trawa

Autor Wątek: Ankieta - TENDENCYJNA  (Przeczytany 5781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silencer

Re: Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 16, 2003, 07:42:06 pm »
Cytat: "Alchemik"
8.   Sytuacja rodziny pochodzenia:

   Rodzina pełna
   Rodzina rozbita



Sigmaaaarzeee........ bez komentarza Proponuję jeszcze pytanie "Czy miałeś kiedyś wypadek samochodowy?
a) nie
b) tak
c) tak, ale punkty przeznaczenia mnie uratowały, czego nie można powiedzieć o tym durnym BN-ie z tamtego wozu

Cytat: "Alchemik"


13. Czy masz sny o tematyce RPG



Ja czasami mam sny o temartyce R...otycznej :P Ale bywają i koszmary w których uciekam przed wielką , goniacą mnie kością K10  :lol:

Cytat: "Alchemik"


14. Czy potrafisz kontrolować swój czas spędzany na grze?

15.   Czy zamierzasz przestać grać w RPG?



Okej... Atakuję tego orka moim mieczem... rzucam... Jest 6! .. jeszcze raz ... DRUGA SZÓSTKA! I CZWÓRKA!!! Hurra!!! uciąłem mu głowę!! Szkoda ze chłopaki już sobie poszli i tego nie widzą  :lol:


Cytat: "Alchemik"

21.   Jak liczne masz grono przyjaciół?

   mam jednego przyjaciela
   mam wielu przyjaciół
   nie mam przyjaciół
   mam tylko rodzinę
   mam tylko przyjaciół z sesji RPG


Again noch einmal noł koment

Cytat: "Alchemik"

23.  Czy kreowana przez Ciebie postać posiada   Twoje cechy charakteru?

   Tak
   Nie
   częściowo


Przepraszam... *role-playing* games? To chyba o to chodzi, nie?
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Anonymous

  • Gość
Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 16, 2003, 09:19:04 pm »
Ostatnio wypełniałam trzy tego typu ankiety, ale ta jest najdłuższa i najmniej erpegowa. Niektóre pytania mają sens z natury psychologicznej, tak więc nie dziw się, silencer, że panna pyta o to, czy postacie maja twoje cechy charateru.
Zastanawia mnie, czemu prace o erpegach piza tylko panny? Hmm..

W kazdym razie nie jest beznadziejna, ale widzialam duuuzo lepsze.

Offline Silencer

Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 16, 2003, 09:48:15 pm »
Pytanie o to wskazuje chyba raczej na nieznajomośc tematu, bo w końcu w RPG raczej chodzi o to żeby przekazać postaci cząstkę swojego charakteru - chyba ciężko byłoby odgrywać konsekwentnie coś odmiennego

Mężczyżni PISZĄ erpegi ;)
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Hex

Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 17, 2003, 02:42:24 pm »
Ludzie  na tyle dobrze można by było, tą ankietę dorzucić na profil psychologiczny jakiegoś chorego człowieka ; nie wiem może i psychopaty ; nie wiem ale ja radziłbym przyjąć pomoc speców (nas) z wtedy dopiero zrobić ankietę !!! Może i to głupi pomysł ..... ale powinien zadziałać !!
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Anonymous

  • Gość
Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 17, 2003, 04:22:15 pm »
Cytat: "Silencer"
Pytanie o to wskazuje chyba raczej na nieznajomośc tematu, bo w końcu w RPG raczej chodzi o to żeby przekazać postaci cząstkę swojego charakteru - chyba ciężko byłoby odgrywać konsekwentnie coś odmiennego
Nie. Im więcej postać ma z Ciebie, tym bardziej erpegie jest wg psychologow Twoja ucieczka od swiata na mniej zabawa. O to chodzi.
Cytuj
Mężczyżni PISZĄ erpegi ;)
A ja to co?

Offline darksphere

Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 17, 2003, 04:27:46 pm »
Mogę jedynie dodać ,że żadna ankieta nie jest miarodajna! Spotykałem się w swoim życiu już wielokrotnie z różnymi ankietami i zdecydowanie najczęściej udzielałem odpowiedzi jakie chcieli otrzymać ankietujący - zatem - jeśli ankieta ma być źródłem jakiejkolwiek wiedzy o drugim człowieku ,musi być opracowana w innej formie.... np. bardzo dobrym typem jest rozmowa z kimś ,kto ma do tego przygotowanie (łowcy talentów, psychologowie, księża). . . .

PS. Wszystko jednak zależy od inteligencji testowanego i testującego  :x

Offline Silencer

Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 17, 2003, 09:49:40 pm »
Cytat: "Ad'Ghe'Rheia"
Nie. Im więcej postać ma z Ciebie, tym bardziej erpegie jest wg psychologow Twoja ucieczka od swiata na mniej zabawa.


Oh dear... A moze kreowanie Krwawego Imperatora Planety Movran (którym w rzeczywistości nie ma się szansy zostać, bo jest się cherlawym i nieśmiałym dwunastolatkiem) to właśnie ucieczka od naszego swiata? Opinia psychologów nikoniecznie mnie przekonuje...

Chociaż właściwie w erpegi można grać tak jak w filmie - przez postać albo przez siebie... tylko gdzie w tym ucieczka?

Cytuj
A ja to co?


A czy ja mówię że nie ;) ??
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Ogoo1

Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 17, 2003, 10:21:54 pm »
Ja lubię w swoich postaciach podkreślić nieco moje wady przez co mogę czasem spojrzeć na siebie z 3 osoby. Ale nie zawsze czasem lubie sobie zrobic przebojowego gawędziarza, ale to dla mnie nie to :). NIe wiem czemu ale ja po prostu uwielbiam postacie dramatyczne ale tylko te z prawdziwego zdarzenia :).

Pozdrawiam

Offline Hex

Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 19, 2003, 07:23:45 am »
Myśle, że jeśli chodzi o ucieczki... To może być to ... Ale tylko z profilu psychologicznego. Przecież, jeśli pójdziecie do psychologa i powiecie mu, o co chodzi w RPG i jak to działa to facet będzie... Chyba.... W szoku. Wziąłby nas za chorych (nie tylko on) za jakiś wariatów uciekających od świata...... za ludzi wcielających się w inną postać ... Polujących na demony ( i inne takie) no wiecie... Dla psychologa to będzie na pewno brzmiało dziwnie... chyba że spróbuje z nami
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Szwi

Ankieta - TENDENCYJNA
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 17, 2004, 06:46:13 pm »
Ehem... co ona miała na mysli, gdy wpisywała możliwość: Nie mam przyjaciół? Taki koleś sam sobie by mistrzował na sesjach? A z karcianek to chyba pasjansa by sobie układał:)
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

 

anything