Autor Wątek: pytania o brete  (Przeczytany 3531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ten Gobo

pytania o brete
« dnia: Grudzień 07, 2007, 08:27:34 pm »
hej!

mam pytanie czy killinblow z vir of heroism dziala na lorda Dwarfow na tarczy?? grajac na turnieju sedzia (gracz dwarfów) powiedzial mi, ze tak i swego czasu podobno taka dyskusja byla na BP... prosze o odpowiedz :) bo mi sie to srednio realne wydaje...

pozdro
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline marcus_cheater

pytania o brete
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2007, 08:59:24 pm »
Na pewno nie działa... Jest wyraźnie napisane, że działa tylko na duże cele, a w podręczniku krasnoludów jest też wyraźnie napisane, że lord na tarczy do takich nie należy...
Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Offline Ten Gobo

pytania o brete
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2007, 01:41:48 pm »
tez mi sie tak wydawalo...mam tylko prosbe zeby to potwierdzil jeszcze JJ, albo Shino? ;]
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Shino

  • Gość
pytania o brete
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2007, 01:55:15 pm »
lord na tarczy nie jest large tagetem. vir. of heroism dotyczy tylko takowych... ;)

Offline Ten Gobo

pytania o brete
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2007, 05:37:30 pm »
wielkie dzieki, czyli trzeba kopnac w tylek tego sedziego ;D
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline PERSHING

pytania o brete
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2007, 09:59:18 am »
na takowego bierz Lance z killing blowem na normalne targety :) i przerzuty przy szarży na trafienie :P
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Shino

  • Gość
pytania o brete
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2007, 12:22:52 pm »
na dwarfa na tarczy nie dziala zwykly kb

Offline Zinczuk

pytania o brete
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2008, 06:36:57 pm »
cześć wiem że to głupie pytanie ale nigdy nie grałem a nie mam aktualnie podręcznika,
czy rycerze  virtue of quest może być dołączony do reamów lub errantów i czy jeżeli moze to daje całej jednostce przerzuty psychologii,
ALFLINGI (WFB) - każdy model, każdą ilość kupię

Offline PERSHING

pytania o brete
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2008, 08:10:33 am »
nie mozesz dołącząć rycerzy z questing vow do odziałów z knight vow i grail vow...
np
heros ma grail vow wiec może tylko w gralach jeździć
heros ma knight vow wiec może tylko w realmach i errantach jeździć
heros ma questing vow wiec może tylko w questing knightach jeździć

:)
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

 

anything