Autor Wątek: Egmont 2008  (Przeczytany 126335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Egmont 2008
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 27, 2008, 09:44:39 am »
Drugi Lucyfer najprawdopodobniej już w kwietniu. Szok, jak szybko to wydają. Znaczy dobrze. Dobrze by było, jakby taki tok wydawania wprowadzili również z Baśniami - tom co 3 miechy.

Offline Blacksad

Egmont 2008
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:30:46 am »
O tym styczniowym pakiecie wszędzie głośno, a ja spytam - widział go ktoś? Bo w sklepach netowych jakoś się na wyżyny nowości nie wybija, póki co....
Chrzań się, Smirnov

Offline 4-staczterdzieściicztery

Egmont 2008
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:49:45 am »
Tak, widział. Tranway w innym temacie wspomina, o nowych "Baśniach" nabytych w empiku, a ja sam nabyłem wczoraj "Lucyfera", "Baśnie" i Bilala w jednym z krakowskich Matrasów.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Blacksad

Egmont 2008
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:12:49 am »
OK, niewierny Tomasz wyjmuje palec z rany...  ;)
Chrzań się, Smirnov

Offline Damian xyz

Egmont 2008
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:16:14 am »
Tak jest już w Matrasach, Empikach, Imago (chociaż na stonie internetowej nie ma, ale tam wczoraj kupiłem), Komikslandia, Merlin.

Offline [robak]

Egmont 2008
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2008, 12:43:28 pm »
Czyli w matrasach w końcu jest Egmont 'podawany' czy nie ma? W opolskim matrasie nowego pakietu jeszcze nie ma, shit :P

Offline 4-staczterdzieściicztery

Egmont 2008
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:19:58 pm »
Cytat: "[robak
"]Czyli w matrasach w końcu jest Egmont 'podawany' czy nie ma? W opolskim matrasie nowego pakietu jeszcze nie ma, shit :P


Tak, jest, ale nie wszystko i nie w każdym miesiącu. Jeśli czegoś nie ma na półce zawsze możesz sprawdzić czy nie da się zamówić.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline halski

Egmont 2008
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 02, 2008, 10:54:43 am »
Ja właśnie wszedłem w posiadanie nowego Asteriska - na Igrzyskach. Bardzo fajne wydanie.
url=http://gadzetomania.pl/] gadzetomania.pl - Gadżety, nowości technologiczne i techniczne. [/url]

Offline Mefisto76

Halloween Blues
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 05, 2008, 03:34:12 pm »
Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy seria HALLOWEEN BLUES duetu Kas/Mythic będzie w ogóle dalej u nas wydawana?

We Francji czy innej Belgii właśnie ukazuje się część nr 5, a u nas w 2003 wyszedł tom 2 i od tej pory ciiiiiiiiiiiiiiisza....

Dałbym dużo żeby znowu zobaczyć Danę Anderson, mniaaaaaaam...  8)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline graves

Re: Halloween Blues
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 05, 2008, 04:34:12 pm »
Cytat: "Mefisto76"
Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy seria HALLOWEEN BLUES duetu Kas/Mythic będzie w ogóle dalej u nas wydawana?

We Francji czy innej Belgii właśnie ukazuje się część nr 5, a u nas w 2003 wyszedł tom 2 i od tej pory ciiiiiiiiiiiiiiisza....

Dałbym dużo żeby znowu zobaczyć Danę Anderson, mniaaaaaaam...  8)

Egmont twierdził, że jak będzie wydanych na zachodzie 3-4 tomy, to zbiorą w jeden tom i wydadzą jak inne frankofońskie serie wydawane już w ten sposób.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Egmont 2008
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 06, 2008, 07:29:11 pm »
Lou Codziennik – bardzo fajny. I śmieszne i życiowe zarazem historyjki, zwieńczone odpowiednią puentą. A Mina z tym jej twardym stąpaniem po ziemi wręcz powala :) Ciekawa jestem na ile Neelowi starczy pomysłów, aby kolejne shorty były równie trafne.

Offline [robak]

Egmont 2008
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 14, 2008, 11:35:32 pm »
'Dni pośród nocy' Gaimana zapowiadane na WSK. Mógłby ktoś przybliżyć ten tytuł? :) Z góry dziękuję.

Offline Comar

Egmont 2008
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 15, 2008, 08:51:51 pm »
To zbiór gościnnych występów Gaimana w komiksach DC, m.in. Swamp Thingu i Hellblazerze.
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

N.N.

  • Gość
Egmont 2008
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 16, 2008, 12:03:31 am »
Cytat: "Comar"
To zbiór gościnnych występów Gaimana w komiksach DC, m.in. Swamp Thingu i Hellblazerze.

Nie umniejszaj: Jest tam jeden odcinek "Hellblazera', ale zrobiony z McKeanem. Jest genialny "Sandman Midnigt Theatre" z rysunkami Kristiansena. Reszta to ciekawostki. Np. Debiut Gaimana (wymieniany "Swampthing")

ramirez82

  • Gość
Egmont 2008
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 20, 2008, 05:39:16 am »
Wrak rzucił plany egmontu....

Mistrzowie Komiksu
"Nowy Jork. Życie w wielkim mieście", scen. i rys. Will Eisner (marzec)
"Biały koszmar. Szalony Erektoman", scen. i rys. Jean "Moebius" Giraud (maj)
"Hard Boiled", scen. Frank Miller, rys. Geof Darrow (lipiec)
"HP i Giuseppe Bergman", scen. i rys. Milo Manara (wrzesień)
"Dajcie mi wolność", scen. Frank Miller, rys. Dave Gibbons (grudzień)
 
Plansze Europy
"Dziadek Leon", scen. Nicolas De Crécy, rys. Sylvain Chomet (marzec)
"Towarzysze zmierzchu", scen. i rys. François Bourgeon (czerwiec)
"Blueberry", scen. Jean-Michel Charlier i Jean Giraud, rys. Jean Giraud (sierpień)
"Pirat Izaak", scen. i rys. Christophe Blain (październik)
"Le Quatrieme pouvoir" (roboczy tytuł: "Czwarta moc") scen. i rys. Juan Gimenez (grudzień)
 
Obrazy Grozy
"Dni pośród nocy", scen. Neil Gaiman, Matt Wagner, rys. różni (marzec)
"Hellraiser 2", scen. i rys. różni (maj)
"Sandman: Senni łowcy", scen. Neil Gaiman, rys. Yoshitaka Amano (lipiec)
"Baśnie z 1001 nocy Królewny Śnieżki", scen. Bill Willingham, rys. Todd Klein (październik)
"Boże, błogosław królową", scen. Mike Carey, rys. John Bolton (grudzień)

 

anything