trawa

Autor Wątek: Cursed Company Łęczna  (Przeczytany 15042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Supeł

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:31:21 pm »
hiehie - mie to przypomina odpierdzielanki na turnieju w Rzeszowie kiedyś - taki monolog może zdominować przeciwnika do tego stopnia że skoczy kupić 2 browary i jeszcze resztę przyniesie mimo że mu się nie dało kasy na to :D

Offline Jerzyn

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:39:09 pm »
oj fajne monologi byly :D pamietam jak pierdzielilem cos i cala sala mnie sluchala i robili mi zdjecia, to sie czulem jak na konferencji prasowej, jak jakis premier czy cos  ;) tyle ze bylem przebrany za lumpa, ale co tam :D to ktorych my tak supel wtedy zdominowalismy? war2bone'a i ermidiusa chyba, nie?
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Tocz

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 14, 2008, 09:25:33 pm »
Przypomniał mi sie dzień z życia bobra który był kręcony podczas jazdy do wawy na DMP i u ostrego w domu;) czop cały czas w autobusie miał drgawki xD
Cytat: Niepełnosprytny
To ja chciałbym zaproponować wam osiemnastoczęściowy zestaw kosmetyków marki "BOND". Rumuńska precyzja i niemiecki temperament. Za jedyne 3,50zł możecie posiąść te wspaniałe produkty

Offline Supeł

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 14, 2008, 10:50:12 pm »
Cytat: "Jerzyn"
oj fajne monologi byly :D pamietam jak pierdzielilem cos i cala sala mnie sluchala i robili mi zdjecia, to sie czulem jak na konferencji prasowej, jak jakis premier czy cos  ;) tyle ze bylem przebrany za lumpa, ale co tam :D to ktorych my tak supel wtedy zdominowalismy? war2bone'a i ermidiusa chyba, nie?


nie pamiętam al z nimi bitwa była spoko fajna

Offline Ermidius_

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 15, 2008, 10:45:07 am »
ta pamietam ten turniej nawet :P :D:D ocene malwoania na bitwie zwami robilismy hehe ;P


Offline Shakin' Dudi

Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 15, 2008, 03:33:41 pm »
UWAGA

spotkania w klubie w ferie są od 9-22 :) na tygodniu, a od 16-22 w soboty i niedziele.

Zapraszamy...
)

Offline Shakin' Dudi

Odp: Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 07, 2008, 10:56:32 am »
odgrzebuje stary temat ...hmm sporo czasu mineło....

Proponuje zorganizować turniej w Łęcznej
Jakie zasady?
Kiedy?

czekam na propozycje.... ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2008, 02:33:27 pm wysłana przez Shakin' Dudi »
)

Offline Dispelll Scroll

Odp: Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 08, 2008, 02:09:36 pm »
ja proponuje czerwiec 21 z okazji wakacji :D format 1666p i 3 bitwy :D

a nazwa turnieju to WAKACYJNE PLEWY
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2008, 02:45:25 pm wysłana przez Dispelll Scroll »

Offline Jerzyn

Odp: Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 08, 2008, 03:49:40 pm »
hmmm, ale 21 to ja i dudi jedziemy do kraka...
w wakacje mozna zrobic turniej na tygodniu :)
kilkudniowke ;)

acha, napisze to tutaj. Od poczatku wakacjie bedzie ruszac nowa liga lokalna. Napisze zasady wkrótce, jak tylko znajde chwilke. Jak na razie szykuje sie, ze bedzie podobnie jak w zeszlym roku i podwojny format, tyle ze troche inny: 1650+2250, zeby pocwiczyc na naszego mastera i na dmp :)

sorki dudi, ze tutaj to pisze :oops:
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Shakin' Dudi

Odp: Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 08, 2008, 07:46:01 pm »
hmmm, ale 21 to ja i dudi jedziemy do kraka...
w wakacje mozna zrobic turniej na tygodniu :)
kilkudniowke ;)

acha, napisze to tutaj. Od poczatku wakacjie bedzie ruszac nowa liga lokalna. Napisze zasady wkrótce, jak tylko znajde chwilke. Jak na razie szykuje sie, ze bedzie podobnie jak w zeszlym roku i podwojny format, tyle ze troche inny: 1650+2250, zeby pocwiczyc na naszego mastera i na dmp :)

sorki dudi, ze tutaj to pisze :oops:

nie masz za co przepraszac. ;)

No tak, tak do Krakowa, trzeba się wybrac :) . Jeszcze spytam rodzinke czy jakies plany mają i dam ci ostatecznie znac jakos niedlugo.

Proponuje zrobic turniej 28.06.2008 na 1000 pkt z zamianą armii. ALbo 1000+1000 z zamianą.
)

Offline Dispelll Scroll

Odp: Cursed Company Łęczna
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 08, 2008, 08:56:51 pm »
mam pytanie   :D kto by zagrał próbnym rozterem na ligę  :D i gzie ?????? :?:
 

 

anything