Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) > Forum LARP

Teleport 2003

(1/2) > >>

Nivelis:
Może w tym temacie znajdą się informacje o larpach na tym konwencie, a uwagi może pomogą orgom uczynić je jeszcze lepszymi?
Otwieram więc dyskusję i z niecierpliwością czekam na informacje od Kreta - mam nadzieję że w tym roku zorganizujesz coś?

Ja robię z ekipą dragonlance-pl larpa w świecie Dragonlance, który odbędzie się na fortach. Mam nadzieję, że nie pokryje się z żadnym innym (prosiłem organizatorów, ale...) - planowany jest na dość sporą liczbę osób.
Wstęp do tego larpa pojawi się lada dzień na stronie gildii.
Stroje BARDZO mile widziane (ekipie z fandomu zostały obowiązkowo narzucone).

Większość moich znajomych nauczyła się jeżdżąc po konwentach brać ze sobą (nawet prowizoryczne) stroje na larpy w 2-3 konwencjach i rekwizyty do nich.
Powoli larpy zaczynają wyglądać ciekawie, bo tendencja się rozszerza (zazdrość?  :wink:  :wink:  :wink: ).

Baldwin:
LARP w świecie Dragonlance?hmmmm, brzmi interesująco.Nigdy nie brałem udziału w takij zabawie, w realiach tego świata...

A tak nawiasem:Ty Nivelis jesteś zapewne w jamiś bractwie.Mógłbyś napisać w którym?I czy odwiedzasz czasem, w ramach rzemiosła rycerskiego;)) turnieje w południowej części Polski?

POZDRAWIAM

Nivelis:
Już odbył się jeden z takich larpów (również organizowany przez nas) na Krakonie i został przez większość osób przyjęty bardzo pozytywnie. Jednak była w tym duża zasługa graczy, którzy w większośći doskonale grali. Największe podziękowania należą się Kiro.
Relacja pojawi się we wrześniu przy szykującej się olbrzymiej aktualizacji naszej strony.

Należę do Bractwa Rycerskiego Excalibur.
W zeszłym roku z 'południowych' turniejów to byłem na Będzinie i Bolkowie. W tym roku zdążyłem już być na Będzinie, a z Bolkowem (czy może jeszcze jakimś) to się okaże.

Baldwin:
Na Bolków zapraszam.Jestem członkiem chorągwi wrocławskiej bolkowskiego bractwa.W tym roku turniej zaplanowalismy całkiem ciekawie.Jeśli czas CI pozowli to przybywaj...
Niestety osobiście nie znam nikogo z Twojego bractwa, ale słyszałem o Was...Nie byliście tez przypadkiem na Grunwaldzie 2 lata temu??

Nivelis:
Lada dzień powinien się pojawić na stronie Gildii opis terenowego LARP-a na Teleporcie.
Mam prośbę do wszystkich, którzy ew. chcielby wziąść udział - spróbójcie zrobić sobie nawet prowizoryczny strój. Druga rzecz to załatwienie w miarę możliwości, tzw. 'bezpiecznej' broni białej. Mogą to być miecze ze zwiniętej gąbki czy inne pomysły, byle całkowicie nieszkodliwe. Chcemy wprowadzić inny sposób walki niż papier/nożyce/kamień   :wink:
Miejsc będzie dużo, część jednak to będą BN-i i potwory.


Co do turnieju w Bolkowie - jedziemy, ale na wrześniową edycję (teraz będziemy na turnieju w Piasecznie). Na Grunwaldzie byliśmy 2 lata temu, a od zeszłego roku stanowimy dowództwo i trzon chorągwii mazowieckiej-czerskiej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej