trawa

Autor Wątek: Start Mitrila  (Przeczytany 18319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalins

Start Mitrila
« dnia: Grudzień 02, 2007, 08:34:45 am »
Witajcie!

Przede wszystkim chciałbym podziękować w imieniu całego zespołu Mitril.pl za zainteresowanie naszą stroną. Ci z Was, którzy byli na prezentacji przeprowadzonej przeze mnie na Bazyliszku mogli się dowiedzieć trochę więcej o pracach nad Mitrilem i osobach które są w nie zaangażowane. Wtedy zapowiedzieliśmy, że wystartujemy w Pażdzierniku 2007. Tymczasem mamy początek grudnia i zapewne wielu z Was zastanawia się na jakim etapie prac jesteśmy i kiedy ostatecznie wystartujemy.

Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna i okazało się, że projekt okazał się bardziej rozbudowany niż pierwotnie sądziliśmy i że sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie ze wszystkimi pracami. Dlatego też, po raz kolejny, ale tym razem już na pewno ostatni, jesteśmy zmuszeni przełożyć uruchomienie strony. Obecnie prace przejęła profesjonalna firma i już dzisiaj możemy ogłosić ostateczny termin startu Mitrila jako styczeń 2008.

Z naszej strony możemy tylko obiecać, że warto będzie poczekać. Mitril wystartuje ze wszystkimi opcjami, o których mówiłem i paroma innymi, o których nie mówiliśmy... ;)

Pozdrawiamy serdecznie,
Kalins i Zespół Mitril.pl
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Ugluk

Start Mitrila
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2007, 02:47:41 pm »
cóż, oby termin się nie przesunął. bo śródziemie zdechło a na twierdzy troszkę żal.. ;)

Offline Dragon_666

Start Mitrila
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2007, 10:02:53 pm »
wszystko pieknie i ladnie ale troche jestem nie poinformowany(niebylo mnie) moze ktos mnie oswiecic o co biega/biegac bedzie
waltowny sztorm, który w noc Jesiennego
Zrównania wstrząsną Wyspami, zaboboni uznali
za falę pchaną dziobem potwornego Naglfara
z Morhoggu, wiozącego armie widm
i demonów Chaosu drakkara o burtach zbudowanych z trupich paznokci

Offline Kalins

Start Mitrila
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2007, 10:00:47 pm »
Witam,

wraz z grupą przyjaciół tworzymy od podstaw nową stronę posięconą naszemu hobby. Start w styczniu.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Pablo_von_kozlow

Start Mitrila
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2007, 08:51:46 pm »
Cytat: "Kalins"
Start w styczniu.



ale jeszcze w tej dekadzie?  :lol:
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Kalins

Start Mitrila
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2007, 09:55:21 pm »
Pablo,

stary druchu - już Ty chociaż nie dokładaj  ;) . Tak, w tej dekadzie - najdalej do 18 stycznia. Naprawdę zbliżamy się do końca.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline sonic

Start Mitrila
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2007, 08:50:10 am »
oby to podniosło lotra... :roll:
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Ugluk

Start Mitrila
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2007, 06:42:55 pm »
lotra nie ma co podnosić bo czuje się dobrze. jednym problemem jest brak serwisu na poziomie i tyle

Offline Ismaril

Start Mitrila
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 08, 2007, 08:00:58 pm »
No to już niedługo będzie serwis który wybije się ponad wszelki poziom, w każdej kwestii.
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline Kubbek1

Start Mitrila
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 08, 2007, 08:59:09 pm »
Cytat: "Ismaril"
No to już niedługo będzie serwis który wybije się ponad wszelki poziom, w każdej kwestii.


i to robiony przez fachowców (tak jak rząd Grabskiego, który ocalił gospodarkę II RP)
b]Padłeś? Powstań! Mitril[/b]

Offline Darulus

Start Mitrila
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2007, 10:42:14 pm »
bezpartyjnych, a tacy jak wiadomo byli tylko w Unii Wolności :lol: oraz niezależnych tzn. takich którym na niczym nie zależy  ;)

Offline Lugburc

Start Mitrila
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2007, 08:03:47 am »
A ja życzę Redaktorom Mitrila wielu sukcesów i, co tu dużo ukrywać, międzynarodowej sławy. Patrząc na osoby, które mają prowadzić nowy portal, zarówno gloria jak i królewski splendor jest zapewniony.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline xioze

Start Mitrila
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 11, 2007, 04:55:30 pm »
Cytat: "Darulus"
bezpartyjnych, a tacy jak wiadomo byli tylko w Unii Wolności :lol: oraz niezależnych tzn. takich którym na niczym nie zależy  ;)

Dobre  :badgrin:

Offline Maximus from Rome

Start Mitrila
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 11, 2007, 05:17:05 pm »
siema

Nie mogę już się doczekać Mitrila :D

moge jakos pomóc zeby to przyspieszyć??

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Kalins

Start Mitrila
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 11, 2007, 08:29:27 pm »
Maximusie,

dziękuje za chęć pomocy - nie wykluczam, że jak będzie potrzeba, to się odezwę  ;) . Największą pomocą będzie Twoja obecność na stronie, czy też na forum.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

 

anything