trawa

Autor Wątek: Turniej drużynowy - rozważania  (Przeczytany 21546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 03, 2008, 08:08:43 pm »
Jednak Motor, kampania to Mordheim , mordheim to kampania - ja tak to widzę.

Offline Lunn

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 03, 2008, 08:17:54 pm »
Poza tym 1000koron to strasznie dużo, to ma być Mordheim a nie batl w skirmiszu ;)

Offline Skavenblight

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 03, 2008, 08:24:18 pm »
Zwłaszcza, że nie wszyscy mają tak pokaźne bandy... mi samej ciężko byłoby wystawić w takim układzie coś poza Karnawałem!

W trakcie trwania ankiety przekonałam się jednak do kampanii :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline mecenasik

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 03, 2008, 08:31:01 pm »
hmm..odpowiedzialem na BP..ciezko bedzie dyskutowac i tu i tam - moze ustalimy gdzie bedziemy dochodzic do consensusu? :)

generalnie popieram i pomoge inicjatywie w calej rozciaglosci

pzdr

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 03, 2008, 09:09:27 pm »
Z tym 1000 koron chodzi o dowolność a nie o 20 Skavenów czy Orków, ale o dokupowanie skilli statystyk, najemników, znikomego ekwipunku i DP.
Wiem, że Mordheim to kampania, ale mi chodziło o 5 bitew na 1000 gc 5x skirmish. No ale dobra niech będzie kampania.

Offline Filth_of_Fenris

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 04, 2008, 06:58:21 am »
Heh ciężko że w Wawce byście to chcieli robić. Spory wydatek kasowy a z kasą to u mnie zawsze średnio, a jako że tym razem pewnie nie byłoby transportera (czyt. auta) to tym bardziej nie ciągnie mnie do kulania sie na północ. Zresztą i tak już prawdopodobnie będę miał jedną wyprawę do Łodzi więc budżet leży i kwiczy. Także moje Wunderwaffe Ziemniaczki z etnocentrycznym spojrzeniem na świat nie wpadną tam wam z Imperializmem Poznawczym i nie skopią tyłka waszym ziemniaczkom. (Wybaczcie ale przez sesje mi odbija. Zresztą nie tylko mi. Z kumplami stworzyliśmy nowy nurt filozoficzny, Potatonizm).
There's no God. There's only the Emperor."

Offline Wojtek_Krz

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 04, 2008, 01:45:26 pm »
Zacznij odkładać. To narazie są zamiary zrobienia turnieju a nie turniej z ustalonym terminem. Pozatym wybór Warszawy myśle, ze w wypadku większości osób padł ponieważ najłatwiej tam wszystkim dojechać. Choć powoli zaczynam się zastanawiać...

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 04, 2008, 02:42:53 pm »
Już kasę odkładam na Warszawę. Zobaczymy kto z Oświęcimia będzie wstanie przyjechać. Jakby co to mam nadizeję że jeden najemnik będzie dopuszczony. :?

Offline Filth_of_Fenris

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 04, 2008, 05:46:34 pm »
Heh odkładam odkładam ale na zupełnie inny cel  ;) . Wybaczcie ale są priorytety.
There's no God. There's only the Emperor."

Offline Skavenblight

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 04, 2008, 06:36:10 pm »
Cytat: "Filth_of_Fenris"
Heh odkładam odkładam ale na zupełnie inny cel  ;) . Wybaczcie ale są priorytety.

Ja też ;) I rozumiem priorytety :) Tym niemniej zapraszamy, czy to na drużynówkę, czy na inne turnieje.

Inquisitor - Ciebie mielibyśmy nie wpuścić jako najemnika? :) Jesteś mile widziany, jak zresztą każdy.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 04, 2008, 07:53:21 pm »
Jak Bozia ( a i przyszła Żonka też) da to może się zjawię również jako najemnik. Czy ktoś będzie chciał zagrać z takim cieniasem jak ja w drużynie??


A co do sesji i piorytetów.. A co tym masz do roboty kiedy wytrzeźwiejesz z potatonizmu??
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 04, 2008, 08:06:00 pm »
Kamilu, Ty nie bądź taki kokieteryjny ;) Najwięksi PG będą się o Ciebie bić :D
A przyszła żonka się nie interesuje ludzikami? Można by ją też na turniej wziąć ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ushabti

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 04, 2008, 09:56:59 pm »
Chyba czas wtrącić swe tradycyjne parę groszy...
W sumie na turnieje to nas nigdy nie ciągnęło, ale jakby warunki były ciekawe (czytaj: znalazłoby się miejsce na nocleg, bo ciężko się 300km na jeden dzień tarabanić i nawet na mały browar nie załapać) to może dałoby się nam jakoś odtworzyć "Ignacego Skarbka Malczewskiego marsz na Warszawę".
Makiet też by się parę znalazło... domków na 2 stoły może (albo jeden gęsty), gruzowisk parę...
Ale wszystko zależy od terminu i szansy noclegowej.
Co do Lublina to dalej to byśmy już chyba tylko do Przemyśla mieli, ale tam przynajmniej pociąg bezpośredni nam jedzie (12 godzin non stop) ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Mistrz wałków :)

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 04, 2008, 10:32:28 pm »
Całe szczęście Moje Kochanie nie interesuje się takimi pierdółkami :)

Ale do Poznania na WŚ chce się wybrać bo.. Uwielbia ze mną spędzać czas :).
Czyli i Wa-Wa może być w naszym wspólnym zasięgu. Poza tym na pewno znajdzie miła Towarzyszkę rozmów w Tobie (Nataliu) a i pewnie swoich znajomych odwiedzie, jeśli zanudzi ją oglądanie/kibicowanie naszych zmagań.

Kończąc ten offtop.. Miłe jest kiedy dróga połówka choć nie czuje podobnych pasji szanuje je i pierwsza staje w ich obronie. Tak.. Tak.. był moment kiedy miałem się wszystkiego pozbyć.. A tu Moje Kochanie stanowczo nakłoniło mnie, żebym nie pozbywał się swoich, choć dziecieńcych, to jednak pasji :)

(Ps. Nawet wyszła z incjatywa że ugotuje obiad przyjezdnym na oMTH! :))
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 04, 2008, 10:37:25 pm »
Cytat: "Mistrz Wałków :)"
Ps. Nawet wyszła z incjatywa że ugotuje obiad przyjezdnym na oMTH!

Nie mam pytań :shock: Złota dziewczyna!

Dobra, kończmy offtop.
TAK, Filth of Fenris też kończy.
Następne posty będące pogaduchami od czapy będą wycinane.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

 

anything