trawa

Autor Wątek: Poszukiwane...  (Przeczytany 16175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:19:14 am »
Na moje oko najprawdopodobniej z... żadnego. Wygląda na jakiś luźny art. Aczkolwiek oczywiście mogę się mylić, niepodobna jest znać wszystkie istniejące tytuły i postacie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:23:30 am »
Ładna dziewczyna, ale nietrudno zauważyć, że to nie jest kadr z anime. Prawdę mówiąc nie kojarzę jej.


Offline Frey Ikari

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 02, 2011, 07:28:03 am »
Być może jakaś gra ale nie jestem ostatnio na bieżąco z HCG. :?

Offline Jackal

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:22:37 am »
Tak się zastanawiam. Czy ten temat to nie bliźniak "rozpozanie anime"?

Offline Hunter Killer

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 02, 2011, 01:38:03 pm »
Tak się zastanawiam. Czy ten temat to nie bliźniak "rozpozanie anime"?
Nie bliźniak, a siostra :P

A obrazek to luźny art, widziałem go (chyba, przynajmniej wydaje się podobny) sporo czasu temu na Danbooru w dziale "original"
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Kyuzo

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 02, 2011, 03:23:11 pm »
Znalazłem go na stronce z luźnymi artami (jeszcze tytuł: różne), i wszystko było ok do momentu, gdy ostatnio znowu tam zajrzałem. I część anime ma podpisy i które sam rozpoznałem. Bardzo, bardzo chciałbym obejrzeć anime z taką kreską i taką główną, śliczną, bohaterką :) No nic, trudno, dzięki za pomoc ^_^


PS. link do 'galerii':
http://anime.aplus.by/galery/print:page,1,26670-raznoe-28.html

Offline Shirosama

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 02, 2011, 03:36:37 pm »
Bardzo, bardzo chciałbym obejrzeć anime z taką kreską i taką główną, śliczną, bohaterką :)
Nie porównuj jakości wizualnej w anime do pojedynczych zdjęć/artów. To tak samo jakbyś pisał, że chcesz obejrzeć anime w którym bohaterki będą takie ładne jak te w visual novel (oczywiście chwilami są nawet ładniejsze, ale wtedy gra nie jest zbyt ładna bo na przykład ma już swoje lata).

Zauważ, że przy ekranizacjach (chociażby właśnie visual novel) prawie zawsze będzie niższa jakość niż przy statycznych obrazkach.

Chociażby na tym obrazku wystarczy się przypatrzeć jak ładnie (choć widziałem znacznie ładniejsze) wygląda skóra tej dziewczyny (czyli te różne odcienie, światła). W anime takiej jakości to prawie nie ma (są oczywiście wyjątki).

http://anime.aplus.by/uploads/posts/2010-05/1272900560_10baed5d55c6565e09072931b16c3803.jpg
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 03:46:07 pm wysłana przez Shirosama »

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 02, 2011, 04:13:47 pm »
Podepnę się, żeby nie zakładać nowego tematu.
Znalazłem piękną tapetę, ale nie mogę znaleźć jej źródła, czyli z jakiego anime może pochodzić. Pomożecie?


http://anime.aplus.by/uploads/posts/2010-05/1272900633_a8a66fe507ef181da3b82b5efa72ef56.jpg

Fanart do gierki Fragile: Sayonara Tsuki no Haikyo (angielski tytuł - Fragile Dreams: Farewell Ruins of the Moon). Wydana (również po angielsku) na Wii.


A obrazek to luźny art, widziałem go (chyba, przynajmniej wydaje się podobny) sporo czasu temu na Danbooru w dziale "original"

Nie, nie original :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hunter Killer

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:47:14 pm »
Nie, nie original :)
Hm, no może, widziałem to z pół roku temu chyba i zdawało mi się że na Danku właśnie. Zwracam honor jak tak.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 03, 2011, 01:44:17 pm »
Hm, no może, widziałem to z pół roku temu chyba i zdawało mi się że na Danku właśnie. Zwracam honor jak tak.
Peace, czepialstwo nie było moją intencją w tym komentarzu :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hunter Killer

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 03, 2011, 05:42:00 pm »
Peace, czepialstwo nie było moją intencją w tym komentarzu :)
Luz, nawet nie odebrałem tego jako czepiania się, po prostu stwierdziłem, że mam początki sklerozy. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Kyuzo

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:45:41 pm »
Richi-san, ślicznie dziękuję :-)


Co do jakości - to prawda, ale mówisz o szczegółach. W anime nie zdążyłoby się nawet zwrócić uwagi na ilość detali skóry postaci, a mi chodziło o styl prowadzenia "pędzla". Wiele jest anime, w których człowiek zakocha się od pierwszego wejrzenia, niezależnie od ich urody i wieku. Chodzi o ten styl i rodzaj relacji duchowej między mną a artystą odpowiedzialnym za grafikę :-)

Offline Jackal

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 01, 2012, 08:58:32 am »


Czy ktoś zna to anime?

Offline Hollow

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 01, 2012, 09:08:54 am »
Gundam 00

Offline Jackal

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 01, 2012, 10:02:12 am »
Gundam 00 - aż tak dobre to jest? Zawsze jakoś stroniłem od tego i do tego kiedyś jeszcze ktoś wrzucił tu wykres jak to oglądać.

Dzięki za tytuł dorzucę do kolejki.