Autor Wątek: Turniej drużynowy - rozważania  (Przeczytany 21040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filth_of_Fenris

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 14, 2008, 05:47:09 pm »
No Inkqu ty mnie nie skreślaj tak szybko  ;) . Możliwe że sie gdzieś do roboty załapie za granicą, ale nie jestem pewien. Zobaczymy co będzie. Jak nie pojadę to na turniej pewnie sie pisze.
There's no God. There's only the Emperor."

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 16, 2008, 10:20:15 pm »
Temat kaput? :(

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2008, 10:23:42 pm »
Cytat: "Motorek"
Temat kaput? :(


Chyba tak. Podobnie jak E-zim. :(

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 18, 2008, 08:32:39 am »
@Inkq A ja tam dalej będę drążył dziurę w brzuchu :D

Możliwe, że  uda mi się załatwić salę za free w Lublinie (wówczas i wjazd na turniej byłby za free) , blaty też by były + lubelskie makiety, pozostaje kwestia czy zainteresowanym tym turniejem odpowiadałoby to aby taki turniej odbył się w Lublinie oraz czy dotrą do nas jeszcze jakieś inne makietki.
Dalej pozostaje kwestia terminu turnieju i ile klubów/miast chciałoby wziąć w nim udział. Zakładając, że drużyny będą 4 osobowe.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 18, 2008, 08:45:01 am »
Sądzę że z Oświęcimia udało by mi się zebrać 3 - 4 osoby + najwyżej jakiegoś najemnika ;)

+ jakiś karton murków, lasków i monolitów i górków.

Offline Kapitan_Hak

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 18, 2008, 08:45:50 am »
Ja na turniej w Lublinie zawsze jestem chętny (o ile w drużynie lubelskiej byłby Stasiek Chruszczow ;)).

Sądzę, że drużyna zebrałaby się bez większych problemów i każdy siatkę makiet mógłby zgarnąć ;).

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 18, 2008, 10:10:14 am »
No i gicior czyli wracamy do gry, dziś może będę wiedział jak wygląda ta sala  .

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 18, 2008, 10:12:18 am »
Cytat: "Motorek"
No i gicior czyli wracamy do gry, dziś może będę wiedział jak wygląda ta sala  .


Najlepsze jest to że ja już mam najemnika chętnego a nie jestem pewny co do dwóch graczy :D

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 18, 2008, 12:25:36 pm »
Jednak dziś się nie dowiem co z salą, ale myślę że najpóźniej w przyszłym tygodniu będę wszystko wiedział.
Jest jeszcze parę kwestii do przedyskutowania, ale to w swoim czasie.

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 18, 2008, 02:05:00 pm »
Dobra założyłem temat z ankietą. Jeżeli wg. kogoś brakuje jakiegoś pytania, które by się przydało, albo jakiegoś podpunktu, to napiszcie tutaj a ja zedytuję, post z ankietą.
Aha zakładam taki temat też na forum BP, proszę o wypowiadanie się w jednym z tematów.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 18, 2008, 02:30:37 pm »
Cytat: "Motorek"
Aha zakładam taki temat też na forum BP, proszę o wypowiadanie się w jednym z tematów.


Spoks, będę czyścił temat jakby ktoś sie dublował.

Motor pytanie 3 jest takie trochę zbędne. Na razie nie widzę żeby ośrodki się o niego biły.

Ja bym dodał jeszcze pytanie o najemników.

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 18, 2008, 02:42:06 pm »
3 niech zostanie, nie do końca chodzi o to, żeby biły się o turniej ośrodki, ale o to kto będzie w stanie zorganizować taki turniej, chodzi też o dojazd, gdzie graczom by bardziej pasowało zagrać.
Z najemnikami jest sprawa prosta wg. mnie jeden najemnik na drużynę, jeżeli będą składy dowolne to wówczas opcja najemnika nie ma sensu, bo można stworzyć drużynę warszawsko-lubelsko-oświęcimsko-krakowską i nazwać ją kolorowe kredki ;)

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 02, 2008, 07:41:59 am »
Dziś jak wrócę z uczelni to podsumuję ankietę, bo nie widzę dalszego zainteresowania tematem

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 03, 2008, 07:19:10 pm »
Dobra znalazłem chwilkę czas na podsumowanie. Głosowanie toczyło się równocześnie na tym forum i na forum BP. Oto jego wyniki (mam nadzieję, że się nigdzie nie pomyliłem, jeżeli tak to prosiłbym o korekty). Starałem się   z niektórych odpowiedzi wyłuskać odpowiedni podpunkt, nie wszystkie były jasne.

1. Jak dobrać składy?

a) Miasta 7
b) Kluby  7
c) dowolne 10

2. Czy turniej powinien się nazywać Drużynowymi Mistrzostwami Polski?

a) Tak 8
b) Nie 5

3. Jeżeli byłby to turniej o nazwie DMP to w jakim mieście powinien się odbyć?

a) Warszawa 9
b) Kraków 5
c) Lublin 4
Łódź 1

4. Ile osób w składzie drużyny?

a) 3   9
b) 4   8
c) 5

5. Jaki format?

a) kampania 9
b) one off-game 500+100 (na ekwipunek rare i przedmioty dla bohaterów) 1
c) one off-gmae 500+200 (jw) 1
d) one off-game 700 2
e) one off-game 1000 5
f) one off-game 1500 1
g) one off-game 2000 1

6. Jeżeli byłby to turniej one-off game czy jesteś za tajnymi rozpiskami?

a) Tak 9
b) Nie  5

teraz moje uwagi co do ankiety po kolei:
1 pytanie - wygrała opcja dowolna, pozostałe opcje były bliskie, w związku z czym skłaniałbym się przy dowolnym doborze par z możliwością wystąpienia jako miasto/klub.
2 pytanie - wygrała opcja pierwsza w stosunku głosów 8/5. Czyli jest zielone światło na zrobienie DMP, ale mogą pojawić się zgrzyty. Dlatego proponuję nazwać turniej tak jak pisał zdaje się Dwalthim - Drużynowe Mistrzostwa Mordheim bez dopisku Polski, jeżeli będzie frekwencja i zainteresowanie to kolejna taka impreza może mieć ten dopisek.
3 pytanie wygrała Warszawa przed Krakowem i Lublinem (i Łodzią - tu zagłosował Ushabti - mój błąd że nie dodałem opcji inne miasto - jakie w ankiecie) wg mnie najrozsądniejsza opcja to właśnie Wa-wa ze względu na dobry dojazd i możliwość dowiezienia makiet, poza tym chyba najprężniej w tej chwili rozwija się tam światek Mordheim, Krakusi spasowali jeżeli chodzi o organizację tej imprezy, w Lublinie jesteśmy w stanie ją zorganizować, ale ile osób by przyjechało 3 Wawa , 3 Kraków i tyle.
4 pytanie - nieznacznie wygrała opcja składów 3 osobowych i chyba ona powinna zostać ze względu na to, że łatwiej będzie złożyć skład 3 osobowy niż 4.
5 pytanie - wygrał format kampanii przed on-off game na 1000 pkt. Ja mimo wszystko zagrałbym on off game, kampania jest na każdym turnieju.
6 pytanie - przy one off game tajne rozpiski - tu nic nie trzeba tłumaczyć.

Na koniec pozostaje pytanie do warszawiaków czy podejmiecie się organizacji takiego turnieju?

Offline Skavenblight

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 03, 2008, 07:57:53 pm »
Co do Twego pytania - ja za cały klub i miasto nie mogę mówić, ale osobiście podjęłabym się zorganizowania tego turnieju.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.