Autor Wątek: Seaside  (Przeczytany 11435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline wiktor wektor

Seaside
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2003, 11:16:14 am »
Choc moze to byc przykre dla autorow, ale nie chcialoby mi sie tego czytac. Mimo komputerowosci wyglada jak z Relaxu.
Nie podoba mi sie.


WW
---------------
Volkswagen und Gute reise!!!

Offline graves

Seaside
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2003, 11:32:11 am »
Jak z Relaxu? To może tylko zachęcić :D
A poważnie to wygląda to całkiem profesjonalnie, chociaż sylwetki ludzi to trzeba by jeszcze dopracować :) - Strona 26 kobieta rozebrana w porządku -ale ubrana, szczególnie na łóżku -kiepsko :? ).
W sumie fajnie by było, gdyby to ktoś wydał.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline JANKE'S

Seaside
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2003, 12:27:18 pm »
Nie podoba mi się.
Taki syntetyczny produkt.

Offline Macias

Seaside
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2003, 12:30:02 pm »
cos w tym jest.inicjatywa fajna.pomysl tez.wykonanie troche gorsze,ale to przeciez poczatki.ja tam sie nie zniechecam,zobaczymy jak wszystko pojdzie

Offline wilk

Seaside
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2003, 12:43:54 pm »
Mi sie to, tak jak Wektorowi i JANKE'Sowi, nie podoba. Przypomina mi to Megalex tylko gorzej wykonany. Brak polotu i oryginalnosci w tych planszach. Nie lubie wtornosci, nie tylko w komiksie.

Offline konradkonrad

Seaside
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2003, 02:25:17 pm »
Już o tym pisałem na forum Wraka, i może nawet teraz piszę do tych samych osób, ale co tam.  Zresztą to chyba nie te same, bo tam Seaside dośc się podobał i uznano, że prezentuje dość profesjonalny poziom.

Mi osobiście też się nie podoba (bo nie lubię tego typu komiksów), ale to kolejny dowód, że Polacy nie żyją jednak samym undergrundem, jak suferowali niektórzy i potrafią zrobić coś na modłę francuską.
Dochodzą do tego plansze albumu Weatherspoona Clarence'a, butne zapowiedzi A. Crunchipsa, no i wychodzące Gail, Status 7 czy Mikropolis czy Eryk Szrama czy Obywatel czy co tam jeszcze ma wyjść, a czego pewnie nie kupię.  :)

Offline Kurczaczek

Seaside
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 13, 2003, 03:22:30 pm »
Przejrzalem, poczytalem i jedno co moge powiedziec dobrego- fajnie, ze cos robicie chlopcy, ale nikt tego nie kupi. Sorry.
...

Offline Sid

Seaside
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2003, 11:50:43 pm »
Pustka panuje w tym komiksie. Ale autorzy mają potencjał. Hehe, pewnie i tak zobaczymy "Seaside" w zapowiedziach Mandragory na sierpień, razem z "Obywatelem w jeszcze bardziej palącej potrzebie" i "Erykiem jednak-nie-taki-ostatni-szrama2".
History Abhors a Paradox"

Offline Kurczaczek

Seaside
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2003, 12:06:57 am »
Hmm nie przesadzasz? Eryk i Obywatel stoja jednak pare klas wyzej. Moga nie podobac sie wszystkim, ale sa profesjonalne. Seaside natomiast ma jeszcze przed soba dluuuuga droge.
...

Offline Sid

Seaside
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2003, 12:24:05 am »
To był żart, Chicken, ukazujący jak mogą wyglądać plany wydawnicze Mandragory, jeśli nie zejdą im za drogie albumy i nie będzie kasy na licencje amerykańskie.
History Abhors a Paradox"

Offline yoxik

Seaside
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2003, 08:20:11 am »
Projekt ciekawy tylko czegoś w nim brakuje. Na razie jest sztuczny i plastikowy.
  Porównując to jest on jak zdjęcie pięknej kobiety wyrenderowanej w photoshopie bez zmarszczek bez jednego pieprzyka po prostu idealna tylko, że ona już nikogo nie podnieca  :)

Ze wzgledy na rodzaj rysunków nie wyobrażam sobie tego komiksu na zwykłym papierze. Jeśli cena tego komiksu będzie wysoka obawiam sie że wiele się go nie sprzeda.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline sqty

Seaside
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 14, 2003, 01:52:09 pm »
NIE PODOBA MI SIE
zbyt klarowne ,nieprofesjonalne rysunki,chamskie kolory z komputera,dziwne kadry i brak proporcji u postaci,pomimo 3d koloru rysunek i tak nie ma glebi
Dziwi mnie opinia Konrada który twierdzi ze to komix robiony na modle francuska-dla mnie to nieudana podrubka  typowego  amerykanstwa-szczególnie ze wzgledu na kolor
Nigdy bym czegos takiego nie kupil
lt;<<<<<<<<<<St@y R3b3l>>>>>>>>>>>>

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Seaside
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2003, 07:54:22 am »
Ja tam bym to kupil.

Po przeczytaniu pozostalych opinii spodziewalem sie jakiejs zupelnej lury, ale nie jest tak zle. Wszystko teraz od scenariusza zalezy.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline jax

Seaside
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2003, 08:40:28 am »
Dokladnie - o wszystkim będzie decydował scenariusz.
A niestety znając dokonania Polaków w tej dziedzinie w ostatnich latach nie spodziewam się nic dobrego.

Aha, nie zgodzę się że  rysunek jest na modłę amerykańską - zdcydowanie jest bardziej na komputerowy wzór europejski.  Ale nie chwyta do końca - jest jak to okreslili przedmówcy zbyt sterylny, plastikowy.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

 

anything