Autor Wątek: Cursed Company Łęczna  (Przeczytany 15041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« dnia: Grudzień 04, 2007, 05:03:45 pm »
potrzebuje jakiegoś tematu aby ogłosić wszystkim członkom klubu, ze dnia 26.01.2007 bedziemy robic turniej...

w czwartek zostaną zakupione stoły (96 x 48 cali,jakies 15 sztuk)

Kto się podejmie sędziowania ?

ja zrobie trailer ;)


moja propozycja : 2000+2000 limited, zaczynamy od 8.30, gramy po 3,45h i konczymy koło 20/21. Czegoś takiego u nas nie było, a skoro bedziemy mieli mozliwosc to co stoji na przeszkodzie?
)

Offline Motorek

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2007, 05:43:31 pm »
Po co Wam takie duże stoły? :shock:

Offline X.Maciek

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2007, 05:45:08 pm »
Ja mogę posędziować jak nie ma chętnych. Tylko czy nie dałoby przesunąc turnieju o tydzień w dowolną stronę bo niestety 26-27 nie mogę?
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2007, 05:50:43 pm »
nie bardzo, bo to koniec semestru, najwyzej ktos inny posędziuje :) zobaczymy

A bo takie mozemy kupic od ręki ;] w Łęcznej, zresztą to zaden problem przedzelić je taśmą, i będziemy wyjątkowi :D
)

Offline Asassello

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:02:44 pm »
a czy ktos pomyslał o noszeniu tych stołow - duze rozmiary pociagaja za soba wiekszy ciężar - nie lepiej zrobic z tego 48x48 i najwyzej laczyc? :)

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline Motorek

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:05:42 pm »
Nom 48x48 lepsze. 2000+2000 w Łęcznej jakoś tego nie widzę:P ;) Zróbcie lepiej na małe pkt. Border Patrol czy coś takiego.

Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:16:16 pm »
Cytat: "Motorek"
Nom 48x48 lepsze. 2000+2000 w Łęcznej jakoś tego nie widzę:P ;) Zróbcie lepiej na małe pkt. Border Patrol czy coś takiego.


czemu? ;]
ze niby gracze z Łęcznej na tyle pkt armii nie mają ? :D

nie ma mozliwosci pocięcia ich na hali, a jakoś sprowadzać z Lublina to nie bardzo chce. A ze cięzkie będą...no cóz :)
)

Offline Górken

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:30:58 pm »
od tego jest tania siła robocza xD Mi się osobiście format podoba;) napewno się zjawię jeżeli tak zostanie;)

Offline Taraś-uk

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2007, 07:37:06 pm »
Ja mam dokładnie 26 stycznia osiemnastkę koleżanki więc odpadam.

Offline Motorek

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:27:49 pm »
Mi też ten termin nie odpowiada, akurat się zaczyna sesja na Polibudzie, a ja mam 4 egzaminy.

Offline Tocz

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:31:26 pm »
Wiem wiem co będziecie myśleć o moim sędziowaniu. Ale ja sie zgłaszam nawet z chęcią do sędziowania. Dudi jak chcesz to załatw wszystkie formalności a już moge sędziować(jakbyś załatwił laptop też byłoby fajnie).
Cytat: Niepełnosprytny
To ja chciałbym zaproponować wam osiemnastoczęściowy zestaw kosmetyków marki "BOND". Rumuńska precyzja i niemiecki temperament. Za jedyne 3,50zł możecie posiąść te wspaniałe produkty

Offline Ostry

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:38:04 pm »
ja też prawdopodobnie będę miał osiemnastkę kolegi więc raczej odpadam... :?
ake jak u want

Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:49:18 pm »
Toczu ;] jak chcesz robic turniej to rob te formalnosci pajacyku :D na tym polega ta funkcja, bo wpisywanie wyników do laptopa chyba pracą nazwac nie mozna :D Trzeba napisać regulamin, sprawdzać zgłoszenie, ustawić tereny, zgłosic turniej do ligi, później wysłać wyniki, napisać sensowne scenariusze, pilnować porządku, załatwić murzynów do noszenia stołów i samemu ponosić. Dlatego ze ci sie zazwyczaj nic nie chce robic chyba ze sie ciebie zmusi nie widziałem cie w roli sędziego ;]

Dasz rade? Ja sale u dyrektora moge załatwic ;]
)

Offline Supeł

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:59:36 pm »
Cytat: "Shakin' Dudi"
Toczu ;] jak chcesz robic turniej to rob te formalnosci pajacyku :D na tym polega ta funkcja, bo wpisywanie wyników do laptopa chyba pracą nazwac nie mozna :D Trzeba napisać regulamin, sprawdzać zgłoszenie, ustawić tereny, zgłosic turniej do ligi, później wysłać wyniki, napisać sensowne scenariusze, pilnować porządku, załatwić murzynów do noszenia stołów i samemu ponosić. Dlatego ze ci sie zazwyczaj nic nie chce robic chyba ze sie ciebie zmusi nie widziałem cie w roli sędziego ;]

Dasz rade? Ja sale u dyrektora moge załatwic ;]


Aleluja, dobrze, że jest ktoś kto to rozumie...  :evil:

Offline Motorek

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2007, 03:37:48 am »
No to IMO żeś Tocza zniechęcił do sędziowania. Jakbyś mu pomógł, to może miałbyś i sędziego i organizatora w jego osobie na przyszłe turnieje. Nie wymagaj od 14-sto latka ch.. wie czego, tylko się ciesz, że chce Ci pomóc.