Autor Wątek: Cursed Company Łęczna  (Przeczytany 15039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Supeł

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2007, 10:27:36 am »
Nie bądź motor taki hop do przodu, jak chce robić turniej to powinien być świadomy obowiązków bo wszyscy chyba myślą że to się samo robi wszystko - przychodzi sobie organizator otwiera laptopa a z niego wyskakuje turniej. 14 latek może rzeczywiście sędziować ale turnieju nie zrobi - choćby dlatego że nie może odpowiadać za to co się dzieje na turnieju. A pomagać powinien każdy wtedy turnieje rzeczywiście robiły by się "same".

Offline Tocz

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 05, 2007, 01:03:30 pm »
No to dudi życze powodzenia w szukaniu sędziego. Mi chodziło abyś załatwił tylko sale i pomoc przy noszeniu stołów(co do tych formalności). A resztą to bym sie zajął. Albo przynajmniej sie popytał jak to zrobić... Jak chcesz to moge spróbować sędziować ten turniej...
Cytat: Niepełnosprytny
To ja chciałbym zaproponować wam osiemnastoczęściowy zestaw kosmetyków marki "BOND". Rumuńska precyzja i niemiecki temperament. Za jedyne 3,50zł możecie posiąść te wspaniałe produkty

Offline Bojo

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 05, 2007, 02:27:17 pm »
ojoj...ja że tak od siebie rzeknę że na małe wole punkty  ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 05, 2007, 04:20:56 pm »
Cytat: "Motorek"
No to IMO żeś Tocza zniechęcił do sędziowania. Jakbyś mu pomógł, to może miałbyś i sędziego i organizatora w jego osobie na przyszłe turnieje. Nie wymagaj od 14-sto latka ch.. wie czego, tylko się ciesz, że chce Ci pomóc.


pomoze w inny sposób, ponosi stoły, pomoze nam je modelować. To ze chce to juz od dawna wiem :D poprostu naświetliłem mu jak sprawa NAPRAWDE wygląda. Zresztą jak nie robi aktualnie nic dla klubu :) a przybiega tylko wtedy gdy sie go woła na granie (tak tak Toczu :D górki czekają do zrobienia) to mam mu powierzyc takie ważne zadanie?

zresztą....
posluchalbys sie Tocza jakby CI karniaki chcial dac? :D juz widze NIepka ktory go maltretuja aby tylko postawił dodatkowe pkt :D hehe

przytyje jeszcze Tocz z 20 kilo to posędziuje..i swoje w terenach odrobi :D




 Ostry, Maciek X., jeden z was najlepiej by było jakby sędziował. Ostatecznie ja albo Czopek.





Będzie obowiązywac składka klubowa w zawrotnej wysokości 1 zł miesięcznie na osobę.  Pieniądze będą przeznaczane na klubowe wydatki związane z drobnymi zakupami. Po nie płaceniu składki przez 3 miesiące członkowie zostają wydaleni z klubu i aby do niego powrócić będą musieli zapłacić składke w wysokości 10 zł :) . Nowi członkowie nie muszą nic płacić na wstępie.

Przypominam, ze członkowie klubu aktywnie w nim działający będą mieli zniżki na turnieje (które nie będą małe ;) )
)

Offline Niepełnosprytny

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 05, 2007, 04:28:03 pm »
Cytat: "Shakin' Dudi"
Ostry, Maciek X., jeden z was najlepiej by było jakby sędziował. Ostatecznie ja albo Czopek.

Ekhmmm..... zapomniales ze ja tez moge sedziowac  :D  :D
iepełnonormalny , wpełniagresywny i niebezpieczny dla otoczenia^^

Offline Motorek

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 05, 2007, 05:04:23 pm »
Mi Tocz by przyznał 500 punktów za klimat armii i podpowiadał na teście wiedzy za wafelka :lol: dobrze go znam ;)

Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 05, 2007, 08:08:34 pm »
Cytat: "Niepełnosprytny"
Cytat: "Shakin' Dudi"
Ostry, Maciek X., jeden z was najlepiej by było jakby sędziował. Ostatecznie ja albo Czopek.

Ekhmmm..... zapomniales ze ja tez moge sedziowac  :D  :D


a no tak o plewie zapomniałem :D a umiesz zglosic wyniki na lige, i oponowac sie przy sedziowaniu? Tzw zachowywac sie chodz ciupke normalnie? :D
)

Offline Bojo

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 05, 2007, 08:53:05 pm »
jakbyś mu dał knebel i kaftan to by przeszło ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Supeł

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 05, 2007, 08:57:26 pm »
Jak niepek sędziuje to przyjadę na bank :D

a wyniki wysłać to nie takie łatwe, ja nie umiem, i Ty miałeś kilka podejść - browarki czekają :P pzdr

Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 06, 2007, 01:46:34 pm »
no to sie wydało :D


Dzisiaj w klubie będziemy mieli małe porządki :D . Będziemy ustawiać meble, stoły i robić tereny oraz modelować stoły.



Jak by wam się podobał turniej na 2x2000 parówka z tym ze gramy po 3,45h i zaczynamy o 8.30 bitwy?
harmonogram wyglądałby tak:
8 - 8.30 zapisy
8.30 - 12. 15 pierwsza bitwa
12.15 - 16.00 II bitwa
16.00 - 19. 45 III bitwa
sprzątanie
20- Rozdanie nagród.

Ewentualnie mozna przesunąć wszystko o godzine....ale czy wcześniejsze rozpoczęcie nie byłoby lepszym pomysłem? Ja bym wolał wcześniej wrócić do domu, a jeżeli będą jakies drobne obsówy czasowe to będziemy mieli godzine zapasu na wszelki wypadek  :roll:

Myśle ze byłaby to ciekawa próba. Nigdy czegos takiego u nas w woj nie było :D a wbrew pozorom to ja praktycznie każdą bitwe z Tarasiem dograłem na Tropicu do konca. Ci ktorzy nawet na 1000 pkt nie potrafią skonczyc to i tak nie skonczą, a ci ktorzy umieją grac (a nie przedłuzac) będą mieli syte bitwy :D .

prosze o wypowiedzi,



dodatkowo na turnieju bedzie na 80% zapewnione jedzonko, herbatka + dodatkowe atrakcje ktore ujrzycie juz niedługo na trailerze jak tylko napiszemy regulamin.
)

Offline Górken

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 06, 2007, 03:39:38 pm »
a może tak open jak już taki duży format;) A i czy jest możliwość grania 1 armią na 4000 itp:P

Offline Supeł

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 06, 2007, 06:16:21 pm »
hiehiehie

zgadzam sie w 100% kosmos by był

Offline Bojo

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 06, 2007, 08:08:50 pm »
Cytat: "Shakin' Dudi"
no to sie wydało :D



dodatkowo na turnieju bedzie na 80% zapewnione jedzonko, herbatka + dodatkowe atrakcje ktore ujrzycie juz niedługo na trailerze jak tylko napiszemy regulamin.


czy to jakaś prowokacja ;)  co to za atrakcje, nie mów że slaanesh obdarzył cię swoją łaską i umiesz przyzywać demonetki na 1-2h :shock:  to było coś :P
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 06, 2007, 08:13:59 pm »
rozwazamy 2 opcje
druzynowka na 1500 3 osobowa
2000+2000, moze byc open :) ale tłumaczenie zasad specialnych bohaterów zajmie troche za długo :D a i nie chce odstraszyc graczy :D


na chwile obecną posiadamy:
18 stołów 48 calowych + jeden stół 96 x 48 cali + wszystkie stoły z poprzednich turnieji w Łęcznej  :)  = miejsca dla ok 60 osób :P jezeli gramy na 1500 lub mniej ;P większej frekwencji się nie spodziewam :D

terenów tez juz mamy sporo :D

a wiec mam nadzieje ze frekwencja dopisze :D



Nagrody też będą ciekawe :)
)

Offline Motorek

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 06, 2007, 08:30:23 pm »
2 opcja ciekawsza, tym bardziej że w Lubartowie będzie w grudniu drużynówka. Z resztą mi format jest obojętny.