowy. Ty lepiej Blak Templarzów pilnuj i nie wtrącaj się w sprawy dorosłych, tak? No... Wych Cult będzie na czas, flota Archońska i panie do Mordheima też, taki mały móżdżek jak twój nie jest w stanie pojąć wielkiego i idealnego planu Archona Szczecina.

Co do tego że wątek już był poruszony... brałem to pod uwagę, jak pisałem dawno mnie nie było a mowy o Ecchiconie nie było w widocznym miejscu... zresztą whatever...


Offline tamago

Ecchicon
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2007, 06:13:05 pm »
Cytuj
Cicho być Marynato, Archon jst sprawny i gotowy. Ty lepiej Blak Templarzów pilnuj i nie wtrącaj się w sprawy dorosłych, tak? No... Wych Cult będzie na czas, flota Archońska i panie do Mordheima też, taki mały móżdżek jak twój nie jest w stanie pojąć wielkiego i idealnego planu Archona Szczecina.

nie ma to jak pisac tylko i wyłącznie o EcchiConiee co nie???  :badgrin:

Offline Włodek

Ecchicon
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2007, 06:23:03 pm »
Cytat: "Hang Man"
Włodek, osobiście wyrwę ci serce i pozrę je, wpatrując się w twoje gasnące oczy, jeżeli Monolit nie będzie mieć wymiatajacego Wytch Cultu na DMP, ze sprawnym Archonem za plecami.


Cytat: "tamago"
Cytat:
Cicho być Marynato, Archon jst sprawny i gotowy. Ty lepiej Blak Templarzów pilnuj i nie wtrącaj się w sprawy dorosłych, tak? No... Wych Cult będzie na czas, flota Archońska i panie do Mordheima też, taki mały móżdżek jak twój nie jest w stanie pojąć wielkiego i idealnego planu Archona Szczecina.

nie ma to jak pisac tylko i wyłącznie o EcchiConiee co nie??? Bad Grin


Mój post chociaż zawierał wzmianke jakąś na temat, ale tego już nikt nie widzi, czuje się urażony poniekąd i skrzywdzony... Mały, biedny warhammerowiec i fan anime odrzucony i niedoceniany przez żadne ze środowisk... <chlip>, niesprawiedliwie oceniany przez jedną stronę i pokarany brakiem zaufania od drugiej... jakiż ja nieszczęśliwy, co ja teraz pocznę... <buuu>


Offline Hamtaro666

Ecchicon
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2007, 07:17:27 pm »
Cytat: "Włodek"
Mały, biedny warhammerowiec i fan anime odrzucony i niedoceniany przez żadne ze środowisk... <chlip>, niesprawiedliwie oceniany przez jedną stronę i pokarany brakiem zaufania od drugiej... jakiż ja nieszczęśliwy, co ja teraz pocznę... <buuu>


Kup sobie chrupki kukurydziane ;)

Offline Włodek

Ecchicon
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2007, 07:20:37 pm »
W sumie... niezła myśl...


Offline Bere

Ecchicon
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2007, 06:22:26 pm »
Tak z ciekawości- czy wszyscy złożyli już pre-order ? Bo dziś ostatni dzień o ile mi wiadomo...

Offline Krova

Ecchicon
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2007, 07:48:10 pm »
pre-co? Daj spokój, prawdziwi twardziele nigdy nie rezerwują miejsc!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Ecchicon
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2007, 09:16:35 pm »
Huh, to w najgorszym wypadku nie podpadnę pod Krovią definicję 'prawdziwego twardziela'... :|

Offline Skrzydlaty

Ecchicon
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 30, 2007, 10:13:25 pm »
Da się na to coś wbić jakoś na krótko, pouśmiechać się trochę, posłuchać, przywitać się z kimś z forum i wyjść czy niezbyt? (:

Offline Bere

Ecchicon
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2007, 10:25:16 pm »
A kto Ci zabrania ?  ;)

 

anything