Autor Wątek: Recenzje gier indie  (Przeczytany 1799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arioch

  • Gość
Recenzje gier indie
« dnia: Styczeń 04, 2008, 05:02:41 pm »
...
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2008, 02:18:15 pm wysłana przez Arioch »

Offline Adam Waśkiewicz

Re: Recenzje gier indie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2008, 09:19:53 am »
Cytat: "Arioch"
Znalazłem ten serwis, albo raczej odgrzebałem z odmętów internetu, dzięki znajomemu. Ku mojemu zaskoczeniu, opublikowano tutaj całkiem sporo jak na polskie warunki recenzji systemów indie. Wyglądają przy tym całkiem konkretnie, i sądząc np. po dacie przy recenzji Mortal Coil, nie są to odgrzewane dania serwowane obecnie przez inne serwisy. Jestem mile zaskoczony.


 Cieszy mnie, że recenzje Cetiego i moje zyskały Twoje uznanie. Nie da się jednak zaprzeczyć, że główny nacisk kładziemy (a przynajmniej jja) na systemy bardziej mainstreamowe.

Cytat: "Arioch"
Mam niestety pewne problemy z orientacją na stronie - krótko mówiąc, przyprawia mnie o oczopląs. Nie widzę nigdzie pełnej listy artykułów, albo przynajmniej nie mogę na nią trafić - lista systemów RPG linkuje mnie do pustej strony z reklamą. Recenzje indie, które udało mi się wygrzebać przy pomocy wyszukiwarki zlinkowałem tutaj. Pytanie - czy jest ich więcej? Jeśli tak, czy mogę prosić o ich wskazanie, albo przynajmniej wymienienie tytułów, żebym nie musiał szukać na ślepo? Jeśli jest ich więcej, chcę je dodać do swojej zbiorczej listy. Nic konkretniejszego na polskich wodach raczej nie znajdę ;)


 Musiałbym zajrzeć na swoje zawalone półki, ale wydaje mi się, że lista jest chyba kompletna. Systemy indie (poza Mortal Coil) recenzowałem stosunkowo dawno, więc nie pamiętam konkretnie, które mam i opisałem.

 Nawigacja na stronie jest idiotyczna, archiwum mnie też wkurza - po kliknięciu w nazwę systemu (w zakładce "Systemy") trzeba dodać do wyświetlonego adresu /podręczniki, wtedy pojawi się lista podręczników do danego systemu, jakie mamy w bazie danych. Technikalia gildiowego silnika to dla mnie czarna magia, a odpowiedzialna za niego osoba ma ciągle ważniejsze rzeczy na głowie niż dział RPG. Niestety. :(

Cytat: "Arioch"
Kolejna sprawa: czy jest szansa, że pojawią się recenzje systemów indie przetłumaczonych w ostatnich miesiącach przez inicjatywy takie jak DDR?


 Jeżeli chodzi o mnie, to niewielka. W kolejce czeka u mnie na zrecenzowanie przynajmniej kilka podręczników które mają wyższy priorytet, nie wspominając już o tym, że moja znajomość najnowszych systemów indie jest raczej znikoma a zainteresowanie nimi też słabe.

 Pozdrawiam,
 Adam

 

anything