Autor Wątek: Koziorożec (spoilery)  (Przeczytany 231271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #300 dnia: Listopad 26, 2013, 05:11:47 pm »
Nie jestem za dzieleniem tego Koziorożca na pół, ale dajcie spokój, pojawia się Sideca, wydaje Koziorożca co miesiąc, dorzuca do tego integral Rorka, aż wstyd narzekać.

N.N.

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #301 dnia: Listopad 26, 2013, 05:22:15 pm »
Nie jestem za dzieleniem tego Koziorożca na pół, ale dajcie spokój, pojawia się Sideca, wydaje Koziorożca co miesiąc, dorzuca do tego integral Rorka, aż wstyd narzekać.
"Rorka" wydają w integralu, a "Koziorożca" dzielą. Gdzie tu sens? Może w taklim razie napisać petycję, żeby podzielili także "Rorka"?

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #302 dnia: Listopad 26, 2013, 06:05:42 pm »
"Rorka" wydają w integralu, a "Koziorożca" dzielą. Gdzie tu sens? Może w taklim razie napisać petycję, żeby podzielili także "Rorka"?


sens jest! Koziorożca podzielili, a Rorka pomnożyli, średnia ważona wyszła wyższa niż przewiduje norma europejska. Może napisać petycję do Andreasa, żeby się nie wygłupiał z takimi podwójnymi albumami; taki stary chłop, a do przejść dołącza jeszcze jakieś fragmenty?
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Death

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #303 dnia: Listopad 26, 2013, 06:15:14 pm »
Lipa na maksa. Jak jeszcze ta krótka historia się nie ukaże, to wirtualny liść dla winowajców.
Wszystko będzie w tych dwóch tomach. Nie bój, nie bój.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #304 dnia: Listopad 26, 2013, 06:24:37 pm »
Wszystko będzie w tych dwóch tomach. Nie bój, nie bój.


chyba, że Andreasowi znów wpadnie głupi pomysł do głowy i narysuje jakiegoś szorciaka, nie-daj-boże...
Eeeetam, Polak potrafi... założy się nowe wydawnictwo, zrobi integralka w 1 tomie, obserwatorzy allegro zapewne łykną, bo być może cena tomu 4 będzie akurat przeżywała hossę...
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Death

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #305 dnia: Listopad 26, 2013, 06:35:33 pm »
Myślę że skoro Andreasowi przyszedł też do głowy tak głupi pomysł, jak Rork 0, to go po prostu nie kupuj. To była skończona seria. Teraz Andreas chce od Ciebie wyciągnąć kasę za zerówkę. Nie kupuj jej. Nie daj się zrobić w balona.

fragsel

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #306 dnia: Listopad 26, 2013, 07:08:23 pm »
najlepszy sposób by powstrzymać Andreasa od rysowania szorcianków to bojkot tego pazernego buca...

nie będzie szorciaków to nawet Polak (ani tym bardziej polak) nie da rady cię wychu... znaczy oszukać...

Offline adro

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #307 dnia: Listopad 26, 2013, 09:39:39 pm »
Mnie podzial Kozia wisi i powiewa. Wazne, ze manzoku ostro kontynuuje andreasa. Jeszcze ten raffington event, super sprawa.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline donTomaszek

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #308 dnia: Listopad 26, 2013, 10:08:46 pm »
Mi tez tak bardzo to nie przeszkadza, ale jednak jest to ingerencja w co to Andreas sobie wymyslil. Zapewne jakis powod ku temu byl.
Bardziej irytuje mnie fakt, ze bede czekal miesiac dluzej na zakonczenie cyklu o koncepcie. Dodatkowo - przesylki poza granice Polski sa drogie i bede musial zamawiac dwa razy bo czekac do stycznia nie zamierzam :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline wilk

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #309 dnia: Listopad 28, 2013, 11:53:33 am »
Wydaje mi się, że to co zrobi Sideca z dziewiątym Koziorożcem będzie wydarzeniem bez precedensu na naszym rynku. Porównanie do Egmontu i np. Sandmana jest tylko z pozoru uzasadnione. Trzeba zwrócić uwagę, że np. Sandman pierwotnie ukazywał się w zeszytach zebranych potem w TPB. Koziorożec od razu ukazał się jako album podwójny z dodatkową ośmiostronicową historią. Dzielenie tego jest ingerencją w zamysł artystyczny twórcy.

Nie podoba mi się takie zachowanie. Minus za to dla wydawnictwa.

Offline Death

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #310 dnia: Listopad 28, 2013, 12:24:12 pm »
Wystarczy kupić pierwszą część w grudniu i nie czytać. Po dokooptowaniu dwójki w styczniu przeczytać razem. Profit. I zamysł artystyczny jest.  :wink:

Offline peta18

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #311 dnia: Listopad 28, 2013, 01:05:20 pm »
Dzielenie tego jest ingerencją w zamysł artystyczny twórcy.

Pewnie tak, ale ten podzial na 2 tomy musial byc zatwierdzony przez licencjodawce, wiec skoro on nie widzial w tym problemu to raczej problem nie istnieje.
A co na to Andreas? Trzeba by sie go spytac, a jezeli licencjodawca uzgadania z autorem kwestie wydan zagranicznych to pewnie i Andreas nie ma z tym problemu.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline TePe

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #312 dnia: Listopad 28, 2013, 01:24:25 pm »
Tylko patrzeć jak Sideca wymyśli tytuł tomu 12 (to ten bez tytułu i z czystą okładką) i dorobi mu rysunek na okładkę, żeby taka biała nie była :lol: .

18 tom Koziorożca będzie miał tytuł Zarkan, więc będzie powrót profesora ZARKANA z Sekretu.


Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #313 dnia: Listopad 28, 2013, 02:50:41 pm »
Wystarczy kupić pierwszą część w grudniu i nie czytać. Po dokooptowaniu dwójki w styczniu przeczytać razem. Profit. I zamysł artystyczny jest.  :wink:

No i najważniejszy - ten oryginalny polski pomysł! coś jak polska myśl techniczna, rzekłbym...

Mi tez tak bardzo to nie przeszkadza, ale jednak jest to ingerencja w co to Andreas sobie wymyslil. Zapewne jakis powod ku temu byl. 

były 3 powody: sałata, szmalec i eciepecie (albo jeden ale duży: chroniczny brak mózgu)

Pewnie tak, ale ten podzial na 2 tomy musial byc zatwierdzony przez licencjodawce, wiec skoro on nie widzial w tym problemu to raczej problem nie istnieje.
A co na to Andreas? Trzeba by sie go spytac, a jezeli licencjodawca uzgadania z autorem kwestie wydan zagranicznych to pewnie i Andreas nie ma z tym problemu.

taaaa....


Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #314 dnia: Listopad 28, 2013, 02:55:37 pm »
Wydaje mi się, że to co zrobi Sideca z dziewiątym Koziorożcem będzie wydarzeniem bez precedensu na naszym rynku.

eeee..... ja chyba coś takiego pamiętam: rok 1991, może '92... "Komiks" (sukcesor Komiksu-Fantastyki) wydał tak "Jajo mroku" Loisela
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.