Autor Wątek: Teleport 2003  (Przeczytany 5557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nivelis

Teleport 2003
« dnia: Czerwiec 13, 2003, 03:13:55 pm »
Może w tym temacie znajdą się informacje o larpach na tym konwencie, a uwagi może pomogą orgom uczynić je jeszcze lepszymi?
Otwieram więc dyskusję i z niecierpliwością czekam na informacje od Kreta - mam nadzieję że w tym roku zorganizujesz coś?

Ja robię z ekipą dragonlance-pl larpa w świecie Dragonlance, który odbędzie się na fortach. Mam nadzieję, że nie pokryje się z żadnym innym (prosiłem organizatorów, ale...) - planowany jest na dość sporą liczbę osób.
Wstęp do tego larpa pojawi się lada dzień na stronie gildii.
Stroje BARDZO mile widziane (ekipie z fandomu zostały obowiązkowo narzucone).

Większość moich znajomych nauczyła się jeżdżąc po konwentach brać ze sobą (nawet prowizoryczne) stroje na larpy w 2-3 konwencjach i rekwizyty do nich.
Powoli larpy zaczynają wyglądać ciekawie, bo tendencja się rozszerza (zazdrość?  :wink:  :wink:  :wink: ).
A chicken with its neck wrung is different from a chicken with its head cut off, but does it matter to the chicken?"
Tasslehoff Burrfoot, The Second Generation, "The Legacy"

Offline Baldwin

Teleport 2003
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2003, 11:10:39 am »
LARP w świecie Dragonlance?hmmmm, brzmi interesująco.Nigdy nie brałem udziału w takij zabawie, w realiach tego świata...

A tak nawiasem:Ty Nivelis jesteś zapewne w jamiś bractwie.Mógłbyś napisać w którym?I czy odwiedzasz czasem, w ramach rzemiosła rycerskiego;)) turnieje w południowej części Polski?

POZDRAWIAM

Offline Nivelis

Teleport 2003
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2003, 10:31:03 pm »
Już odbył się jeden z takich larpów (również organizowany przez nas) na Krakonie i został przez większość osób przyjęty bardzo pozytywnie. Jednak była w tym duża zasługa graczy, którzy w większośći doskonale grali. Największe podziękowania należą się Kiro.
Relacja pojawi się we wrześniu przy szykującej się olbrzymiej aktualizacji naszej strony.

Należę do Bractwa Rycerskiego Excalibur.
W zeszłym roku z 'południowych' turniejów to byłem na Będzinie i Bolkowie. W tym roku zdążyłem już być na Będzinie, a z Bolkowem (czy może jeszcze jakimś) to się okaże.
A chicken with its neck wrung is different from a chicken with its head cut off, but does it matter to the chicken?"
Tasslehoff Burrfoot, The Second Generation, "The Legacy"

Offline Baldwin

Teleport 2003
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2003, 11:08:39 pm »
Na Bolków zapraszam.Jestem członkiem chorągwi wrocławskiej bolkowskiego bractwa.W tym roku turniej zaplanowalismy całkiem ciekawie.Jeśli czas CI pozowli to przybywaj...
Niestety osobiście nie znam nikogo z Twojego bractwa, ale słyszałem o Was...Nie byliście tez przypadkiem na Grunwaldzie 2 lata temu??

Offline Nivelis

Teleport 2003
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2003, 12:46:45 am »
Lada dzień powinien się pojawić na stronie Gildii opis terenowego LARP-a na Teleporcie.
Mam prośbę do wszystkich, którzy ew. chcielby wziąść udział - spróbójcie zrobić sobie nawet prowizoryczny strój. Druga rzecz to załatwienie w miarę możliwości, tzw. 'bezpiecznej' broni białej. Mogą to być miecze ze zwiniętej gąbki czy inne pomysły, byle całkowicie nieszkodliwe. Chcemy wprowadzić inny sposób walki niż papier/nożyce/kamień   :wink:
Miejsc będzie dużo, część jednak to będą BN-i i potwory.


Co do turnieju w Bolkowie - jedziemy, ale na wrześniową edycję (teraz będziemy na turnieju w Piasecznie). Na Grunwaldzie byliśmy 2 lata temu, a od zeszłego roku stanowimy dowództwo i trzon chorągwii mazowieckiej-czerskiej.
A chicken with its neck wrung is different from a chicken with its head cut off, but does it matter to the chicken?"
Tasslehoff Burrfoot, The Second Generation, "The Legacy"

Offline Giersik

Teleport 2003
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2003, 09:52:19 pm »
Kret na Teleporcie LARPa nie zrobi, bo ma za daleko ;) Miałem zająć się tym zamiast niego, ale za późno się o tym dowiedziałem... Zmiast tego proponuję udział MP, jako NPCów do gry opartej na Werefolf'ie, możemy przydać się jako Agenci Matrix'a, albo żołnierze Pentex'u.
urse the communist traitors

Offline Kret

Teleport 2003
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 04, 2003, 01:18:19 am »
No, jesli Kiro organizowala to na pewno wystarczy za reklame...

Moj LARP niestety nie byl w stanie sie zorganizowac. Jesli ktos bylby zainteresowany, zapraszamy na LARPa 18-19 lipca w Osowej. Szczegoly wkrotce na Nowej Gildii.

Mam nadzieje, ze bedziecie sie dobrze bawili na Teleporcie. Dajcie tez znac o jakichs nastepnych LARPach z Waszej stajni. W sumie fantasy tez czasem mozna sie splamic :)

Pozdrawiam

Kret

Offline SzAjBuS

Teleport 2003
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 04, 2003, 01:29:34 pm »
Ja bym sie pisal, tylko czy koniecznie musi to byc 18-19 (piatek sobota)? A gdyby o jeden dzien przelozyc na 19-20 ? Wydaje mi sie ze wtedy wiecej chetnych by bylo (a nie kazdy ma wakacje) : )
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

 

anything