Autor Wątek: Wywiady z twórcami  (Przeczytany 11813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nocturno_Culto

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 04, 2007, 09:49:54 am »
myślę kocie że jeżeli nie znasz fenomoneu sztuki Ulver to nie jesteś w pełni i z odpowidnim dystansem i znastwem rozmawiać o muzyce jako doznaniu poznawczym w celu poznania jej istoty, nie jesteś w stanie zgłębic jakiegokolwiek tworu muzycznego jezeli nie wiesz czym jest dla XXI ale i wczesniejszzej historii jest nowa płyta ULVER. Jesteś nikim.

precz

Offline Kot Schrödingera

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 04, 2007, 03:42:24 pm »
Drogi Nocturno, twoje brutalne słowa skierowane przeciwko mojej osobie są kompletnie nieuzasadnione. Ściągnąłem dziś jedną płytę Ulver, nie było to niczym innym niż konglomeratem marnej kopii Coil i paru ogranych patentów z lat siedemdziesiątych. Wokalista jęczał, całość męczyła i nie dawała wysłuchać się do końca. Cóż z tego, że Norwegowie znają Magmę, ELP i masę innych rzeczy, skoro nie potrafią z tego korzystać. Zatem z twoich słów wynika jedynie, iż jesteś zwyczajnym, zakompleksionym gejem i nadajesz się do eksterminacji.

Offline Nocturno_Culto

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:54:57 pm »
powiem ci tak kocie, twoje argumenty oczywiście mnie nie przekonywują ponieważ pochodzą od ropiejącego wrzodu wypluwającego z siebie zżydziałą zbitkę słowną która na kształt bogatego w leukocyty owoce i witaminy ropiejącego wągra wykwita swą apoteozą abderytyzmu ponad syfilityczny i zgwałcony przez lucyfera i pułk husarii smoleńskiej beznogi korpus.

A co do tego całego Coila to ściągnąłem sobie TĄ płytę, zapuściłem na słuchawkach spacerując po parku i słuchałem i słuchałem i słuchałem lecz niestety żadne blasty nie rozwaliły mi głowy, myślę że w tym wypadku Coil jest czystą loksodromią fałszu natomiast nowa płyta ulver pełną smutku i melancholii z pietyzmem utkaną pięciolinią.

Offline Kot Schrödingera

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 04, 2007, 07:34:34 pm »
Słuchaj, Nocturno. Nie bawi mnie twoje poczucie humoru - chyba, że to nie żarty, tylko dowód twojej głuchoty. Wygląda na to, że pejsy zarosły ci uszy i przez to podniecasz się gównem, gdy tuż obok kwitnie paproć. Tylko pogratulować. Coil to nie blasty, Coil to epicka, wagnerowska, ciężka i oryginalna podróż przez Arkadię - a ty nigdy tego nie pojmiesz, profanie. Ciężka, a jednocześnie piękna niczym boska Kalipso w chwili uniesienia. Wygląda na to, że mało słyszałeś w progu.

Offline zyon

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:51:37 pm »
Przeczytajcie co to za temat zanim zaczniecie kolejną, równie elokwentną dysputę.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Zibi

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 02, 2008, 10:19:35 pm »

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:22:52 pm »
Po opuszczeniu Mayhem Maniac ściął włosy, utlenił, przytył pewnie z 15 kilo i gra z kolegami w Skitliv. Sądzę, że może być nieco niezrównoważony :o .


Offline zyon

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2008, 09:58:59 pm »
Cytat: "Musley"
Po opuszczeniu Mayhem Maniac ściął włosy, utlenił, przytył pewnie z 15 kilo i gra z kolegami w Skitliv. Sądzę, że może być nieco niezrównoważony :o .



pomarańczowy chlopak 8)


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2008, 10:57:27 pm »
Ciekawi mnie czemu się tak postarzał.

Offline zyon

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2008, 05:35:32 pm »
http://monkeyhouse-recordings.co.uk/JK2CMS/index.php?option=com_content&task=view&id=1056&Itemid=38

Balladeer of Doom - An interview with Douglas P., Part I

obszerny wywiad z Douglasem Pearce'm, Death In June

dużo fajnych wspominek z okresu Brown Book z okazji dwupłytowej reedycji, co nieco o nowej płycie


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline zyon

Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 23, 2008, 09:42:45 am »
świeży wywiad z ostrym...generalnie o wszystkim oprócz nowej plyty 8)

http://pl.youtube.com/watch?v=s5xq5lrgmKs


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline madulka

Odp: Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 23, 2008, 10:50:06 pm »
Kazik o swojej książce, między innymi ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=2lmFCXOcdiM

Offline zyon

Odp: Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2008, 04:10:35 pm »
http://pl.youtube.com/watch?v=lUKssQ4W0BI&NR=1

Nardwuar the Human Serviette vs. Rahzel the Human Beatbox

do you have women prepositioning you backstage because you're such an incredible mouthguy?:P:P:P

genialne :D


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline madulka

Odp: Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 17, 2009, 11:08:55 am »

Offline Desant

Odp: Wywiady z twórcami
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 19, 2009, 03:27:38 pm »