Autor Wątek: Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!  (Przeczytany 10986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burn470

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« dnia: Listopad 21, 2007, 07:16:39 pm »
UWAGA KOLEDZY

ZOSTAŁEM OFIARĄ WŁASNEJ CHCIWOŚCI. ZAKUPIŁEM PO SUPER CENIE PREORDER GRY NA KONSOLE XBOX 360
MIAŁA TO BYC WERSJA DLA STAŁYCH KLIENTÓW I OTRZYMAŁEM JĄ JUŻ MIESIĄC PRZED PREMIERĄ W CENIE 120 ZL.
MYSLAŁEM ŻE JESTEM SUPER SZCZĘŚCIARZEM I NAWET PRZEZ CHWILE CHCIAŁEM KUPIĆ ICH WIĘCEJ ZEBY NA NICH ZAROBIĆ.
DOBRZE ŻE TEGO NIE ZROBIŁEM BO NARAZIŁBYM SIĘ NA SPORE STRATY I UTRATĘ ZAUFANIA WŚRÓD ZNAJOMYCH.
I TAK KOSZTY JAKIE PONIOSŁEM PRZWYZSZYŁY NORMALNA CENĘ GRY. GRA ZAKUPIONA PRZEZE MNIA USZKODZIŁA MI KONSOLĘ
I SERRWIS NIE UWZGLEDNIŁ NAPRAWY GWEARANCYJNEJ, DODATKOWO KONSOLA ZOSTAŁA ZBANOWANA Z XBOX LIVE I NIE MOGĘ
 SIĘ PONOWNIE ZAREJEESTROWAĆ. TAKA SAMA "PRZYGODA" SPOTKAŁA KILKU MOICH ZNAJOMYCH. ZNAŁEM PRZYSŁOWIE CHYTRY
DWA RAZY TRACI, ALE UWAŻAŁEM TO ZA GŁUPIĄ SENTENCJĘ. TERAZ WIEM ŻE TAK JEST NAPRAWDĘ.
POŁASZCZYŁEM SIE NA 100-120 ZŁ A STRACIŁEM ZNACZNE WIĘCEJ.
CHCIAŁBYM OSTRZEC WSZYSTKICH GRACZY ŻEBY NIE DAWALI SIĘ TAK NABIC W BUTELKĘ JAK MNIE NABITO.
GRA JEST LEGALNA TYLKO WTEDY GDY MA HOLOGRAM FIRMOWY, ORYGINALNE OPAKOWANIE I PLOMBĘ MICROSOFTU.
NIE KUPUJCIE WIĘC INNYCH I NIE WIeRZCIE W ŻADNE SUPER CENY ZWŁASZCZA W NOWOŚCIACH.
PONIŻEJ PODAJĘ ADRESY FIRM OFERUJĄCYCH TAKIE SUPER OKAZJE:

MADGAMES,ElECTRONICS DREAMS,GAMES WORLD,SARA GAMES,BLACK GAMES,
A TAKZE NA ALLEGRO NP:
Black Games
babel_77
tiger_357
monik_N
gruby25
X360
_MAD_GAMES_
ELECTRONICDREAMS
SARA_GAMES
kacpergames131
ostin_2006

NIE DAWJCIE SIĘ NA NIE NABIERAĆ.
ZAMIESZCZAM TAKŻE FOTOGRAFIĘ GRY NA KTÓRĄ SIĘ NACIĄŁEM

Offline DARKMAN

Re: OSTRZEGAM PRZED NIELEGALNYMI ORGINAŁAMI
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2007, 07:35:08 pm »
Cytat: "burn470"
GRA JEST LEGALNA TYLKO WTEDY GDY MA HOLOGRAM FIRMOWY, ORYGINALNE OPAKOWANIE I PLOMBĘ MICROSOFTU.

To jak ktos otworzy pudelko to gra przestaje byc oryginalna? :P Albo jesli zgubie opakowanie do mojej gry to bedzie to pirat?

Za duzo masz niescislosci w swoim opowiadaniu zeby mozna bylo uznac je za prawdziwe....

P.S. Nie pisz tylko duzymi literami.....

Offline spidey

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2007, 07:46:29 pm »
Ja bym to uznał za działanie konkurencji bo i w MADGAMES jak i ElECTRONICS DREAMS kupowałem i zawsze wszystko było w porządku.

I gdzie to zdjęcie? Chciałbym zobaczyć jak wygląda ta evil gra ;P

Offline burn470

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2007, 08:58:13 pm »
wiec chodzi mi o gry które przy zakupie nie maja plomb microsoftu a nie ze je sam zerwiesz czy rozerwiesz, ciekawy jest tez fakt ze nowy nfs pro street mial dzis premiere a na allegro jest sprzedawany jako uzywany za 80 zl ciekawe jak jest to mozliwe ?

Offline DARKMAN

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2007, 10:02:17 pm »
Cytat: "burn470"
wiec chodzi mi o gry które przy zakupie nie maja plomb microsoftu a nie ze je sam zerwiesz czy rozerwiesz, ciekawy jest tez fakt ze nowy nfs pro street mial dzis premiere a na allegro jest sprzedawany jako uzywany za 80 zl ciekawe jak jest to mozliwe ?

Ogromna ilosc ludzi kupuje cos takiego jak uzywane gry a one mimo tego, ze nie maja plomb nadal sa oryginalne. Malo tego Gamestop (prawdopodobnie najwieksza siec sprzedajaca gry) otwiera czesto pudelka na wystawe i nadal sprzedaje je jako NOWE gry... A i ten tego aktualnie NFS Pro Street mial premiere 13 listopada w USA.

Ogolnie rzecz biorac - jesli cos wydaje sie za dobre by bylo prawdziwe to prawdopodobnie takie nie jest... czyli widzac gre sprzedawana miesiac przed premiera (i nie mowie tu o preorderach) powinno zapalic sie czerwone swiatelko.... Podobnie zreszta z cenami - nowka gra sprzedawana za mniej niz polowe jej normalnej ceny? Oczywistym jest, ze w wiekszosci przypadkow to scam. Trzeba po prostu troche myslec, a jak sie nie mysli to sie placi...

Offline burn470

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2007, 10:29:57 pm »
dobrze plombę można rozerwać ale tak żeby nie było po niej nawet najmniejszego śladu na pudełku ?? coś dziwnego czy chociażby pudełko różniące sie od orginalnego a o sklepach wiem stąd że moi znajomi kupuja w nich i pokazali i podobne wersje gier których premiery są lada dzień czy dopiero co były a ci już je ukończyli albo mieli tego pecha co ja :/

oto link do fotki jak wejde w posiadenie jeszcze jakis gier tego typu napewno dodam ich zdjecia

http://burn470.wrzuta.pl/obraz/a7ELuFrah1/dsc00696#none

Offline DARKMAN

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 23, 2007, 04:29:25 am »
Eee na moich grach NIE MA ZADNEGO sladu po plombie to nie mam pojecia o czym ty gadasz... Nie wiem czy zmienili zdjecia w Europie, ale w USA pudelko wyglada TAK.  I od razu widac, ze okladki roznia sie...

Offline burn470

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2007, 11:20:19 pm »
dobra widze ze nie przekonam cie tym zdjeciam zobylem jeszcze pare takich gier ale mniejsza o plomby skaora sa orginalne to dolaczego wszystkie sa w pudlekach z ozbaczniem producena EA a w cale nie naleza te gry do danje firmy :/

Offline DARKMAN

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2007, 04:09:38 am »
Cytat: "burn470"
dobra widze ze nie przekonam cie tym zdjeciam zobylem jeszcze pare takich gier ale mniejsza o plomby skaora sa orginalne to dolaczego wszystkie sa w pudlekach z ozbaczniem producena EA a w cale nie naleza te gry do danje firmy :/

Nie mowie, ze sa oryginalne bo prawdopodobnie nie sa. Probuje Ci wytlumaczyc dlaczego -> Nie chodzi o to czy gra ma plombe czy nie i nie chodzi tez o okladke (np. jak zgubie opakowanie do gry to gra przestaje byc legalna?) - CHODZI O ODROBINE ROZUMU. Jesli wiec, wszystkie znaki na niebie wskazuja, ze jest to pirat prawdopodobnie tak jest (albo jest to po prostu scam). Tak wiec, jesli ktos uwaza, ze na stadionie X-lecia same oryginaly sprzedaja srogo sie zawiedzie....

P.S. Odnosnie argumentu na temat EA - nie zapominaj, ze czesc kompanii nie majac swoich przedstawicieli w regionie wydaje swoje gry poprzez inna kompanie.

Offline burn470

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 10, 2008, 09:57:45 pm »
kolego ja nie mowie ze to sa piraty czy cos w tym rodzaju to sa poprostu gry walone prosto z tasmy produkcyjnej a potem pakowane w kserowane okladki i sladej jakosc podelka czesto rozniace sie odcieniem zieleni od orginalow i duzo gorszej jakosc tak jak teraz wpadl mi w rece burnout paradais na 20 dni przed premiera jaki i bionicle heroes no okolo 2 - 3 miechy przd premiera

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:36:55 am »
Przepraszam, ale chyba potrzebuje tłumacza. Albo jest juz za późno... osochodsssi? ^^
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline DARKMAN

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:51:28 am »
Gabriel -> szkoda gadac... nawet juz mi sie nie chce odpisywac - wszystko co mialem na ten temat do powiedzenia juz napisalem.

Offline kort

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2008, 11:56:05 am »
Ja tam się nie znam, nie mam jeszcze ixa, ale...
...nie wydaje mi się specjalnie mądrym kupowanie ORYGINAŁÓW na dwadzieścia dni przed premierą. To jest niemożliwe...
Poza tym, niespecjalnie bym się do tego przyznawał... Bo wstyd, bo paserstwo... :roll:

I myślę, że nie trzeba nas specjalnie ostrzegać... :doubt:

Offline TR oniC

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2008, 01:39:13 pm »
Hmmm...  Nie no temat ciekawy bo nie słyszałem żeby ktoś dostał bana za granie na , jak by nie było , oryginale (bo sama płyta oryginalna , tyle ze podprowadzona z taśmy) przed premiera - bo rozumiem ze za to kolega bana dostał?? Ok - a jaki komunikat wyświetlił xbox przy próbie połączenia z live?? Jaki kod błędu?

Offline Harun

Ostrzegam przed nielegalnymi oryginałami!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2008, 03:44:02 pm »
Cytat: "burn470"
teraz wpadl mi w rece burnout paradais na 20 dni przed premiera jaki i bionicle heroes no okolo 2 - 3 miechy przd premiera


Ciekawe to co piszesz ale jakoś ci nie wierze że jesteś w posiadaniu tych gier na tyle przed premierą ponieważ jak piszesz BH zostało jeszcze jakieś 2-3 miechów do premiery więc jest ona w ostatniej fazie testów. Pozatym nie wiem jak trzeba być "inteligentnym" żeby takie gry w ogóle kupować. Rozumiem jeszcze kupić 1 lub 2 dni przed premierą w EU bo dostaniemy wersje z USA, które oferuje wielu z wymienionych przez ciebie sprzedawców a biorąc kurs dolara do złotego takie gry sa tańsze od tych kupowanych w Polsce. A to po czym można poznać gry z USA to znaczek ESRB w lewym dolnym rogu okładki zamiast europejskiego PEGI.

 

anything