Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Koziorożec (spoilery)

<< < (4/135) > >>

Yaseck:
Szczerze powiedziawszy to już mnie trochę to cholerne wydawnictwo na M. denerwuje...
4 miechy obsuwy? No bez przesady...

graves:

--- Cytat: "Yaseck" ---Szczerze powiedziawszy to już mnie trochę to cholerne wydawnictwo na M. denerwuje...
4 miechy obsuwy? No bez przesady...
--- Koniec cytatu ---

A, o co chodzi?
Bo Koziorożec wyszedł.
Tom 3 - Deliah - świetny. Rewelacyjne uzupełnienie wszystkiego co było przed historią w Rorku (zresztą Rork też się pojawia... ;) ).
Rewelacja.
Przede mną do przeczytania jeszcze "Sześcian Numeryczny".
Z tego co widziałem - powalił mnie graficznie. Już pierwsza strona wbija w fotel, a dalej jest tylko lepiej. Jak wspaniale mógłby wyglądać ostatni tom Rorka, gdyby miał jakieś 120 stron i pełnostronicowe kady...

ramirez82:

--- Cytat: "graves" ---A, o co chodzi?
--- Koniec cytatu ---


No to może chodzi o Planetary?? Mam nadzieje że z Y the Last Man nie będzie takiego przesuwania...

graves:

--- Cytat: "ramirez82" ---No to może chodzi o Planetary?? Mam nadzieje że z Y the Last Man nie będzie takiego przesuwania...
--- Koniec cytatu ---

Przecież to temat o Koziorożcu, proszę nie spamować.
Przeczytałem "Sześcian Numeryczny". Niezły odlot. Spodziewałem się raczej czegoś innego ;) Koziorożec jest jednak zupełnie inny niż Rork.

Gashu:

--- Cytat: "graves" ---
Bo Koziorożec wyszedł.
Tom 3 - Deliah - świetny. Rewelacyjne uzupełnienie wszystkiego co było przed historią w Rorku (zresztą Rork też się pojawia... ;) ).
Rewelacja.

--- Koniec cytatu ---


Przychylam... :)
Mi do gustu przypadło zachowanie tytułowej bohaterki z okresu "pre-rorkowego". Jakże odmienne, w porównaniu z tym (jak dla mnie) lekko nudnawym obliczem panny D., znanym czytelnikom  z serii "Rork".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej