Autor Wątek: Zero no Tsukaima  (Przeczytany 26757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maszkov

Zero no Tsukaima
« dnia: Grudzień 04, 2007, 09:17:35 am »
Witam! Skończyłem właśnie oglądac anime pt."Zero no Tsukaima" oraz druga jej serie "Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi". Anime bardzo mi sie spodobało. Kreska bardzo dobra. Humoru jest w nim dużo, lecz zdażają sie momenty smutne.
Anime opowiada historie  czarownicy Louise, która jest na drugim roku nauki w Akademii Magii w Tristanii oraz jej towarzysza Saita....Więcj dowiecie się pod tym linkiem:
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/807/rec/824
A anime mozecie obejrzec tu:
www.zeronotsukaima.wbijam.pl




I na ch*j się gapisz...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2007, 10:14:13 am »
Niby wszystko w porządku, a nie przebrnąłem przez to anime. Znudziło mnie w pewnym momencie, a humor nie był na tyle dobry, by przykuć mnie do monitora pomimo standardowej fabuły i bohaterów. Do tego wybitnie irytowało mnie to, że główny bohater ciągle ganiał w tych samych ciuchach, walczył w nich, spał w nich itp. Jakoś tu wyjątkowo rzucało to się w oczy.

Zostawiłem to z oceną 5/10.

Offline maszkov

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2007, 05:39:26 pm »
Miał tylko jedne wdzianko poniewaz w nim przybyl do tamtego swiata bez walizki z ciuchami na zmiane i nie miał nic innego.... a poza tym co do humory to byl dobry zwłaszcza w drugiej serii..... :D    :D




I na ch*j się gapisz...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2007, 05:48:35 pm »
I w tym świecie nic na niego nie pasowało, a ubranko nie niszczyło się? :?  Zwykłe lenistwo animatorów, tylko tu ten jego niebieski dresik wyjątkowo odcinał się od strojów reszty postaci.

Offline maszkov

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:17:50 pm »
w sumie tu masz racje z tym nie niszczeniem sie ubran....fakt lenistwo animatorów....a ty widziales obydwie serie???




I na ch*j się gapisz...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:28:13 pm »
Na pierwszej się zawiesiłem, ale nie wykluczam, że się odwieszę i to kiedyś oglądnę, bo jak na komedyjkę majtkową takie złe nie było :) Po prostu nie mam na to ochoty jakoś.

Offline koni

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2007, 07:13:06 pm »
Tak czytam i czytam Wasze wypowiedzi i robi mi się smutno.
Owszem ZnT nie jest czymś, co każdy pokocha. Ale dla mnie anime to, jest swego rodzaju majstersztykiem. Jest niewiele serii, które obejrzałem więcej niż trzy razy i nadal mam ochotę je obejrzeć raz jeszcze.
Kreska może za bardzo "miękka" i słodka, ale za to doskonale oddaje nastrój. To samo z muzyką.
Przyznam się - fabuła z pierwszego sezonu jest o niebo lepsza od drugiego (wg mnie ofc). Zwłaszcza końcówka II serii jest, co by tu nie powiedzieć, kiepska. Autorzy, albo poszli na łatwiznę, albo specjalnie nie chcieli już kończyć, ponieważ w zanadrzu szykują kolejne odcinki.

Jeśli ktoś jest chętny do przeczytania mojej obszernej recki to zapraszam tutaj

Jak by nie było, polecam, sporo dobrego kina rozrywkowego :]
url=http://www.mangadome.info/][/url]

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2007, 07:56:01 pm »
Pozwolę sobie tu robić za advocatus diaboli i zauważyć że główny bohater paradujący w tych samych ciuchach w całej serii to raczej (w anime) reguła niż wyjątek od niej.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2007, 06:55:57 am »
advocatus diaboli ma rację, zmiana stroju to raczej nie jest coś, czego oczekuję od anime - akurat w przypadku tsukaimy, która jest skierowana do młodszych oglądaczy (i wielbicieli tsundere loli) taki zabieg zupełnie nie powinien przeszkadzać, bo chodzi o podkreślenie jak bardzo bohater różni się od reszty świata. poza tym on jest zwierzakiem, więc naturalne, że dresik to jego "skóra" czy "futerko" i jakby nagi latał, to moze na ręcznik by sie załapał (po tym, jak został by wychłostany  :roll: )

mnie się też nie podobało, ale z zupełnie innych powodów niż Wilkowi - tsundere moe loli. jak widzę takie panny, to mam ochotę z liścia walnąć, nienawidzę rozwydrzonych, wściekłych z byle powodu paniusi, które od czasu do czasu łaskawie zarumienią się i wymruczą przepraszam albo słowa uznania. i psinco mnie obchodzi, że tak naprawdę są miłe, delikatne, zranione i cośtam jeszcze a to jest ich sposób na uchronienie swego delikatnego różowego wnętrza. i proszę mi tu nie wyjeżdżać z Asuką - mimo całej swojej wredoty Asuka była całkiem normalna w porównaniu do dzisiejszych Shan, Nagi czy właśnie Zero.

najbardziej mnie wkurzyło to, że serial wraźnie stracił na popularności i zaczał się ratować kombem "biust-biust-lesbian kissu-biust-lesbian kissu-majtki" i z całkiem sympatycznej komedii lekko ecci stał się conajmniej yattamanami, gdzie panienka traciła strój co odcinek.

nie mówiąc o tym, że kibicowałam głównemu bohaterowi, żeby ją wreszcie walnął albo słownie dowalił... niestety. zostawiłam świństwo po paru odcinkach i co najwyzej Knurka poproszę, żeby mi końcówkę opowiedział.

ale i tak daję temu więcej punktów niż Shanie. tam wytrzymałam pół odcinka pierwszego i jeden z incest-moe-psycho-loli-twins. dziękuję.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline maszkov

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2007, 06:52:27 pm »
mi sie wydaje ze prawdopodobnie jeszcze powstana odcinki tego anime, poniewaz ostatni odcinek 2 serii skonczyl sie tak jakby sugerowal ze jeszcze sie pojawia inne...lecz podobał mi sie ost. odcinek 2 serii nawet fajnie to zrobili.....aha a co do humoru...spodobal wam sie jakas scena??? :D  :D  :D




I na ch*j się gapisz...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2007, 08:15:29 pm »
tylko jedna. i to tylko dlatego, że nie przebijałam się przez tony crapu, zeby ją zobaczyć, tylko Knurek mi kadra wyciął.



mina Louise rządzi.

tsundere moe mnie nie bawią. nie bawią też mnie staniki, majtki, lesbian-przypadkowe kissu, opadające ręczniki i maltretowanie jakiegoś niedoróbka. całkiem sympatyczna była panienka, która umawiała się ze stadami wielbicieli i robiła ich w konia, to muszę przyznać, zę była fajną postacią i kleiła się do głównego ciamajdy w sposób perfidny i wyrachowany, a nie żeby leczyć kompleksy, to było miłe.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline maszkov

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2007, 07:32:43 am »
jedna z ktorych mi sie podobały to ta w ktorej w 1 serii musza prezentowac swojich towaszyszy... to saito zaproponował ze powie ze jest naj lepszy w praniu damskich majtek.. :D  :D  :D  :D  :D




I na ch*j się gapisz...

Offline Arger666

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:09:46 am »
ja mam podobny problem co koni, obejrzałem z 3 razy oby dwie serie i nadal nie moge sie nacieszyc tym anime. Co do głownego bohatera to mnie denerwowalo to ze dal sie poniewierac i pejczowac przez jakas slodka plaska dziewczynke, co do ulubionego odcinka to najbardziej mi sie podobal ostatni odcinek 2 serii, co do ubrania Saito (głownego bohatera jakby ktos nie wiedzial) to najbardziej mnie dobilo kiedy dostawal tymi strzalami i fireballami od wojsk albionu, a pozniej jak cycata elfka uleczyla go to jego ubranie bylo jak nowe xD

Offline maszkov

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 01, 2008, 02:50:07 pm »
z nie oficjalnych danych dowiedzialem sie ze bedzie 3 seria ZnT w 2008 roku..tak przynajmniej donosi AniDB...wi8ęc pozostaje tylko czekac :D  :D  :D  :D  :D  :D




I na ch*j się gapisz...

Offline Arger666

Zero no Tsukaima
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 01, 2008, 05:57:20 pm »
obstawiam ze 3 seria bedzie na poczatku lipca tak jak 1 i 2

btw wiecie moze skad mozna pobrac mange ZnT ?

 

anything