Autor Wątek: "Jednorożec" Gabelli i Jeana  (Przeczytany 8004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Jednorożec" Gabelli i Jeana
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 06, 2014, 10:31:46 pm »
A mi właśnie podejście polegające na czytaniu serii dopiero po zakupie całości wydaje się bardziej ryzykowne. Wiadomo, że środki na komiksy są ograniczone, więc decydując się kupować w ciemno całą serię, siłą rzeczy stawiamy wszystko na jedną kartę i rezygnujemy z kilku innych serii.
Naturalnie rozumiem ten punkt widzenia, ale żeby nie dać szansy jakiejś komiksowej trylożce czy tetralożce, a nawet pentalożce?... Nie zdzierżyłbym!

Offline vision2001

Odp: "Jednorożec" Gabelli i Jeana
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 09, 2014, 03:27:20 pm »

Faktycznie papier jest inny, ale zaryzykowałbym stwierdzenie, że takie a nie inne kolory to raczej świadomy wybór Anthony'ego Jeana.
Wg mnie właśnie przez rodzaj wybranego papieru kolory są dla mnie "gorszej" jakości...


A mi właśnie podejście polegające na czytaniu serii dopiero po zakupie całości wydaje się bardziej ryzykowne. Wiadomo, że środki na komiksy są ograniczone, więc decydując się kupować w ciemno całą serię, siłą rzeczy stawiamy wszystko na jedną kartę i rezygnujemy z kilku innych serii.
W.E.S.T. ... Kupiłem 3 albumy. Potem zabrałem się za czytanie. Przeczytałem 2 albumy (zamknięta historia) i się rozczarowałem. Obecnie zastanawiam się czy kupować #4 czy sobie odpuścić i komiksy upłynnić.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: "Jednorożec" Gabelli i Jeana
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2014, 04:45:30 pm »
W.E.S.T. ... Kupiłem 3 albumy. Potem zabrałem się za czytanie. Przeczytałem 2 albumy (zamknięta historia) i się rozczarowałem. Obecnie zastanawiam się czy kupować #4 czy sobie odpuścić i komiksy upłynnić.

Dlatego właśnie ja kupiłem W.E.S.T. pierwszy tom (bo podejrzewałem, że to różnie może być), przeczytałem pierwszy tom i rzeczywiście na ziemię mnie nie rzucił, ale przyjemnie było, na tyle by kupować resztę do przeczytania po skompletowaniu.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Jednorożec" Gabelli i Jeana
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2014, 09:21:39 pm »
Wg mnie właśnie przez rodzaj wybranego papieru kolory są dla mnie "gorszej" jakości...
Zapewne gdyby w 4. tomie Taurus dał taki sam papier jak w poprzednich tomach, "odebralibyśmy" kolory lepiej, niemniej wydaje mi się, że i tak dostrzeglibyśmy dość znaczną różnicę wynikającą z decyzji Jeana.
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/jednorozec/4