Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Koziorożec (spoilery)

<< < (2/135) > >>

ljc:
zdecydowanie bez żadnej podniety
oczywiscie wszystko jest sprawne, konsekwetne i dobrze zrobione zarówno graficznie, jak i scenariuszowo, ale:
1. historyjka taka se, choć dobrze otwiera serię na wiele (wiem, że 20) potencjalnych części, pojawił sięgłowny bohater, poznał innych głownych bohaterów i tyle i nic ekstra odkrywczego i nowego - czytadło raczej takie sensacyjne to jest
2. rysunki mi nie leżą, gorszy cromwell + kolory, nie robi to na mnie wrażenia

norbs:

--- Cytat: "Gashu" ---
Ja jestem zadowolony - dobra jakość wydania, uczciwa cena oraz ciekawa, fajnie narysowana historia - nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
--- Koniec cytatu ---


Jak powyżej,  zadowolny. Szczerze mowiac kupiłem serie w ciemno, ale ze seria Andreasa (Cromell Stone udany)  to zobaczę. Opłaciło się. Jedyne co mnie martwi to nawiązania do Rork'a bo nie miałem okazji zapoznać się z seria a na allegro nie planuje wydawać fortuny. Zbiorowy HC lub reprint i wszystko by grało.

graves:
Przeczytałem pierwszy tom Capricorna (znaczy się Koziorożca). Rork to nie jest, ale jest bardzo dobrze. Świetnie poprowadzona historia, tajemnicza - jak to u Andreasa. Świetne. Kupię drugi tom jak tylko zawita do Matrasa (tam kupiłem pierwszy). I mam nadzieję, że na tych dwóch wydawanie się nie skończy (jak z Rorkiem było w 89)...

Yaseck:
Pierwszy tom już znałem, drugiego nie. Trochę mnie zawiódł ten "pompatyzm" i te mega demolki. Zobaczymy jak będzie następna się prezentować.

Yaseck:
Wie ktoś może dlaczego w albumie "Koziorożec" (Rork) sam Koziorożec opowiada Rorkowi o tym jak wszedł w posiadanie wieżowca, co zupełnie mija się z prawdą opisaną w albumie "Obiekt"?
Czyżby Koziorożec nie chciał powiedzieć prawdy Rorkowi?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej