Autor Wątek: Fallout  (Przeczytany 16316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

teodorpunk

  • Gość
Fallout
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 27, 2004, 11:39:47 am »
Wiesz lubisz FT-ka i sie wkurzasz na The Falla przed zobaczeniem go...
Przeciez duzo fanow Fallouta (rpg) oczekiwalo z radoscia na FT a wyszla jak dla nich gra srednia... Wiec lepiej nie narzekac ani zbytnio nie palac entuzjazmem przed premiera...

A The Fall ma z Falloutem zwiazek jedynie w postaci podobnego post-apokaliptycznego klimatu i czesci nazwy... A gra IMHO stac sie hitem nie ma szans ale pograc raczej sie bedzie dalo...

Ja chce fallouta 3!  :cry:

Offline Rozbójnik

Fallout
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 27, 2004, 11:50:05 am »
A tak apropo: kiedy ma wyjść Fallout 3? Podobno engine'a przejeła firma TROICA i od tej pory nie słyszałem już o tej grze. Kiedyć był o niej artykuł w CDA, tylko nie pamiętam w którym numerze.
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline zim

Fallout
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 27, 2004, 01:29:02 pm »
ekhm. ja cos slyszalem ze projek zawieszono... ale ile w tym prawdy to nie wiem :?
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Gashu

Fallout
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2004, 02:36:10 pm »
O charakterze gry decyduje charakter zespołu, tworzącego tą grę. Zespół, który stworzył oryginalne "fallout'y", z tego co wiem, od dawna nie istnieje.

Dlatego ja mam wątpiwości, czy kiedykolwiek chciałbym ujrzeć kolejnego "Fallouta", ponieważ obawiam się że ógłby mieć on niewiele wspólnego z oryginałem  i zniszczyć legendę tej serii.    :|
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline zim

Fallout
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 27, 2004, 02:37:59 pm »
dokladnie.
mnie najbardziej martwi ze F3 ma byc na enginie 3D ...przez to najbardziej obawiam sie czy gra w ogole zachowa swoj niesamowity klimat :|
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Rozbójnik

Fallout
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2004, 03:05:03 pm »
Cytat: "zim"
dokladnie.
mnie najbardziej martwi ze F3 ma byc na enginie 3D ...przez to najbardziej obawiam sie czy gra w ogole zachowa swoj niesamowity klimat :|


No tak... To faktycznie może zabić klimat, ale i tak chętnie zobaczłbym kolejną odsłonę Fallouta.
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

teodorpunk

  • Gość
Fallout
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 27, 2004, 10:04:51 pm »
Ja takze wolalbym izomeryczne 2d ale nie ma co sie nastawiac pesymistycznie do fallouta 3. A prawa do fallouta przejela firma bodajze Bethesda (pszepraszam jezeli przekrecilem nazwe) ta co wydala Morrowinda... Jak widac w dziedzinie RPG to panowie maja doswiadczenie tyle zeby nie zrobili z Falloucika Morrowinda bo pozabijam :twisted:

Offline mauler

Fallout
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 09, 2004, 12:36:57 pm »
Bez 2 zdań Fallout 1 i 2 to dla mnie najlepsze gry komputerowe z jakimi miałem się okazję zapoznać. zarówno 1 jak i 2 część przeszedłem po kilka razy, FT tylko raz ale sobie pogrywam tak dla fanu raz na 2 miechy jakąs misję :))
A F2 to nigdy nie wykasuję z HDD, jak już mi net obrzydnie to odpalę "Please Wait"-a i gram :))
A co do F3- mam wrażenie, że Interplay już dawno się zatracił w poszukiwaniu jak najlepszego rynku zbytu dla swoich produkcji i po prostu zapomniał, że ogromna grupa graczy wychowanych m.in. na Falloucie, czy Baldur's Gate będzie chciała grać w to dalej. Interplay zaczął wydawać jakieś debilne platformówki i zdechł. Ale idea żyje dalej. Był projekt Van Buren- podobno całkowicie ukończona gra mająca być F3, kierownictwo Interplaya wywaliło go z końcowej fazy produkcji. Miał być w czasie rzeczywistym i pełnym 3d. Idea jednak przetrwa- jestem pewien, że tacy panowie jak Boyarsky wrócą kiedyś do tego. O wiele słąbsze gry maja swoje sequele, to i Fallout się doczeka. Po prostu nie myślcie, ze co roku zaserwują wam kolejną część, jak to było z BG czy ID. Nawet jak za 3 lata wydadzą to i tak kupicie:)) Bo ja na pewno. Powiem jeszcze tyle. że miałem przyjemnośc grać w F1 zaraz jak tylko wyszedł- kolega kolegi przywiózł tą grę chyba z Niemiec. Więc jaki to był czad po kilku latach kiedy spotkał mnie kumpel i powiedział- Stary, będę miał w tym tygodniu pirata F2, chcesz też???? Ale mnie zjadło, że zrobiono kontynuację :))
Dla porządku - teraz mam wszystkie 3 Fallouty zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji językowej :)), Oryginały ... hihihi
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

Offline Osqar

Fallout
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 09, 2004, 04:49:25 pm »
Mnie zawsze zastanawiał absurd F2 :P
( oczywiscie ja tez uważam to za świetną gierę! :D )
Ale cóz... Wszyscy każą mi szukać jakiegośgłupiego G.E.C.K :P
I owszem znajduje...
ALE PO CO?! :P
Nic sie z nimi po tym nie dzieje, i kończę grę posiadając dwie takie walizeczki ;P
b]Beware the elves...[/b]

teodorpunk

  • Gość
Fallout
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 10, 2004, 05:54:48 am »
Cytuj
oczywiscie ja tez uważam to za świetną gierę
chyba sie pomyliles Osgar... Ale ja ci wybaczam bo wiem ze chciales powiedziec "oczywiscie ja tez uwazam to za świętą giere" :P  :lol:

Offline Osqar

Fallout
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 10, 2004, 06:27:37 am »
Q not G ;)

Nie jestem aż tak zboczony komputerowo żeby czynić z rzeczy związanych z PCtem jakiś sakrum ;)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Raven

Fallout
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 10, 2004, 03:08:13 pm »
hmm... Jesli mnie pamięć nie myli, to jesli zakończysz grę bez Geck, to jest inne zakończenie dla wioski w Arroyo... Wogóle trzeba tą gierę przejść kilka razy, bo w zależności od twoich, poczynań w miastach, ich późniejsze historie różnią się znacznie... :)
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Osqar

Fallout
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 10, 2004, 03:32:32 pm »
Jak to? :P
To jak nie ma GECKa i pójdę do Arroyo to ten głupi dziad też będzie leżał?! :P
b]Beware the elves...[/b]

Offline Sabazjos

Fallout
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 16, 2004, 01:37:07 pm »
Cytat: "Osqar"
Jak to? :P
To jak nie ma GECKa i pójdę do Arroyo to ten głupi dziad też będzie leżał?! :P


<Mały spoiler>

Będzie leżał.
Pod warunkiem że odczekacz coś koło 100 dni i zignorujesz jego wszystkie ponaglenia (Arroyo dreams).
Jeśli do tego czasu nie znajdziesz GECKa, to Enklawa i tak zajmie się Arroyo.

Pozdrawiam.

PS. I co to ma znaczyć głupi dziad? Czcigodny szaman. ;)

Offline Achilles

Fallout
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 16, 2004, 08:00:52 pm »
Sorry nieznam się na falloucie ale kim są ci fajni goście na każdym kolejnym pudełku gry? Bo jest nie doinformowany.  :bored:
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]