trawa

Autor Wątek: Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !  (Przeczytany 15841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GarG

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 21, 2007, 07:34:01 pm »
A jak mam grac na Chaos DE? bo jedyne co moge zrobic to walczyc bo 2 bolty(ponizej 2 k) nie dają rady nie mówiac juz gdy hellcanon pierdyknie w jednego albo nie daj Boże 2 gdy musiałem je tak wystawic... W przypadku DE jest ten problem ze nie ma siły nie ma save ale sa nawet mobilne chociaz i tak nie do konca :P jakies rady?: )
alekith my King, Morati my Queen and Naggaroth my Mother!

Offline X.Maciek

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 21, 2007, 08:39:00 pm »
DE na Chaos? Ja bym wystawił 3 magów, 2 bolce i stado riderów z kuszami. Na <2000pkt nie można mieć hellcannona. Riderzy wystrzelają psy, minosy albo dragon ogry. Bolce i magowie przycinają kawalerię. Ridersów chaos nie złapie bo nie ma jak, magów jak dobrze rozegrasz to też i praktycznie tylko bolce powinieneś stracić. No chyba że ten chaos jest na 3 magach tak jak mój to już wtedy robi się trudniej bo jeden fireball i niema albo maga albo riderów  :)
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline GarG

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 21, 2007, 08:51:33 pm »
z Kornem nie mam problemów z slaneshem raczej gorzej a najwiekszy problem jest z nurglem i Tzzenachem... Bo to maguje najwiecej :<< jakas rada?
alekith my King, Morati my Queen and Naggaroth my Mother!

Offline X.Maciek

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 21, 2007, 09:49:26 pm »
Na oddział kawalerii tzeencha który raz a dobrze dostanie z bolca to wystarczą coldone'y albo nawet riderzy od boku. Tzeench ma dużo kostek do czarów więc coś na pewno wejdzie ale za to herosi są niesamowicie drodzy zwłaszcza na dyskach więc jest mało oddziałów i wtedy jednostki tracą przerzuty psychologii więc może próbuj panikować wszystko od psów  :)
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline Bojo

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 23, 2007, 08:30:06 pm »
co boli chaos? na pewno dostanie ostre po dupie gdyż chaos to nabufane pakerne ciołki przekonane o swojej wyższości, ostre poturbowanie ich demonicznych zadków bardzo ich boli gdyż cierpi ich duma :lol:  ciężko to w walce bić ale pare mocny strzałów, pare kulek w główke i wkońcu z konia spadnie ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline petronikus

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 23, 2007, 08:53:50 pm »
kiedys jeden stary krasnolud powiedzial madre zdanie ze najlepsze na chaos sa krasnoludzkie muszkiety,balisty i organki...WIECEJ PIWA!!!
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline M.M

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:03:52 pm »
skoro na chaos zeszło... . Mam pod ręką jednego młodego entuzjastę który postanowił  grać w warha chaosem właśnie. Wszystko ślicznie, tylko że wbił do swej łepetyny, że na 2000pkt, koniecznie trzeba wystawiać bloodthirstera. Po prostu nie ma innej opcji. Sam już nie mam siły...

Widzieliście kiedyś bloodthirstera jakiegoś? Sprawdził się choć trochę?

Offline petronikus

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:07:45 pm »
na 2000 to koleś wystawia great demon of khorne, a co do bloodthirst-ów to jak kto woli, wiem ze warto zainwestować w furie, to tyle odemnie na temat demonów. :evil:
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline X.Maciek

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:42:00 pm »
Cytat: "petronikus"
na 2000 to koleś wystawia great demon of khorne, a co do bloodthirst-ów to jak kto woli, wiem ze warto zainwestować w furie, to tyle odemnie na temat demonów. :evil:


Widzę żę na Battlu znasz się jak na historii... Myślałeś że bloodthirster to greater demon of Nurgle, Slaneesh czy Tzeentch?

Cytat: "M.M"
skoro na chaos zeszło... . Mam pod ręką jednego młodego entuzjastę który postanowił  grać w warha chaosem właśnie. Wszystko ślicznie, tylko że wbił do swej łepetyny, że na 2000pkt, koniecznie trzeba wystawiać bloodthirstera. Po prostu nie ma innej opcji. Sam już nie mam siły...

Widzieliście kiedyś bloodthirstera jakiegoś? Sprawdził się choć trochę?


Opis mi przypomina Goodwaya :)  Jeżeli to zwykły chaos to raczej nie bo lord na smoczku jest troszkę droższy, ale dużo lepszy (i nie zajmuje rare). Jeżeli to legion to jeżeli ktoś lubi khrona no to bloodthirster koniecznie, ale ja bym wolał tzeencha :)
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline M.M

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:56:38 pm »
Nie znam Goodwaya ale coż... pewne cechy są uniwersalne i ponadczasowe :) .

Dla mnie (w tym wypadku teoretyka...) bloodthirster to same wady. Zużywa slot lord i hero, co siłą rzeczy osłabia ochronę antymagiczną(mag w plecy). Zajmuje jedną czwartą calej armii, a przecierz reszta musi polegać na khorn markach, dla obrony magicznej. Co najgorsze, jest generałem demonicznym z markiem khorna, co zmusza cię do wzięcia 3 (2000+) demonów jako core. Mogą to być tylko furie lub bloodlettery (demoniczne pieski nie są liczone jako core). 3 furie to lekka przesada... Bloodlettery to taka sobie inwestycja.
Na dwa tysiące każde skaveny, każde imperium mają ze dwie armaty. Co do poweru: wbije się taki w skaveny, dostanie 5  do CR za rany (max), ja mam sztandar, przewagę liczebną, 3 szeregi, wychodzi zero ( -1 gdy spadnie wiećej niż pięciu) . W następnym ruchu może byc gorzej.

Jednak samo patrzenie na te staty, i dziki entuzjazm, sprawily, że zaczełem myśleć. Stąd pytanie czy ktoś widział bloodthirstera w praniu.

Offline X.Maciek

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 31, 2007, 05:20:55 pm »
Wiesz jak Bloodthirster już doleci do walki to sobie poradzi, ale jak ktoś ma dużo maszyn albo nawet dużo innego strzelania i magii to może dolecieć na małej liczbie żyć co sprawi że nie będzie mógł sobie pozwolić na przegranie żadnej walki. Lord na smoku ma tymczasem pancerz na 2+, warda na 4+ i w sumie 13 ataków, a jest droższy o 20pkt. Ale ja i tak wolę zwykłego Exalted Sorcerera ;)
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline Grodzio

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 31, 2007, 05:56:20 pm »
no ja gralem raz przeciwko bloodthirsterowi w parze z X.Mackiem z owym Goodway'em  :p  :p  :p   gral 100% khornem.. 0 psow do zaslaniania swoich oddzialow...  :?  :?  :? ale coz.. wpadl mi w mojego tyranta z obstawa 4 ironow z warbannerem.. no i sie posypal.. (tyrant- ws6, st7, to6,wo5, at5(kazda rana d3 woundy) ld9, sv 4+, wsv5+) no i tyle bylo bloodthirstera..  :D  :D  :D
othing else matters by Metallica

Offline petronikus

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:48:07 am »
Cytat: "X.Maciek"
Cytat: "petronikus"
na 2000 to koleś wystawia great demon of khorne, a co do bloodthirst-ów to jak kto woli, wiem ze warto zainwestować w furie, to tyle odemnie na temat demonów. :evil:


Widzę żę na Battlu znasz się jak na historii... Myślałeś że bloodthirster to greater demon of Nurgle, Slaneesh czy Tzeentch?

Cytat: "M.M"
skoro na chaos zeszło... . Mam pod ręką jednego młodego entuzjastę który postanowił  grać w warha chaosem właśnie. Wszystko ślicznie, tylko że wbił do swej łepetyny, że na 2000pkt, koniecznie trzeba wystawiać bloodthirstera. Po prostu nie ma innej opcji. Sam już nie mam siły...

Widzieliście kiedyś bloodthirstera jakiegoś? Sprawdził się choć trochę?


Opis mi przypomina Goodwaya :)  Jeżeli to zwykły chaos to raczej nie bo lord na smoczku jest troszkę droższy, ale dużo lepszy (i nie zajmuje rare). Jeżeli to legion to jeżeli ktoś lubi khrona no to bloodthirster koniecznie, ale ja bym wolał tzeencha :)


Napisałem ze koleś wystawia great demon of khorne a bloodthirstów jak kto woli. Moze ty sie znasz na historii ale masz problemy z czytaniem i rozumieniem tekstów.Ale rozumiem jest nowy rok pewnie za duzo wlałeś alkocholu  :x
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline X.Maciek

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 01, 2008, 06:44:49 pm »
Bloodthirster to jest greater deamon of khorn, są jeszcze bloodletterzy, bloodcrusherzy, ale bloodthirstów to ja nie znam...
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline Grodzio

Chaos-poznaj wroga by uderzyc tam gdzie najbardziej zaboli !
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 01, 2008, 07:02:35 pm »
moze chodzi o jakis klocek bloodthirsterów :lol:  :lol:  :lol: np. takich 25 panow w oddziale z war bannerem albo jakims innym fajnym sztandarem  :lol:  :lol:  :lol:
othing else matters by Metallica