Autor Wątek: DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!  (Przeczytany 13910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bojo

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 29, 2007, 08:27:42 pm »
no fakt ;)  czołgi na skaveny są mocne chyba że zdążą je wystrzelać ale to różnie bywa przynajmniej dla mnie ;)  wole censerów od latarki
ATURALNIE przede wszystkim

Offline X.Maciek

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2007, 09:38:47 pm »
Jak się umie dobrze zastosować tanie jednostki to czołg nie zrobi nic ;)
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline petronikus

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 30, 2007, 01:20:38 pm »
Cytat: "X.Maciek"
Jak się umie dobrze zastosować tanie jednostki to czołg nie zrobi nic ;)

Jaki jest twój sposób na zniszczenie imperialnego czołgu-i czy jest to poparte praktyką.
JAKą GRASZ ARMIą???
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline Grodzio

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 30, 2007, 01:49:53 pm »
na czolg najlepszy jest tyrancik  :D  :D  :D  6To, 5Wo, 7St, palka ze kazda rana to d3 ran, i jakis wardzik na 5+, przy odrbinie szczesci mozna zamieśc czółg w 1 ture walki  :p fakt ze taki tyrant kosztuje 318 ptk, ale za zniszczenie czołgu się prawie cały spłaci  :D


a co do tych tanich jednostek, ktore blokuja czolg to racja, puszczam przodem stado gnoblarów i czolg tylko stoi, moze robic szarze ale w koncu punkty pary leca, a gnobary uciekaja i potem znowu wracaja  :p
othing else matters by Metallica

Offline WilkKutno

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 30, 2007, 01:53:20 pm »
Skaveni tu akurat problemu nie powinni mieć np. team jezzaili kroi tanka aż miło...no , canon z rara terz ładnie może zaszkodzić, globardzierzy też, ale jeszcze trzeba mieć szczęście w  tamtej grze było po mojej stronie.....normalnie byłbym pokrojony
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline petronikus

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 30, 2007, 03:30:07 pm »
CZYLI ZE STRONY KRASNOLUDZKIEJ NAJLEPIEJ DZIAłO ALBO ORGANKI,EWENTUALNIE BALISTA ;)
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline Rakso_The_Slayer

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 30, 2007, 03:45:25 pm »
2 katapulty i czołgu nie ma...
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Grodzio

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 30, 2007, 04:46:29 pm »
Cytat: "petronikus"
CZYLI ZE STRONY KRASNOLUDZKIEJ NAJLEPIEJ DZIAłO ALBO ORGANKI,EWENTUALNIE BALISTA ;)

na szczurki katapy i organki
a na czolg katapy i cannony, ewentualnie balisty, ale beda troche za slabe
othing else matters by Metallica

Offline X.Maciek

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 30, 2007, 09:03:08 pm »
Cytat: "petronikus"
Cytat: "X.Maciek"
Jak się umie dobrze zastosować tanie jednostki to czołg nie zrobi nic ;)

Jaki jest twój sposób na zniszczenie imperialnego czołgu-i czy jest to poparte praktyką.
JAKą GRASZ ARMIą???


Gram Chaosem :)  Psy pod sam ryj czołgu a za nimi ogry albo choseni i czołg ma wybór szarża w psy a potem dostaje szarżę albo strzela, ale cannon od przodu może ubić tylko jednego rycerza więc nie jest źle. Żadko niszczę czołgi, ale jeżeli już to albo lord z black maulem albo choseni albo ogry albo czar numer 6 z magii śmierci, ale już 2 razy udało mi się ubić czołg z fireballi ;)
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline WilkKutno

DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 31, 2007, 08:43:28 am »
Najbardziej niszczycielskie na czołg są 2 chucki O&G dlaczego ??? łącznie 70 pkt a zatrzyma go w 1 turę jak los sprzyja...często tak mam.
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline SidNorth

Odp: DZIECI ROGATEGO SZCZURA-czyli jak zniszczyć Skaveny!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 27, 2009, 08:23:46 am »
Grajac Moja armia Imperium zauwazylem pewna prawidlowosc...

Za kazdym razem gdy wystawiam Mojego Tanka,to przeciwnik wszystko,ale doslownie wszystko rzuca na niego ignorujac cala reszte Mojej armii...

Nie wiem czemu tak jest.Fakt faktem,przewaznie ubija mi 5-7 W na Tanku i potem reszte gry stoje z 3 W i nic nie robie,ale o tyle dobrze,ze gdy przeciwnik zajmuje sie Moim Tankiem,ja wale wszystkim czym sie da i zamieniam go w papke :)...

Mialem tak przeciwko Krasnalkom - dwa dziala unieruchomily mi Tanka w ich pierwszej turze,ale za to ja w mojej pierwszej turze dwoma Direct Hit'ami rozwalilem mu dzialo i organki,po czym jego drugie dzialo zaliczylo Boom w drugiej turze,Moje jedno dzialo tez zaliczylo Boom w drugiej turze...A potem juz byla jatka i Victory dla Imperium :D...