trawa

Autor Wątek: Ecchicon  (Przeczytany 11291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Ecchicon
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 09, 2007, 06:47:49 pm »
Yaoi to zuooo. Yuri zresztą tesh XD Nie wiem jak można się tym zachwycać. Ale chyba jestem wyjątkiem, bo jeszcze nie spotkałam żadnej dziewczyny która by nie lubiła yaoi.

Ale fajnie że dobrze się bawiliście  :D

Offline Frey Ikari

Ecchicon
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 09, 2007, 06:51:45 pm »
Aż szkoda że mnie nie było..., no ale nie zawsze można miec pieniądze... :?  A taki Konwencik to jak nic z 300zł jest.

Ślijcie zdjęcia jak macie.

Offline Bere

Ecchicon
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 09, 2007, 07:17:13 pm »
Cytat: "Krova"
Cytat: "Bere"

Moje pierwsze spostrzeżenie to takie że pure yaoitstki zachowują się niekiedy w sposób mało yaoi  :shock:

 Ale tam wszystkie yaoistki były brzydkie :P


Może poza dwoma-trzema, które były znośne. No ale niestety zwykle jest tak jak mówisz.

Co do wspomnianych gadgetów typu pluszaki/torebki- takowe na polskich conach prawie nie schodzą. Chyba wszyscy tutaj są zbyt mało mainstreamowi, jako że niestety tylko takie wzory można tutaj dostać.  :idea:

Stwierdziłem że regularne robienie zdjęć na conie trochę mija się z celem, skoro 5-10 innych obiektywów ujmie to samo. Za to tekst 'Twoja stara robi juggle za 15' tak mi się spodobał, że uwiecznić musiałem.  ;)

A bosonodzy L byli fajni, przynajmniej w większości.
Cosplay wręcz banalny, ale i tak dobrze się prezentujący.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Ecchicon
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 09, 2007, 09:10:47 pm »
Jakieś już zdjęcia są na anime.com.pl z Ecchi. Co nie przeglądam zdjęć z Ecchiconów to osoba o podpisie "Karniak" zawsze się musi odstawić żeby ją zauważono. Na zdjęciach z poprzedniego ecchiconu się wręcz prawie rozebrała. Mało smaczne powiem ;/

Offline Frey Ikari

Ecchicon
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 09, 2007, 09:33:22 pm »
Cytuj
Na zdjęciach z poprzedniego ecchiconu się wręcz prawie rozebrała. Mało smaczne powiem ;/

Przepraszam, ale ten tekst to bardzo dobra reklama, kusząca tak stereotypowego chłopaczka jak ja..., mam nadzieję że jest ładna. :D Naprawdę przepraszam.

Ps. Silent to brzmiało jakbyś była zazdrosna wręcz zawistna o "koleżanke"... :shock:

Edit:
Dobra widziałem ją, tak średnio bym napisał ale oczywiście wszystkie dziewczyny są ładne więc to tylko pewnie moje wielkie wymagania, za dużo anime... :?

Widze że dominowała tematyk Yuri...

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Ecchicon
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 09, 2007, 09:45:28 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Edit:
Dobra widziałem ją, tak średnio bym napisał ale oczywiście wszystkie dziewczyny są ładne więc to tylko pewnie moje wielkie wymagania, za dużo anime... :?

To nie Twoje wielkie wymagania. Moim zdaniem ktoś kto nie ma urody nie powinien tak się "eksponować". No ale cóż...

W sumie jak tak patrzę po zdjęciach to na tych konwentach nie ma specjalnie  ładnych dziewczyn. Ale to może moja wyobraźnia Xp Może oboje jesteśmy jakimiś idealistami XD

Offline Ginko

Ecchicon
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 09, 2007, 10:21:46 pm »
Ma może ktoś dokładnego linka do zdjęcie z tego konwentu? Bo jakoś znaleźć nie mogę...
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Krova

Ecchicon
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 09, 2007, 11:13:24 pm »
Cytuj
Ma może ktoś dokładnego linka do zdjęcie z tego konwentu? Bo jakoś znaleźć nie mogę...

Nie wiedziec czemu popsuła się funkcja URL w tym poście, więc daję prymitywnie

http://anime.com.pl/Ecchicon_3_(Joe),gallery,browse,552.html
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Ecchicon
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 10, 2007, 06:35:40 pm »
Cytat: "Silent Angel"
Cytat: "Frey Ikari"
Edit:
Dobra widziałem ją, tak średnio bym napisał ale oczywiście wszystkie dziewczyny są ładne więc to tylko pewnie moje wielkie wymagania, za dużo anime... :?

To nie Twoje wielkie wymagania. Moim zdaniem ktoś kto nie ma urody nie powinien tak się "eksponować". No ale cóż...

W sumie jak tak patrzę po zdjęciach to na tych konwentach nie ma specjalnie  ładnych dziewczyn. Ale to może moja wyobraźnia Xp Może oboje jesteśmy jakimiś idealistami XD


Nie, bynajmniej nie ma tu nic do rzeczy idealizm czy zawyżone wymagania- osobiście winiłbym zaściankowość MiA w Polsce i/lub stereotypy jakie wokół polskich conów krążą.

Wiadomo że MiA czasem wypacza czasem poglądy na real [wiem, bo jestem tego ofiarą], ale bez przesady.

EDIT Z drugiej strony to takie trochę niesprawiedliwe narzekanie, zawsze można sobie tę ładną dziewczynę przyprowadzić.  ;)

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Ecchicon
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 10, 2007, 06:56:59 pm »
Może i racja ;)

A ktoś jakoś znośnie śpiewał na karaoke? (czyt.ładnie) Zawsze jestem tego ciekawa XP

Offline Bere

Ecchicon
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 10, 2007, 07:21:03 pm »
Słyszałem może 2 osoby, i było dokładnie tak jak określiłaś- znośnie.

Offline miyuki-chan

Ecchicon
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 10, 2007, 07:59:14 pm »
Cytat: "Silent Angel"
Jakieś już zdjęcia są na anime.com.pl z Ecchi. Co nie przeglądam zdjęć z Ecchiconów to osoba o podpisie "Karniak" zawsze się musi odstawić żeby ją zauważono. Na zdjęciach z poprzedniego ecchiconu się wręcz prawie rozebrała. Mało smaczne powiem ;/

Cytat: "Silent Angel"
Moim zdaniem ktoś kto nie ma urody nie powinien tak się "eksponować". No ale cóż..


Mało smaczne, ale na tym i poprzednim Ecchiconie (tylko na tych byłam) aż roiło się od roznegliżowanych dziewczyn, niekoniecznie najpiękniejszych. To racja, że żeby pokazywać ciało trzeba mieć co pokazywać, ale widac niektórzy tego nie zauważają i gorszą wszystkich na około. :?

Cytat: "Silent Angel"
A ktoś jakoś znośnie śpiewał na karaoke? (czyt.ładnie) Zawsze jestem tego ciekawa XP


Z karaoke widziałam tylko parodię Rubika :D

Offline Ginko

Ecchicon
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 10, 2007, 10:19:48 pm »
Dzięki Krova za linka ;) .
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Zeromus

Ecchicon
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 22, 2007, 08:35:54 pm »
Fakt ze armii pięknych dziewczyn tam nie było ale z ich punktu widzenia pewnie było za mało przystojniaków.My fani mangi i anime mamy po prostu często za wysokie wymagania względem rzeczywistego stanu rzeczy.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

grzybek

  • Gość
Ecchicon
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 28, 2007, 10:46:49 am »
hej

 Po pierwsze cześć po latach przerwy. Mam już prawie internet. Niebawem powinienem dołączyć do Was, a przynajmniej do aktualizacji serwisu.

 Po drugie bo to wątek o konwencie, powiedzcie mi proszę, który to był Wasz konwent. Zaczynam się zastanawiać, czy wyrastam z konwentów mangowych, czy ich kierunek jest coraz bardziej nastawiony na "goliznę".

Jak sprawa golizny ma się do uczestników ? Czy konwenty mają mieć target głównie nastolatka, który nie widział jeszcze nagich piersi (etc...) ?

Czy ktoś może mi tutaj napisać jakie były konwenty 3 lata temu, a jakie są dzisiaj ? (za wyjątkiem tego, że kiedyś leciało więcej anime, bo ludzie nie mieli dostępu do sieci)

pozdrawiam
Grzybek

 

anything