trawa

Autor Wątek: Chaos  (Przeczytany 13476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ewin

Chaos
« dnia: Styczeń 03, 2008, 12:46:09 pm »
Sorki, ale mam dylemat sa 2 army booki do Chaosu Hordes of Chaos i Beats of Chaos czym to sie rozni?

Offline Lunn

Chaos
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2008, 01:40:14 pm »
A to nielicha zagadka

Offline Infernus

Chaos
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2008, 03:32:38 pm »
Pewnie Hordes of Chaos opisuje bestie, a Beasts of Chaos hordy chaosu. Hmm a może odwrotnie?

Lunn tak bardzo nielicha, że już sam nie wiem :(


 ;)
Behold the Great Mutator and the gifts he will bestow upon you... \m/

Offline Ewin

Chaos
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2008, 04:06:10 pm »
Czyli Chaos ma 2 armybooki ;/?

Offline Lukass1216

Chaos
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2008, 04:26:19 pm »
Nie.Chordy chaosu i bestie chaosu. Dwie oddzielne ;) Ja tam sie nie znam bo też dopiero zacząłem ale wydaje mi się, że chyba mozna to jakoś łączyc w jedną.

Nie gnojcie mnie jak się pomyliłem tylko poprawcie :?

Offline Asassello

Chaos
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2008, 06:32:08 pm »
Cytat: "Ewin"
Czyli Chaos ma 2 armybooki ;/?
tak, ma dwa.. ale nie potrzebujesz wcale dwoch by moc grac..

sa po prostu jakby dwa rozne chaosy:
- hordy
- bestie

mozesz grac samymi bestiami albo samymi hordami (a nawet da rade grac samymi demonami).. albo mozesz troche mieszac te armie - ale do tego musisz poczytac troche zasady z obu tych armybooków :)

pozdrawiam

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline PERSHING

Chaos
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2008, 11:15:47 pm »
gdzies na forum warser czytałem że ma wyjśc odzielny kodeks do demonów i że ponoć koniec będzie mieszania wszystkiego po trochu :) albo demony albo hordy albo bestie ja bym proponowal bestie :P ostatnio wymyśliliśmy z kumplami jak wystawić chaos na 2k w 5 figurkach :D
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Offline M.M

Chaos
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:19:04 pm »
Bez wątpienia. Są dwa armybooki chaosu, można mieszać jednostki z poszczególnych armybooków. Zasady takiego mieszania zawarte są w Beasts of Chaos.

Offline PERSHING

Chaos
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2008, 06:13:21 pm »
tak masz racje ale to jest 6 edycja a jak zauważyłeś wchodzimy w 7 wiec czytałem plotki że w nowej edycji chaos bedzie sie składał z 3 częsci bez możliwości mieszania pozdro
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Offline Lunn

Chaos
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2008, 08:57:54 pm »
Cytat: "PERSHING"
tak masz racje ale to jest 6 edycja a jak zauważyłeś wchodzimy w 7

powiedziałbym wręcz że jesteśmy w 7

Offline Jerzyn

Chaos
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2008, 09:39:33 pm »
to bardzo ciekawe to co slyszales, bo ja slyszalem ze wlasnie bedzie jeden podrecznik...
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Mad Hamster

Chaos
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 07, 2008, 08:21:30 am »
Slanesh Ci szepnął na ucho ?
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Bojo

Chaos
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 07, 2008, 10:17:47 am »
chyba do samego szeptu sie nie ograniczył ;)  tam musiała być ciekawa sytuacja z tym uchem jeśli slaanesh miał kontakt z Jerzynem :lol:

obecnie jest podręcznik do Bestii i Hord Chaosu-> można łączyć obie armie można w jedną armię dać i bestie i mortale i demony tylko że brakuje na to punkty i w zależności czy grasz armią mortali czy bestii to półka tych drugich sięga specjala a coru a co do nowej edycji to ni mam pojęcia ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Jerzyn

Chaos
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2008, 10:33:13 am »
dobra, jednak nie mialem racji, bo z tego co slysze, to najblizszy podrecznik w okolicach maja wychodzacy(nie mowie o vc, ktore beda wczesniej) to beda demonki, czyli wychodzi na to, ze wszystkie 4 chaosy beda mialy oddzielne podreczniki i mieszanie ich nie bedzie juz takie oczywiste, moze cos w stylu dow raczej...
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Rakso_The_Slayer

Chaos
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 07, 2008, 06:47:43 pm »
ej no... mam nadzieje, że mi demonicznej armii nie zlikwidują bo już sobie demonetki załatwiłem na drugą armię :)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl