trawa

Autor Wątek: Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !  (Przeczytany 15846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grzech76

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 20, 2007, 09:38:41 am »
A ja znałem kilku Marków i nie wyglądali jak bogowie...

Offline Beton

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 20, 2007, 11:15:42 am »
Cytat: "X.Maciek"
Cytat: "Beton"
Na Furie Bolec?? :?:  to juz lepiej je z Gromowladnych potraktowac bo z Bolca sciagniesz jedna i klapa  ;)


Przypuszczam że ten bolec to na herosa na dysku. A furii i tak by pewnie nie trafił :)


Ja zrozumialem ze on te bolce chce na furie :D Normalnie szczyt odwagi xD
ttp://melanzownik.myminicity.com/

Pomozcie Budowac Polske

Offline petronikus

ZWYCIESTWO !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 20, 2007, 07:13:11 pm »
Drodzy bracia i sostry,krasnoludy.Piszac te słowa popijam piwo zwyciestwa swietujac odwage naszych wojowników i smierc towarzyszy broni. Armie chaosy którego plugawe plemie zawedrowalo na nasze ziemie zostalo zniszczone.Ich general, a raczej jego resztki rozszarpane przez ostrzal organek gryza glebe:) a demony rozpierzchlu sie do swej krainy skąd przybyly. Wielu naszych zginelo,ale piesni o ich odwadze beda rozbrzmiewac w naszych salach jeszcze dlugo.
Wracając z bitwy natknelis my sie na powarzne sily lesnych elfów,tchórzliwe dzikusy chowaly sie polasach ale gdy z nich wyszli poczuli smak Krasnoludzkiego ostrzalu:) Nasi wojownicy nie mieli tutaj zbyt wiele do roboty:)))

Dwie bitwy za 1000pkt
Dwarfs kontra Chaos
Różnica punktów zwyciestwa na korzysc Krasnoludów 300pkt

Dwarfs kontra Leśne Elfy
Różnica punktów zwyciestwa na korzysc Krasnoludów 350pkt
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline petronikus

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 20, 2007, 07:19:07 pm »
Chaos wystawil dwóch wojowników poz2 na dyskach jeden jest generalem znaczy sie byl:)))
6cieżka konnica chaosu i jakis czar rzucaki ze sztandaru na który zbijalem na4+
6maruderów na koniach
6czy 7 furii

Lesne elfy
7 wardancers
11łuczników
6wild raiders

dwa oddzialy po 8driad
wieszczka(general)
szlachcic(zmiennokształtny)
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline X.Maciek

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 20, 2007, 08:34:37 pm »
Gratuluję :)  Ale temu Chaosowi powineneś maskę wklepać bo tam jednak nie było sensownych jednostek :)
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline petronikus

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 20, 2007, 09:21:28 pm »
wiesz skąd mozna sciągnoć army bulidera do wfb???
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline Beton

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 20, 2007, 09:54:51 pm »
No sklepac Chaos i WE gratki :) ale zgadzam sie z poprzednikiem :) Chaosowi to becki max a nie tam tylko 300 pkt :D
ttp://melanzownik.myminicity.com/

Pomozcie Budowac Polske

Offline frelo

Re: Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zabo
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 21, 2007, 12:33:36 am »
Cytat: "petronikus"
Kto z was gral przeciwko armi chaosu,co to sa te marki i co daja, no i wkoncu jak pokonac te armie potepiencow???!!! :badgrin:

Swietne rady magia strzelanie i ostatnio pojawiła się walka wręcz ciekawe
Dobrze że nie ma już innych możliwości bo pewnie byście je też wymienili
Może ktoś bardziej sensownie na podstawie swojej armi opisze jakie jednostki wystawił i co nimi zrobił może jakie przedmioty najlepiej wziaść a nie ja bym wystrzelał albo pojechał go magia a może w walce wręcz go pokonam tylko co jeśli magia zawiedzie bo się wylosują kiepskie czary i co jak polecą missfire lub z katap nie będzie hit-ów i co będzie jak spalimy szarże i to nas zaszarżują czy mamy jeszcze jakąś tajną broń która wyniesie nas na szczyt i da nam zwycięstwo

Offline X.Maciek

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 21, 2007, 09:24:04 am »
Masz rację wypadałoby precyzyjniej napisać. Ja gram już troszkę Chaosem i boję się tylko kilku jednostek.
1. Magia
Jak ktoś ma metal to już możemy się zacząć pakować do domku. :)  Poza metalem bolą błyskawice skaveńskie, magia śmierci no i przy dużej liczbie dużych pocisków to jeszcze magia ognia. Magia bestii a dokładniej czar który unieruchamia konie i smoki może troszkę człowieka zirytować jeżeli oddział za 350pkt albo smok za 813pkt nie może nic robić.
2. Strzelanie
Przede wszystkim bolą maszyny. Organki i katapulty robią rzeź w nielicznych oddziałach Chaosu. Balisty i armaty troszkę mniej robią bo od przodu może zginąć tylko jeden rycerz. Tak poza maszynami to mogą zagrozić jedynie salamandry, hundguny albo duuuża ilość strzał. (najbardziej bolą skinki)
3. Walka
To chyba najgorszy sposób na Chaos ale niektóre armie nie mają wyjścia. Najlepiej w walce z kawalerią radzą sobie lance bretońskie i jednostki mające dużo siły, ale Chaos rzadko ginie w walce dużo częściej ucieka. Klocek krasnali powinien sobie poradzić z 3-4 rycerzami ale jak dojedzie 5 to już boli. Jeżeli ktoś ma do wyboru szrażę w kawalerię od boku albo od tyłu to zdecydowanie lepiej jest od boku bo jak 5 rycerzy odda w tył to już można stracić bonus ;)  No i dobre na Chaos są jednostki które mają no armour save albo chociaż killing blowa.
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline krecik_77

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 21, 2007, 12:35:43 pm »
Cytat: "X.Maciek"
Masz rację wypadałoby precyzyjniej napisać. Ja gram już troszkę Chaosem i boję się tylko kilku jednostek...


Młody mądrze pisze. Ja ze swojej strony chciałbym dodać, że chaos baaardzo często łamie się w brejkach ( z powodu braku statica - kilka plewnych rzutów na hit/wound/save i jesteśmy w plecy nawet z klockiem slave'ów ), khorniki jak przegrają walkę , to tracą frenzy i dupa blada. Często dobrym motywem na chaos jest właśnie fear-OUTNUMBER , jako że oddziały chaosu są nieliczne. No i strzelać strzelać walić magią i chaos ma przesrane. Wiem, bo sam gram chaosem :D
Rzeczą królów jest chwała, a nie długi żywot"

Offline petronikus

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 21, 2007, 01:48:12 pm »
jak chaos wjedzie mi w dupe oddzialu to i tak mnie to rybka bo mam kamien przysiegi :badgrin:
teraz mialem 20wojowników a w środku tana z kamieniem.
koles z przodu wjechal ciezką konnica4 z boku bochater na dysku a z tylu furie.
za3 szeregi, przewage liczebną,+sztandar mam5pkt i jeszcze zabilem mu w pojedynku bohatera :evil: zostali rycerze,z boku dysk a furie wyparowały :D

teraz na turniej biore do oddzialu 20 wojowników tana i chorązego ze sztandarem armii+runa bitwy,na dzien dobry mam 7pkt
do tego run o chellenge  8)
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline petronikus

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 21, 2007, 01:52:31 pm »
wiem ze balisty sa beznadziejne na skrimish,ale dwie balisty dają czynnik psychologiczny,koles chowie jednostki po kontach i sie muli :) Ale trzeba byc czujnym-nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi ,ale organ gun zawsze trafii :badgrin:
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline Beton

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 21, 2007, 05:04:32 pm »
Kamien przysiegi ?? Niee toz to pomylka jakas .... :roll:
ttp://melanzownik.myminicity.com/

Pomozcie Budowac Polske

Offline X.Maciek

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 21, 2007, 07:02:30 pm »
Cytat: "petronikus"
jak chaos wjedzie mi w dupe oddzialu to i tak mnie to rybka bo mam kamien przysiegi :badgrin:


A czy kamień przysięgi da Ci lepszego save'a z tyłu? :lol:  Od tyłu i boku to chaosiarze zamiatają krasnoludki jakby to były szczury :)
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline petronikus

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 21, 2007, 07:32:06 pm »
własnie o to chodzi ze nie ma tylu ani boku,tan kladzie kamien na glebie a reszta ustawia sie wokół niego i są plusy za reczną broń +tarcza :D (chyba :? )
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...