Autor Wątek: Chaos  (Przeczytany 13483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jerzyn

Chaos
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 07, 2008, 07:26:20 pm »
wrecz przeciwnie! zlikwiduja tzw demonic legion i w jego miejsce bedzie pelnoprawny podrecznik demons of chaos albo cos w ten desen. duzo bardziej rozbudowany i zbalansowany.

a demonetki kupuj, bo te co maja wyjsc nowe to jakies barachlo
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline jarlaxle

Chaos
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2008, 07:54:18 pm »
Pytanie do graczy co maja wizje choasu i się na tym znają :P może mi ktoś podać statystki do barded chaos steed i co daje  Mark of Undivided, dziękuje za wyrozumiałość.

Offline Bojo

Chaos
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:46:35 pm »
twoje pytanie bardziej pod zasady się wpakuje ;)  ale mark chaos undivided daje możliwość przerzutu psychologi

a koń ma takie same statystyki tyle że ma barding co daje mu MV7cali tak przy okazji może podręcznik? to tylko 40 zeta na allegro+przesyłka a zaoszczędza czas i ten komfort na natychmiastową odpowiedź oraz ładne rysuneczki w wkładce malowania ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline PERSHING

Chaos
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 30, 2008, 09:54:38 am »
Cytuj
powiedziałbym wręcz że jesteśmy w 7


kilka kodeksów i rulebook to jeszcze nie pełna 7 edycja  :p  no dobra 6,5 :D
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Offline Bojo

Chaos
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 30, 2008, 05:50:03 pm »
Cytat: "PERSHING"
Cytuj
powiedziałbym wręcz że jesteśmy w 7


 i rulebook to jeszcze nie pełna 7 edycja  


wręcz przeciwnie rulebook do 7edycji mówimy o 7edycji dla całego warhammera(zasady itp.) a nie 7edycja poszczególnych armii
ATURALNIE przede wszystkim

Offline waszaczek

Chaos
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 30, 2008, 08:34:39 pm »
nie jestem kurde pewien, (poniewaz jestem poczatkujacym), mozna grac poprzednioedycjowymy figsami?
iczego nie żałuję

Offline Górken

Chaos
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 30, 2008, 09:51:33 pm »
można tylko możesz mieć obcięty wysiwig przy ocenie malowania;) - niezgodnośćtego co jest w rozpisce z tym co jest w jednostkach- np knigci staroedycyjni maja lance a nowi nie

Offline Grand Admiral Thrawn

Chaos
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 31, 2008, 02:27:58 pm »
Pytanie z innej beczki. Nie wiecie co te palanty z gw zrobiły z figurkami archiwalnymi? Nie ma ich na stronce a jeszcze kilka dni temu były (właśnie miałem sobie dziś kilka rzeczy zamówić). Szlag człowieka trafia z tym jak oni postępują z klientami.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline PERSHING

Chaos
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2008, 11:02:23 am »
Cytuj
wręcz przeciwnie rulebook do 7edycji mówimy o 7edycji dla całego warhammera(zasady itp.) a nie 7edycja poszczególnych armii

prawda zasady mamy pełno 7 edycyjne ale jak widać wyszła znikoma liczba kodexów do armi.. ja się swojego doczekam dopiero około 2010 roku i wtedy będe mógł powiedzieć że jestem pełnoprawnym graczem siódmoedycyjnym  :p
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Offline Skrolk

Chaos
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2008, 11:30:44 am »
podobno mocno ograniczają mailorder:( większości rzeczy nie da się już kupić na części, albo jest 1-2 do wyboru.. no i archiwalnych sporo znika... też mnie to wpieniło.. dawniej można było kupić każdą część z doomwheela, potem część części a teraz same koła:/ na US MO też zmniejszają wybór... idzie się załamać do czego ta firma zmierza... niedługo będziemy zmuszeni kupować malowane gumoludy za cenę metalu tak jak w at43 czy konfrze...
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

Offline Grand Admiral Thrawn

Chaos
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 04, 2008, 03:14:13 pm »
Jaką podstawkę ma mag chaosu? Kupiłem na allegro i dostałem wraz z podstawką 25x25. Patrzyłem na zdjęcia ze strony GW i tam jest chyba 20x20 ale głowy nie dam. Mógłby ktoś z Was mnie oświecić? Z góry dziękuję.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Jerzyn

Chaos
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 04, 2008, 05:04:29 pm »
25mm
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Piotr D.

Chaos
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 02, 2008, 02:32:23 pm »
Teraz czas na moje pytanie o podstawkę  :D czy moze mnie ktoś oswiecić jaką podstawkę ma spawn chaosu? kupiłem całe opakowanie najwiekszych podstawek zeby zrobić swoje prywatne spawny w stylu mrocznych młodych w Chtulhu. A teraz nie wiem czy 50mm na 50 czy 40mm na 40.

JJ

  • Gość
Chaos
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 02, 2008, 05:48:17 pm »
4x4

Offline Vinek

Chaos
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 09, 2008, 07:54:47 pm »
Nie grałem w WFB od 5 edycji, teraz odgrzałem nieco starą mrożonkę, ale zastanawia mnie taka rzecz, skoro jest 7ed. Kodeks z 6... kiedy będzie 7edycyjna księga tej armii? I czy prawdą jest, że Demony już będą miały osobną księge...?
Rzeczy nie są takie, jakimi zdają się być, nie są też inne" - XII Dalaj Lama