Autor Wątek: Zero no Tsukaima  (Przeczytany 26767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marmoo

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:34:43 am »
Cytat: "Arger666"
obstawiam ze 3 seria bedzie na poczatku lipca tak jak 1 i 2

btw wiecie moze skad mozna pobrac mange ZnT ?


mangi chyba nie ma, anime powstaje na podstawie powieści o tym samym tytule. Przetłumaczono jak na razie parę pierwszych rozdziałów here

Co do anime, powiedziałbym, że nie było najgorsze, gdybym nie wiedział, że gwałt dokonany na oryginalnym materiale był aż tak drastyczny (w szczególności chodzi mi o zakończenie drugiej serii, nie sądziłem, że możliwym było tak koncertowe spalenie potencjalnie najlepszych scen w całym cyklu).

Offline Sevi.exe

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 12, 2008, 01:29:18 pm »
Nie rozumiem, czemu tak czepiają się niektórzy końcówki drugiej serii... Jak dla mnie, wyszło to znakomicie.

Offline maszkov

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 16, 2008, 07:43:06 pm »
dowiedzialem sie ze bedzie 3 seriia tego anime gdzies mniej wiecej w lipcu..... wiec znowu pozostaje nam czekac.... :D  :D  :D  




a tak pozatrym pozdrawiuam was z zakopca.... xD




I na ch*j się gapisz...

Offline Sevi.exe

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 16, 2008, 09:08:29 pm »
Cytat: "marmoo"
Cytat: "Arger666"
obstawiam ze 3 seria bedzie na poczatku lipca tak jak 1 i 2

btw wiecie moze skad mozna pobrac mange ZnT ?


mangi chyba nie ma, anime powstaje na podstawie powieści o tym samym tytule. Przetłumaczono jak na razie parę pierwszych rozdziałów here

Co do anime, powiedziałbym, że nie było najgorsze, gdybym nie wiedział, że gwałt dokonany na oryginalnym materiale był aż tak drastyczny (w szczególności chodzi mi o zakończenie drugiej serii, nie sądziłem, że możliwym było tak koncertowe spalenie potencjalnie najlepszych scen w całym cyklu).


Ależ manga jest, tyle że... powstaje na podstawie anime, przynajmniej z tego co wiem ;)

Offline maszkov

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 03, 2008, 08:17:27 pm »
w koncu jakiews konkretne info sie pojawilo....wiec:

- tytul 3 serii to: "Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo". dokladnie nie wiem co znaczy alke sie dowiem....xDD

- premiera w japonii jest w lipcu tego roku co do dnia to jeszcze nie wiadomo...:P

aha....w tej serii dowiemy sie kim jest tajemnicza elfa....^^ wiec pozostaje czekac na premiere....




I na ch*j się gapisz...

Offline valentine69

Odp: Majty kontratakują, Imageboard i ploty vol.2
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 16, 2009, 09:03:22 pm »
ja może bez imageboardów...ale mam pytanie (nie widze sensu zakładać nowego tematu, a wyszukiwarka nic mi nie dala;/), ma ktoś jakieś wiadomości o zero no tsukaima sezonie 4???
Mile widziane postery, i info xD...ale byle nie wyssane z palca...
szukanie by google nic nie dało ponieważ wyskakują same zapytania i zero odpowiedzi na nie...może tu ktos mnie oświeci :)


I fix'd it for ya.
Mi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 09:09:23 pm wysłana przez Miranda »
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Bere

Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 16, 2009, 09:46:17 pm »
Tip: pytanie o następny sezon jakiegoś tytułu = jedno z najgłupszych pytań jakie można zadać.

Offline valentine69

Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 16, 2009, 10:05:52 pm »
why?  :D
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline maszkov

Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 17, 2009, 07:41:34 pm »
pewnie będzie ale jak juz to dopiero w lipcu... zresztą jak każdy sezon tego animca....

co do nazwy to... życze gl hf.... bo próżno narazie szukac.... jak bedzie juz wiadomo to pewnie pojawi sie na AniDB




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 17, 2009, 08:03:46 pm »
Jak dla mnie to pierwszy sezon tego anime aż za bardzo przypomina trzech muszkieterów (kto czytał ten wie). Na przykład wyprawa do Albionu po list miłosny od królowej przypomina motyw z muszkieterów kiedy musieli odzyskać fragment naszyjnika francuskiej królowej. No i mamy zdradzieckiego duchownego.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 29, 2009, 12:09:02 pm »
Obejrzałem pierwszy sezon w 2 dni i teraz jestem w połowie drugiego. Ta bajka szybko wchodzi.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Bere

Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 29, 2009, 05:34:00 pm »
Ta bajka szybko wchodzi.

Jak Harry Potter. :idea: :eek:
Też szybko łyknąłem 3 sezony.

Offline matej00

Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:21:33 am »
To prawda szybciochem wchodzi ja oglądam z nudów drugi od nowa ;p
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 01, 2009, 05:36:49 pm »
Ostatnio oglądałem OAV do tego anime. Poza golizną i tentecle rape z udziałem ośmiornicy nic ten odcinek nie wnosi.

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 19, 2010, 08:46:56 pm »
Skończyłem oglądać pierwszą serię. Jest ok, owszem kilka rzeczy irytuje. Jak np. wspomniane ubranko, nie zgodzę się z tym że postacie w anime chodzą cały czas w jednym i tym samym, Louise ma cały czas ten sam krój mundurka, ale się przebiera, w innych szkolnych też zmieniają strój np. na letni. Myślałem że jak już okazał się "Gandalfem" to dadzą mu jakiś armor czy coś, od Guicha mógł coś pożyczyć, klate pokazać, a tu nic. Dobre dresy robią w Japonii.

Wątki miłosne, to mi się najbardziej podobały w pierwszym K-ON (oby ich nie zniszczyli w II części), obstawiałbym dla Saita Siestę oczywiście, lepiej by na tym wyszedł ;) Często mnie wkurza jak się dobierają w anime, złe partie, przez to za bardzo się wczuwam i się denerwuje.

Spodobał mi się motyw z nazewnictwem krain, Germania, Galia, Albion, tego Tristeinu nie mogę dopasować, są jeszcze inne miejscowości jak La Rochelle (trochę nie tam gdzie trzeba), Orlean, czy postacie jak Cromwell, bądź np. rodzina von Zerbst (z tej rodziny pochodziła Caryca Katarzyna, która lubiła dupake jak Kirche). Pewnie dałoby się jeszcze więcej takich geograficzno-historycznych smaczków wyciągnąć gdyby baczniej się przyglądać.

Podobała mi się muzyka, jako całość, i z endingu, opening był trochę za bardzo piskliwy.

Zabieram się za drugą część, nie połknę jej w 2 dni jak ktoś tam niżej, bo lubię się delektować odcinkami po 2-3, max 4 na dzień :)

 

anything