Autor Wątek: Gonienie  (Przeczytany 3229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PERSHING

Gonienie
« dnia: Grudzień 24, 2007, 09:57:05 am »


Sprawa wygląda tak lanca bretońska nr 1
Black Couch nr2
Odział szkieletów nr 3

outnumber i przegrywam combata Erantami rzucam na uciekanie oba odziały wroga deklarują gonienie... ja rzucam 10 a black couch 9 i teraz sytuacja nie przerzucił więcej odemnie ale po przestawieniu figurek stoi w środku mojego odziału i teraz sprawa czy odział został dogoniony i mam go ściągnąć ze stołu czy black couch zatrzymuje się cal za konnicą ?
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Offline Sony

Gonienie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2007, 12:32:28 pm »
Wg mnie nie dogonił. Powinien stać za tobą. Najprawdopodobniej "machneliście się przy pomiarach. :D Jeśli się nie mylę to wg zasad musi rzucić równo lub wiecej niz ty, aby cię wdeptać - jeśli rzucił mniej to nie mógł dogonić.

Offline X.Maciek

Gonienie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2007, 12:49:15 pm »
Na pewno nie dogonił. Powinien stać cal za Tobą.
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"

Offline PERSHING

Gonienie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2007, 01:24:46 pm »
sprawa wygląda tak żę black couch wpadł od boku a nie uciekam od niego tylko od szkieletów wiec black couch ma mniejszy zasięg żeby mnie złapać a lanca bretońska złożona z 12 chłopaków ma ponad 4 cale długości wiec hmmm... prosiłbym sędziego o wypowiedzenie sie na ten temat
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Offline M.T.

Gonienie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2007, 06:58:54 am »
Nie dogonił cię. Może stanąć w środku ciebie lub przed tobą - ważny jest tylko rzut na gonienie. Jeżeli wyrzuciłeś więcej niż on - uciekłeś i nie zostałeś złapany.
Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"
"Apeluję: nie schodźmy poniżej pewnego poziomu"
"Za górami, za lasami, za dolinami
Pobiły sie dwa skaveny sztyletami.
Hej skaveny, nie bijta sie,
Szary Prorok gdy to widzi zaraz wkurza sie!"

Offline Asassello

Gonienie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:26:20 am »
czytanie nie boli :)

RB str. 43. Diagram 43.1

pozdrawiam

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline PERSHING

Gonienie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2007, 01:57:05 pm »
Assello właśnie szukałem tego w rule booku ale nie mogłem znaleść :) dlatego tutaj ten temat sie znalazł :) thx
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

 

anything