trawa

Autor Wątek: Główne zmiany 6ed =>7ed  (Przeczytany 2453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GreMliN

Główne zmiany 6ed =>7ed
« dnia: Styczeń 04, 2008, 03:16:26 pm »
Cześć, nie było mnie dosc długo na scenie Warhammera, i "troche" wypadłem z obiegu, mógłby mi ktos  wymienić główne zmiany w zasadach, które przyniosła ze soba 7ma ed., w porównaniu do 6tej ?

Prosił bym bez głupich tekstów, kup sobie RuleBooka ( bo właśnie go licytuje na aukcji), nie chce wyjsc na totalnego nooba jak sie umówie na jakas grę, i tutaj równiez kieruje do was  pytanie - ma ktos ochote na mała bitwe 1000-1500pts z WE/DE/SV w Krakowie? Z checią  zagram, przy okazji zobacze te nowe/stare mechanizmy i zasady działaja w praktyce.

Z góry dziekuje, za rzetelne odpowiedzi

Offline Asassello

Główne zmiany 6ed =>7ed
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2008, 12:08:26 am »
rozczaruje Cie, ale nie da sie tak latwo wymienic zmian jakie nastapily miedzy edycjami. bardzo duzo zasad zostało takie samo, pojawiło sie kilka nowych, a bardzo duzo zmieniło sie nie znacznie - przez co bardzo duzo patentów z 6 edycji nie a sie wykonac w 7.

RB mozna kupic za ok 35-40 zl na allegro - jako Kup Teraz - takie małe poreczne wydanie w ktorym sa same zasady (kompletne).

poczekaj az go dostaniesz w swoje rece.
watpie by komukolwiek chcialo sie wymieniac zmiany - poza tym ja ledwo co juz pamietam 6 edycje :)


pozdrawiam

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

 

anything