Autor Wątek: "Marzi"  (Przeczytany 43954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ljc

Odp: "Marzi"
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:26:00 pm »
dla mnie 3. najgorszy, męczarnia, a najgorzej już jak Sowa sili się na literackość, gdyby tam przynajmniej o połowę przyciąć tekst i pozwolić rysować Sylvainowi, to byłby pewnie bardzo przyzwoity komiks, tak jest kupa tekstu z obrazkami
tamtam!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Marzi"
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 11, 2012, 04:49:42 pm »
"Dzieci i ludzie" to komiks lepszy od "Marzi". Historia jest zgrabnie skrojona, Sowa wyraziście przedstawia kilka istotnych dla fabuły postaci - od tych pierwszoplanowych po te z dalszego planu, mocną stroną jest też klimat, chociaż tutaj zapewne przysłużyła się przede wszystkim rysowniczka Sandrine Revel. Efekt psuje nieco końcowe "spotkanie z autorem", ale może ta scena pojawia się dlatego, że Marzena Sowa sama zdaje się preferować tę formę wypowiedzi. :) 

Offline Kanimir

Odp: "Marzi"
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 10, 2014, 10:43:55 am »
Jestem po pierwszym tomie i wiele złego powiedzieć nie mogę. Dla kogoś, kto urodził się trochę później i w tych czasach nie żył, ciekawie się czytało o tym, jak wtedy było. Poza tym jej dzieciństwo aż tak bardzo nie odbiegało od mojego- zabawy i problemy w tym wieku za bardzo się nie zmieniły. Jak dla mnie ten komiks to taki powrót do dzieciństwa, z tym, że w innych czasach i miło było powspominać. Z drugiej strony trochę smutny ten komiks, sam nie wiem czemu...
W każdym razie mi się podobał i kupiłem już następne dwa.