trawa

Autor Wątek: Egmont 2008  (Przeczytany 126984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raf Fariszta

Egmont 2008
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 20, 2008, 07:41:55 am »
Cytat: "ramirez82"
Wrak rzucił plany egmontu....

Wow!.....Piękne plany - zwłaszcza Miller, ale reszta też świetna (choć części nawet nie słyszałem).......
Nocy Matko Dnia

Offline kingquest

Egmont 2008
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 20, 2008, 08:18:24 am »
Świetne zapowiedzi.
Jeżeli do tego dołożyć jeszcze fakt, że Egmont rusza z Hellblazerem i Tin-Tinem to już chyba każdy będzie zadowolony.
Pierwszy raz powiem, ze jestem bardzo zadowolony tego co sie dzieje na naszym rynku. Mnóstwo ciekawych zapowiedzi, które są w dodatku realizowane...

Offline wilk

Egmont 2008
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 20, 2008, 08:24:19 am »
Juppi! Nareszcie Gimenez! :)

W ogóle zapowiedzi bardzo smakowite. Ciekawe jakie albumy Blueberrego zamierza wydać Egmont.

Offline Raf Fariszta

Egmont 2008
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 20, 2008, 08:26:05 am »
Skąd ta informacja o Hellblazerze i Tin-tinie z Egmontu?
EDIT: Znalazłem:
http://serwis.komikslandia.pl/news.php?id=371
Nocy Matko Dnia

Offline chlopak-z-M

Egmont 2008
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 20, 2008, 10:59:34 am »
ciekawe jak ten Blueberry ma wygladac...
3 tomy po 9-10 albumow ...?
bierz co chcesz i płać za to"

Offline GiP

Egmont 2008
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 20, 2008, 11:03:37 am »
Cieszy niesamowicie Miller, Sandman i Hellblazer :D
a poza tym sporo rzeczy nie jest mi znane :(

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Egmont 2008
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 20, 2008, 11:15:02 am »
świetne zapowiedzi. Hellblazer (!, w końcu. już myślałem że nigdy tego nie rzucą. oby to nie była ściema), Sandman, Fables i Towarzysze Zmierzchu na bank, może Eisner, Moebiusa czytałem w oryginale więc chyba odpuszcze.
może ktoś napisać coś konkretnego o Piracie Izaaku Blaine'a ?? z góry dzięki :)
pozdrawiam!

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Egmont 2008
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 20, 2008, 11:24:51 am »
Hellraiser, panowie. Hellraiser.

I tak, też się smucę niemiłosiernie, że zamiast kolejnej średniej antologii nie pojawi się taki Haunted Ellisa czy historie Ennisa lub Azzarello.

Zapowiedzi interesujące. Oby jednak nie zniszczyli tłumaczenia przy pozycjach Millera, tj. przy Roninie...

Offline am666

Egmont 2008
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 20, 2008, 11:32:33 am »
Cytuj
Hellraiser, panowie. Hellraiser.

I tak, też się smucę niemiłosiernie, że zamiast kolejnej średniej antologii nie pojawi się taki Haunted Ellisa czy historie Ennisa lub Azzarello.


Na Komikslandii jest takie info:
Cytuj
W tym roku rozpocznie się wydawanie Hellblazera. Częstotliowość to 3 albumy rocznie, chyba, że będzie większe zainteresowanie.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Egmont 2008
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 20, 2008, 11:36:09 am »
No to albo komikslandia jest w błędzie, albo Jarek Obważanek walnął bubla na Wraku.pl.

P.S. Właściwie oba źródła mogą mieć rację. Nie sądzę jednak, żeby Egmont zaryzykował wydawanie Hellblazera w miękkiej oprawie. To nie byłoby w ich stylu...

Offline GiP

Egmont 2008
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 20, 2008, 12:01:43 pm »
Cytuj
P.S. Właściwie oba źródła mogą mieć rację. Nie sądzę jednak, żeby Egmont zaryzykował wydawanie Hellblazera w miękkiej oprawie. To nie byłoby w ich stylu...


czemu nie?
Lucefer i Baśnie idą w miękkiej... może jedna wydadzą w ten sam sposób, jak inne tytuły z Vertigo

Offline Raf Fariszta

Egmont 2008
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 20, 2008, 12:05:30 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
No to albo komikslandia jest w błędzie, albo Jarek Obważanek walnął bubla na Wraku.pl.

P.S. Właściwie oba źródła mogą mieć rację. Nie sądzę jednak, żeby Egmont zaryzykował wydawanie Hellblazera w miękkiej oprawie. To nie byłoby w ich stylu...

Jedno nie wyklucza drugiego (w sensie oba źródła mogą mieć rację....ergo: wydane zostaną i Hellraiser i Hellblazer)....
Wydanie Hellblazera w wersji edytorkiej jak Sandman i Kaznodzieja, byłoby właśnie w stylu Egmontu, moim skromnym i nieliczącym się w ogóle zdaniem....
Nocy Matko Dnia

Offline Jarek Obważanek

Egmont 2008
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 20, 2008, 12:08:16 pm »
W ramach Obrazów Grozy pojawi się drugi tom "Hellraiser Collected Best". Szczegóły podam (mam spis treści, nie jest to kalka oryginalnego wydania).

Za informacje komikslandii siłą rzeczy nie odpowiadam (ale przypominam, że Egmont "Hellblazera" brał pod uwagę już 5 lat temu).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Egmont 2008
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 20, 2008, 12:18:14 pm »
Zależy od czego zaczną. Bo jeżeli od początku (czyli od historii Delano) to może co poniektórych zrazić archaizm formy. W dodatku Delano nie jest u nas tak znany jak Ennis, idąc tokiem myślenia czysto zarobkowym...

Jeżeli zaczną wydawać Hellblazera w SC to najprawdopodobniej zaczną od Ennisa. Przewidywalne i cieszące zarazem  :D Oby tylko przetrwali do Ellisa.

Offline Raf Fariszta

Egmont 2008
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 20, 2008, 12:26:40 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Zależy od czego zaczną. Bo jeżeli od początku (czyli od historii Delano) to może co poniektórych zrazić archaizm formy. W dodatku Delano nie jest u nas tak znany jak Ennis, idąc tokiem myślenia czysto zarobkowym...

Jeżeli zaczną wydawać Hellblazera w SC to najprawdopodobniej zaczną od Ennisa. Przewidywalne i cieszące zarazem  :D Oby tylko przetrwali do Ellisa.

Kurcze.....mam nadzieję, że zaczną od samiuśkiego początku czyli od Sins....bo jakże to tak inaczej?
Nocy Matko Dnia

 

anything