trawa

Autor Wątek: Koziorożec (spoilery)  (Przeczytany 229386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:04:24 pm »

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:06:10 pm »
Mnie to by się w ogóle marzy dokończenie Władców Chmielu... Super rzecz...

Tak, bardzo dobry komiks. Do końca zostały trzy tomy, aż się proszą o wydanie.

A co do Koziorożca, to wiadomo, wszystkim się nie dogodzi. Ja cieszę się że Koziorożec będzie kontynuowany, tak samo cieszyłbym się, gdyby kontynuowali Y. Kontynuowaliby Y, to byłby głosy, że czemu nie Potwór z Bagien i tak dalej. Oby z tego Koziorożca coś wyszło, bo jak na razie to jedna niewiadoma - jakieś wydawnictwo-widmo wrzuca reklamę w piśmie i właściwie tyle. Co to jest to Sideca? Kolejna próba właściciela Manzoku, czy może coś zupełnie nowego, nie mającego nic wspólnego z Manzoku? Co jeszcze oprócz Koziorożca zamierzają wydawać?

Offline Death

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:10:21 pm »
Co to jest to Sideca? Kolejna próba właściciela Manzoku, czy może coś zupełnie nowego, nie mającego nic wspólnego z Manzoku?
Dla mnie jest właśnie tak jak napisałeś.

Offline peta18

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:10:49 pm »
Co to jest to Sideca? Kolejna próba właściciela Manzoku, czy może coś zupełnie nowego, nie mającego nic wspólnego z Manzoku? Co jeszcze oprócz Koziorożca zamierzają wydawać?
Jedynie wiadomo, ze to spolka zoo, a prezesem jest Anna Orzechowska, a spolka zostala wpisana do KRS (chyba) w maju br.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline wilk

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 25, 2013, 05:41:39 pm »
Jedynie wiadomo, ze to spolka zoo, a prezesem jest Anna Orzechowska, a spolka zostala wpisana do KRS (chyba) w maju br.

No i to, że jedynym wspólnikiem jest również Anna Orzechowska. Co nie przeszkadza, żeby dawny właściciel Manzoku nie był w tej spółce pracownikiem. :) Oczywiście tak tylko sobie gdybam. :)

Z kontynuacji Koziorożca rzecz jasna się cieszę. Mam nadzieję, że edytorsko będzie trzymał poziom przynajmniej wydań z Manzoku.

Offline freshmaker

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 25, 2013, 06:18:44 pm »
świetny news. potwierdza to teorię o wielkim powrocie albumów europejskich.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Grzesiek744

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 26, 2013, 09:50:41 am »
Ze strony incal.com.pl:
 
Wydarzenia września:
"Koziorożec" powraca

 
Koziorożec” to kolejne po słynnym „Rorku” dzieło Andreasa. Jak zwykle w przypadku tytułów tego twórcy, na czytelników czeka fascynująca fabuła poparta niezwykłą, pełną smaczków i symboliki oprawą graficzną. Odważne kadrowanie, niezwykła zabawa perspektywą, światłem i cieniem oraz oryginalne rozwiązania sprawiają, że do komiksu można wracać po wielokroć, za każdym razem odkrywając kolejne elementy tej niezwykłej układanki.
Seria powraca po rocznej przerwie z nowym wydawcą. Kolejne tomy mają ukazywac się co miesiąc.
    
 

fragsel

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 26, 2013, 10:45:47 am »
mnie tylko interesuje jak (i czy w ogóle) rozwiążą problem obiecanych w "Książkach" 25% na stare odcinki

Offline adro

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:36:24 am »
No swietne info z tym powrotem Koziorozca. Oby tylko seria znowu nie zostala przerwana, bo juz k..wicy mozna dostac :razz: (Sideca WTF?????!!!!!)
pzdr

 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 11:59:00 am wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 03, 2013, 10:33:57 am »
Jak podaje Sklep Gildia, mają już nowego Koziorożca na magazynie. Cóż, nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za Sideca. Oby rzeczywiście wydawali go co miesiąc.

Mamy cholernie dobry rok, jeśli chodzi o długo oczekiwane komiksy. Kontynuacje Mureny, Skorpiona, teraz jeszcze Koziorożca, Batman Długie Halloween, wznowienie Strażników, Wieże Bois-Maury...

Offline Nawimar

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 03, 2013, 10:43:50 am »
To chyba ogólnie bardzo dobry rok, prawdziwy "Złoty Wiek" polskiego rynku komiksowego (przynajmniej z perspektywy czytelnika). Oby jak najdłużej!

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 03, 2013, 12:15:57 pm »
Z ciekawości napisałem do Sideca. Na razie Koziorożec, a o ewentualnych innych komiksach będą zastanawiać się dopiero w połowie przyszłego roku. Wychodzi na to, że to nie Sideca jest tym wydawcą który zainteresowany jest Bruce J Hawkerem, czy Comanche.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2013, 12:31:51 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 03, 2013, 03:16:09 pm »
Jak podaje Sklep Gildia, mają już nowego Koziorożca na magazynie. Cóż, nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za Sideca. Oby rzeczywiście wydawali go co miesiąc.

orientujecie się czy będzie dostępny na MFK ?

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 03, 2013, 04:00:59 pm »
Skoro Sklep Gildia ma, to pewnie u nich na stoisku będzie do kupienia.

Offline Death

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 04, 2013, 11:34:30 pm »
To chyba ogólnie bardzo dobry rok, prawdziwy "Złoty Wiek" polskiego rynku komiksowego (przynajmniej z perspektywy czytelnika). Oby jak najdłużej!
Złoty to wiek to będzie, jak doczekam się kontynuacji Klezmerów, Pirata Izaaka i Składu głównego. :) Klezmerów dwójki już pewnie nie będzie, KG już nawet nową serię zaczęła, choć moim zdaniem David B. nie jest aż tak dobry, jak Sfar.

 

anything