Autor Wątek: tajemnice krysztalowych czaszek  (Przeczytany 2617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline solar_m

tajemnice krysztalowych czaszek
« dnia: Grudzień 03, 2007, 01:19:02 am »
mowi sie ze jest ich 12.i jesli zostana zebran zostanie pokazana ludzkosci wiedza wszechswiata.indianie wierzyli ze czaszki powstaly za pomoca mysli przez cywilizacje ktora zostala zatopiona.moze macie jakies info albo cos pozdro
 am here only to show you the way, rest is up to you

Offline Radan

Re: tajemnice krysztalowych czaszek
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2007, 03:01:03 pm »
Cytat: "solar_m"
mowi sie ze jest ich 12.i jesli zostana zebran zostanie pokazana ludzkosci wiedza wszechswiata.indianie wierzyli ze czaszki powstaly za pomoca mysli przez cywilizacje ktora zostala zatopiona.moze macie jakies info albo cos pozdro

Czy chodzi o Atlantydę ;) ?
Masz może jakieś linki, czy coś?

Offline ManiaC

Re: tajemnice krysztalowych czaszek
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:57:43 am »
Cytat: "solar_m"

Z tego co pamiętam wyjaśnienia tego typu hisotrii można znaleźć w książce o tym samym tytule, co ten temat. Autorami są Chris Morton i Ceri Louise Thomas.

Nic nie wiem na temat tej książki, osobiście nie czytałem ale wiem, że trzymałem kiedyś w rękach  ;)
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Presto

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2007, 03:42:41 pm »
To tylko takie skojarzenie, ale wydaje mi się że na motywach tej historii powstał Dragon Ball (w końcu tam też trzeba było zebrać ileś-tam kul żeby dowiedzieć się czegoś-tam). A ten temat wygląda ciekawie. Mam nadzieje że ktoś wie coś więcej  8)
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline Charlie86x

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2007, 07:44:46 pm »
Cytat: "Presto"
(w końcu tam też trzeba było zebrać ileś-tam kul żeby dowiedzieć się czegoś-tam)

Dla ścisłości, kul potrzeba było zebrać 7, a za uzbieranie wszystkich niczego się nie dowiadywało, tylko spełniało się życznie. Motyw z DB raczej słabo mi pasuje do kryształowych czaszek, wątpie żeby to było to.

Offline Presto

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2007, 06:30:12 pm »
A można było poprosić żeby smok powiedział gdzie jest jakiś tekst o życiu np. Jezusa itp. itd. Tyle że bohaterom DB nie to było chyba w głowie :)
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline Duderson

« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2007, 06:49:32 pm »
Źle, źle. Zbieranie czaszek (a dokładniej mówiąć było Dokrostonów) było w Yattamanie, a jak już zebrali wszystkie to zrobił się z nich Dokurobej.
Wiem, że nic nie wiem