Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

Nowy dział w Gildia.pl -> Gildia Technologii!

(1/4) > >>

adiego:
Witam wszystkich miłośników nowinek technicznych i gadżeciarzy!

Ogłaszam powstanie nowego działu na forum, ale również nowego działu w portalu Gildia.pl.

Zanim jednak ruszymy na dobre (po Nowym Roku), chcielibyśmy usłyszeć od Was czego oczekujecie po dziale nowych technologii.
Codzienna spora dawka ciekawych newsow oraz rzetelne testy nowego sprzetu sa gwarantowane. Pytanie wiec brzmi, co jeszcze chcielibyscie przeczytac w naszym serwisie.

Zapraszam do dyskusji! Ten dzial tworzymy dla Was, zreszta jak caly portal, wiec nie krepujcie sie i wypisujcie wszystko co Wam slina na jezyk przyniesie.

Sajuuk':
Czego właściwie ma dotyczyć ten nowy dział? Sprawą nowości technologicznych zajmowała się Gildia Nauki Popularnej, GGK była od sprzętu komputerowego, więc nie zostaje wiele miejsca do zajęcia.

Wilk Stepowy:
Tuning, przeróbki, konserwacja sprzętu, porady techniczne wszelkiej maści. Wiem, że to wymaga specjalistycznej wiedzy, ale może znajdzie sie ktoś, kto będzie skory podzielić się nią z czytelnikami.

Gambit:
Sajuuk'Khar --> GGK to bardziej sprzęt do grania...

Gildia Nauki jest bardziej naukowa, niż o sprzęcie użytkowym (przynajmniej ja ją tak odbieram).

Gildia Technologii ma skupiać testy wszelkiej maści sprzętu technicznego jaki możemy dorwać. Monitory, MP3, nagrywarki, telewizory, myszy...takie tam.

Ale jak napisał aDiego, chcemy też usłyszeć propozycje ludu.

Sirius:
Nie widziałem nigdzie działu czy tematów odnośnie fotografii, sprzętu z tym związanego(może po prostu nie ma osób, które miały by o tym rozmawiać), ale to pasuje do tego działu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej