Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

Stacjonarna nagrywarka DVD z dyskiem twardym. Jaką kupić?

(1/1)

CD Jack:
Mam w planie zakup stacjonarnej nagrywarki DVD z dyskiem twardym i potrzebuję pomocy/podpowiedzi. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakim modelem i firma warto się zainteresować? Jakie macie doświadczenia z nimi związane?

W sumie najbardziej mi chodzi o spełnienie trzech aspektów:
- chciałbym przenieść na płyty sporą liczbę filmików krótkometrażowych nagranych na kasetach. Zakupiony model powinien mi pozwolić na wycinanie ich z całości i zapisywanie na dysku tak by po zebraniu kompletu wypalic na płycie.
- kolekcjonuję seriale i chciałbym je również sobie zebrać na płytach. Trafiają się jednak w środku reklamy i chciałbym je wyciąć ze środka, odcinek przycięty zostawić na dysku i po skompletowaniu kompletu wypalić na płycie.
- powinny bez problemu być odtwarzane polskie napisy do divixów

Czy ktoś mi podpowie dobry model spełniajacy moje oczekiwania?

Pozdrawiam

adiego:
Jesli chodzi o edycje, to odradzam Sony, polecam Pioneera bowiem ma podobno niezla funkcje edycji. Na Sony zdarza sie notorycznie, ze po nagraniu na plytke okazuje sie, ze nie do konca dobrze zostala wycieta dana scena i pozostal z niej jakis kawalek (sekundowy zazwyczaj).

Z nagraniem z kasety video nie powinno byc problemu w zadnym modelu: kazdy ma bowiem odpowiednie wejscia video, po przez ktore magnetowid latwo jest podlaczyc.

CD Jack:

--- Cytat: "adiego" ---Jesli chodzi o edycje, to odradzam Sony, polecam Pioneera bowiem ma podobno niezla funkcje edycji. Na Sony zdarza sie notorycznie, ze po nagraniu na plytke okazuje sie, ze nie do konca dobrze zostala wycieta dana scena i pozostal z niej jakis kawalek (sekundowy zazwyczaj).

Z nagraniem z kasety video nie powinno byc problemu w zadnym modelu: kazdy ma bowiem odpowiednie wejscia video, po przez ktore magnetowid latwo jest podlaczyc.
--- Koniec cytatu ---

Dzieki za odpowiedź, ale juz zdecydowalem się i zamowiłem Sony RDR-HX950 :-) A co do sugestii dotyczącej Pioniera zamiast Sony to w nowych modelach Sony w środku siedzi właśnie Pionier. Dzieki temu jest też tańszy :-)

adiego:
Pioneer Pioneerem, pytanie czy oprogramowanie tez takie dobre:P Zdasz relacje!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej