Autor Wątek: Poszukiwane...  (Przeczytany 16198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2011, 06:42:25 pm »
Na danbooru zabronione są furry, guro, scat i jeszcze parę "drobiazgów" - jeśli obrazek nie podpada pod tą czarną listę może zwyczajnie został przeoczony... albo wcale nie przeoczony tylko po prostu był słabiutki i nikt go nie postnął/ani nikt go nie zaakceptował.

Z czystej ciekawości - rzuć mi parę linków tego czego tam nie ma. Jeśli nie możesz tutaj to może być na priva.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 16, 2011, 12:41:29 am »
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego studio nie wydało czegoś co przecież powstało...
Mowa o Hells Angels
Z tego co mi wiadomo zostało ledwo raz wyświetlone na jakimś festiwalu i tyle... no chyba że ja o czymś nie wiem.
Jeżeli ma ktoś do tego dostęp albo jakiekolwiek informacje byłbym wdzięczny...

Offline Sir_Ace

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2011, 10:20:18 am »
Gdzieś w necie pisali, że puszczali tylko w kinach. Nigdy nie wydali ani w TV, ani na BD, bo takie animacje eksperymentalne słabo się sprzedawały. Szkoda, bo chociaż większość faktycznie niewiele sobą niosła, ale zawsze można było nacieszyć oczy przy wyłączonym mózgu :|
I'd like to be a tree

Offline Quithe

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 16, 2011, 11:20:17 am »
Do bani, bo z chęcią obejrzałbym tę pozycję. Nawet co jakiś czas sprawdzałem, czy jakaś grupa nie wypuściła. Może kiedyś jednak?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 16, 2011, 12:52:56 pm »
Też sobie ostrzyłem na to ząbki od czasu pojawienia się info o adaptacji mangi.

Offline wyspa

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2011, 11:11:44 am »
Cholercia mam ochotę na cos w stylu Love Hina ale nic mi do głowy nie przychodzi...
Artstyle typowy dla 2giej połowy lat 90, mild ecchi i harem plus tsundere (mam wymagania nie :P)
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 11:23:42 am wysłana przez wyspa »

Offline Hollow

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2011, 11:28:31 am »
Spróbuj Amaenaide Yo!! jeśli masz odwagę. Ja niestety odpadłem po 1 odcinku, ale anime spełnia część powyższych wymogów...

Offline wyspa

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2011, 12:13:59 pm »
Spróbuj Amaenaide Yo!! jeśli masz odwagę. Ja niestety odpadłem po 1 odcinku, ale anime spełnia część powyższych wymogów...
Już kiedyś próbowałem, tez odpadłem :P

Offline Shirosama

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2011, 02:32:50 pm »
Spróbuj Amaenaide Yo!! jeśli masz odwagę. Ja niestety odpadłem po 1 odcinku, ale anime spełnia część powyższych wymogów...
Złe mam wspomnienia z tym gniotem. Jedno z najgłupszych anime jakie widziałem. Obejrzałem jeden odcinek, a niektóre szybko na przewijaniu i stwierdzam, że nie polepszyło się ani trochę. II sezon to też dno.

Offline Hollow

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 07, 2011, 02:48:00 pm »
To może Magikano? Tą haremówkę wspominam całkiem miło...

Offline CoraX

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2011, 10:54:01 pm »
Obejrzyj Ai Yori Aoshi i drugą tegoż serię. Z tego co chcesz kiepsko z tsundere, niby jest ale mnie średnio pod pasowała.

Offline wyspa

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 23, 2011, 12:35:15 am »
 OK pytanie z innej beczki... ni cholery nie pamiętam co to za seria ale raczej znana...
A więc prawdopodobnie pierwsza połowa lat 90, świat fantasy z jakimiś królestwami (dobrymi i złymi) sporo fan serwisu i dziewcząt i chyba jeden główny bohater i też jakieś demonice były bodajże, nie wiem czy czasami główny antagonista w garniaku nie chodził :P.
Widziałem kiedyś jeden epek i to niecały na konwencie i mi się teraz przypomniało, w epku był jakiś spory onsen w jakimś pałacu :P

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 23, 2011, 12:38:55 am »
El Hazaard może?

Ten antagonista w garniaku...
Hubba Hubba Zoot Zoot

Aha, w Polsce najbardziej rozpowszechniona i znana była pierwsza OAVka. Jeśli widziałeś coś z tego na konwencie to najprawdopodobniej właśnie pierwsze OAV.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 23, 2011, 12:48:52 am »
El Hazaard może?
Exacly... kurde na końcu języka miałem ;)

Offline Kyuzo

Odp: Poszukiwane...
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:07:05 am »
Podepnę się, żeby nie zakładać nowego tematu.
Znalazłem piękną tapetę, ale nie mogę znaleźć jej źródła, czyli z jakiego anime może pochodzić. Pomożecie?


http://anime.aplus.by/uploads/posts/2010-05/1272900633_a8a66fe507ef181da3b82b5efa72ef56.jpg

 

anything