trawa

Autor Wątek: Ecchicon  (Przeczytany 11289 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Ecchicon
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 28, 2007, 06:08:20 pm »
Cytat: "grzybek"
Po pierwsze cześć po latach przerwy. Mam już prawie internet. Niebawem powinienem dołączyć do Was, a przynajmniej do aktualizacji serwisu.


'Welcome back, commander...'

Cytat: "grzybek"
Po drugie bo to wątek o konwencie, powiedzcie mi proszę, który to był Wasz konwent. Zaczynam się zastanawiać, czy wyrastam z konwentów mangowych, czy ich kierunek jest coraz bardziej nastawiony na "goliznę".


Nie mam pojęcia, nie liczyłem... Co do golizny, poniekąd taki miał być temat przewodni, zgadza się ?

Cytat: "grzybek"
Jak sprawa golizny ma się do uczestników ? Czy konwenty mają mieć target głównie nastolatka, który nie widział jeszcze nagich piersi (etc...) ?


Nie interesuje mnie target, na con jadę [jak większość] po to by spotkać się ze znajomymi/poznać nowych/ew. zakupić parę gadgetów których normalnie się nie da bądź nie było okazji, więc mało obchodzi mnie fakt czy w atrakcje wpisane są 'nagie piersi' czy też nie, dla takich widoków nie muszę jeździć na con.

Cytat: "grzybek"
Czy ktoś może mi tutaj napisać jakie były konwenty 3 lata temu, a jakie są dzisiaj ? (za wyjątkiem tego, że kiedyś leciało więcej anime, bo ludzie nie mieli dostępu do sieci)


W Polsce ? No idea.
Podejrzewam że też 'spartańsko', ale, wnioskując po co po niektórych relacjach bardziej kulturalnie.

 

anything