trawa

Autor Wątek: Wywiady z twórcami  (Przeczytany 11821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zyon

Wywiady z twórcami
« dnia: Listopad 22, 2007, 10:04:44 pm »
Nie wiem czy podobny temat juz był, ale coś mi mówi że chyba nie. Forum muzyki dogorywa od pewnego czasu. Gdzie jest Kormak, Killgore, Carbone, Mysley etc.:?:

Na początek całkiem świeży wywiad z Neil'em Fallonem z Clutch:

http://pl.youtube.com/watch?v=y6A2yWvHcFk

i zajebisty 5-częściowy wywiad z Peją:

http://pl.youtube.com/watch?v=umshDfuHwpI
http://pl.youtube.com/watch?v=Br7I3TOxOBI
http://pl.youtube.com/watch?v=v2xHknktXWw&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=vtWXTwk0EZQ&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=IUS0UhoqXt0&feature=related


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline ManiaC

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2007, 12:37:02 pm »
Z Peją powiadasz?
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline zyon

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2007, 11:02:48 pm »
Zgadza się. Ja żadnym tam fanem nie jestem,ale wywiad rozwala po prostu.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2007, 09:32:04 pm »
mayhem:

filip anselmo:

oba mistrzostwo swiata.
Cytuj
Gdzie jest Kormak, Killgore, Carbone, Mysley etc.

tyraja sie na innym forum.
ćpać i ruchać

Offline zyon

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2007, 09:52:55 pm »
tego mayhema już kiedyś w muzycznych schizach wklejałem, ale racja mistrozstow świata 8)

Cytuj

Gdzie jest Kormak, Killgore, Carbone, Mysley etc.


Cytuj
tyraja sie na innym forum.


a cóż to za tajemnicze forum?


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Kormak

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2007, 12:13:14 am »
to SEKRET.

Offline zyon



You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Zibi

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2007, 01:36:00 am »
Marny ten wywiad, Malenczuk jak zwykle cos tam pier... Jedynie o Rosatti cos ciekawego powiedzial ; )

Offline ManiaC

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2007, 12:56:44 pm »
Cytuj
mayhem:


Bardzo krótki ten wyiad. Nie dam głowy, czy kiedyś na Vivie nie emitowali go całego.

Kiedyś pamiętam był jeszcze wywiad z Blasphemerem, gdzie stał i rozmawiał trzymając butelke wina, którą sukcesywnie opróżniał podczas rozmowy. To był wywiad bodajże dla którejs z polskich TV. [/quote]
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Nocturno_Culto

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2007, 03:27:37 pm »
wśród black metalowców moim numerem jeden jest randez vous z gaahlem :

polecam również 5cio częściową epopeję poświęconą życiu codziennemu Gaahla w postaci "Trve Norwegian Black Metal"
Cytuj

a cóż to za tajemnicze forum?


tajna masońska loża o nazwie zaczynającej się na i a kończącej na e

Offline zyon

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 03, 2007, 04:02:49 pm »
Cytat: "Nocturno_Culto"

polecam również 5cio częściową epopeję poświęconą życiu codziennemu Gaahla w postaci "Trve Norwegian Black Metal"


tru tru, nieżle wczuty koleżka jest; kwestia zdobywnai ośnieżonej góry razem z wymiękającymi reporterami i to co znajdują na szczycie miażdzy po prostu :o


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Nocturno_Culto

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 03, 2007, 04:06:00 pm »
gaahl jawi się jako topos posągu człowieka na posągu świata

Offline Kot Schrödingera

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 03, 2007, 04:13:41 pm »
Cytat: "Nocturno_Culto"
wśród black metalowców moim numerem jeden jest randez vous z gaahlem :

polecam również 5cio częściową epopeję poświęconą życiu codziennemu Gaahla w postaci "Trve Norwegian Black Metal"
To bardzo interesujące, Ghaal wciela się tutaj w niezwykłego intelektualistę, humanistę nowego wieku. Jego pozornie bluźniercze tezy rzucają inne światło na pojęcie "człowiek". Prawdziwy filozof.
Cytuj
tajna masońska loża o nazwie zaczynającej się na i a kończącej na e
Ciekawe. Jestem tu nowy i, muszę przyznać, tajne masońskie loże bardzo mnie interesują. ID, powiadasz? Trzeba mi dowiedzieć się nieco więcej o tym fascynującym stowarzyszeniu.

Offline Nocturno_Culto

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 03, 2007, 04:30:54 pm »
Cytuj
Jego pozornie bluźniercze tezy rzucają inne światło na pojęcie "człowiek". Prawdziwy filozof.


myślę że upatrywanie się tutaj znamion barokowego konceptyzmu jak jak najbardziej uzasadnione ,przezcież gaahl jako "człowiek wyzwolony i posiadajacy wolną wolę" zaskakuje treścią podaną w kontrowersyjnej formie ,która wyrażona w akcie twórczym ,jakim nie wątpliwie jest jego sztuka, stanowi zwierciadło, lirykę duszy wyzwolonej, jednocześnie zmuszając nas do głebokich przemyśleń dotyczących epistemologicznych i ontologicznych fundamentów świata sacrum i profanum, myślę bliźniaczym konceptem błyszczy nam niczym Supernova ostatnia płyta Ulver.

Offline Kot Schrödingera

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2007, 04:40:39 pm »
Tak, Nocturno_Culto, bez wątpienia Twoje słowa mają w sobie nieco prawdy. Ulver nie jest mi co prawda znany (czy to ci spadkobiercy boskiego COIL?), ale faktycznie wpływy konceptyzmu - czy nawet marinizmu - są oczywiste. Myślę, iż ów światły muzyk naczytał się także Baudelaire'a, po głębszej analizie spostrzec można podobny stosunek do śmierci. Nieobce są mu prawdy hedonizmu, stoicyzmu i epikureizmu - każde jego słowo jest nawiązaniem, aluzją która może odnosić się zarówno do Arystypa, jak i Derridy. GENIUSZ.

 

anything